SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

E-mail: kontakt@dezynfeusz.pl

Jak zwalczyć komary?

Który insekt jest jednym z najuciążliwszych dla nas i potrafi zepsuć każde spotkanie na wolnych powietrzu, a szczególnie to w pobliżu zbiorników wodnych? Oczywiście, że mowa o komarze! 

Powszechnie wiadomo, że komary mogą być śmiercionośne. To właśnie one sprawiają, że ludzie zainfekowani zostają narażeni na śmiertelną malarię lub żółtą febrę. Na świecie istnieje ponad 3 tysiące gatunków komarów. Nie wszystkie z nich w ogóle zainteresowane są człowiekiem, nie każde kąsają. Niestety, te co pożywiają się już naszą krwią zazwyczaj są niebezpieczne.

W Polsce nie jesteśmy narażeni na malarię, ani żółtą febrę. Nieprzyjemne jest jednak samo ukłucie owada. Pozostawia po sobie swąd, a nawet polski komar może przenosić groźne dla zdrowia choroby.

 

Czy powinniśmy wytępić cały gatunek komara? Nie! Zdarza się, że są one pożyteczne dla środowiska. Na niektórych obszarach są pokarmem dla migrujących ptaków, pomagają też w zapylaniu roślin. Nie ulega jednak wątpliwości, że ich bzyczenie i potencjalne konsekwencje zdrowotne sprawiają, że warto skorzystać z dezynsekcji.

Zabieg dezynsekcji komarów wykonywany jest w bezwietrzne dni, więc jego przeprowadzenie nie ingeruje w kondycję środowiska. Dezynsekcję powinno się zastosować, kiedy nagromadzenie komarów jest tak duże, że przeszkadza w normalnym i codziennym funkcjonowaniu.

Pracownicy firmy Dezynfeusz doskonale znają się na swojej pracy i dzięki wieloletniemu doświadczeniu, bez problemu rozprawią się z plagą komarów. Warto zadbać o swoje bezpieczeństwo mieszkania i dzięki dezynsekcji pozbyć się, często chorobotwórczych komarów.

 

Dane kontaktowe

514 583 200 - Zadzwoń teraz!

E-mail: kontakt@dezynfeusz.pl
NIP: 9542778479

Nasze oddziały
Jesteśmy ogólnopolską firmą, która ma swoje oddziały w wielu miastach kraju. Dlatego niezależnie od Twojego położenia przyjedziemy, aby Ci pomóc! Sprawdź, gdzie znajduje się najbliższy Ci oddział i zadzwoń!

Dezynfeusz - natychmiastowe działanie i potwierdzona skuteczność!

Call Now ButtonZadzwoń 514 583 200