SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

E-mail: kontakt@dezynfeusz.pl

Jak zwalczyć nornice?

Nornica to jeden z najdrobniejszych gatunków gryzoni występujących w Polsce. Z wyglądu przypomina chomika, a jej umaszczenie jest szaro-rudawe, ze średniej długości, nieowłosionym ogonem. Zamieszkuje na całym terytorium kraju.

Nornica prowadzi nocny tryb życia, a jej kryjówki znajdują się pod ziemią. Prowadzą do niej liczne korytarze, które niejednokrotnie psują nasze uprawy. Prawdziwym problemem dla uprawiających i działkowców są nawyki żywieniowe nornic. Do jej jadłospisu należą: liście, zioła, nasiona, a także owoce.

Te małe gryzonie poprzez swoją siatkę tuneli i kulinarne zamiłowania, mogą siać spustoszenie w naszych ogrodach. Największym problemem jest jednak próba wyeliminowania ich. Niechętnie bowiem wyprowadzają się z naszych upraw.

Często zdarza się, że tuż po wykiełkowaniu nasza roślina obumiera, przestaje rosnąć, bądź w ogóle niewiele z niej pozostaje. To wszystko sprawka nornic! Aby cieszyć się uprawami, trzeba je wyeliminować i wypędzić!

Wyeliminowanie tych małych gryzoni jest niezwykle ciężkim zadaniem. Nornice szybko uczą się, co jest dla nich niebezpieczne, więc rzadko wpadają w zastawione przez nas pułapki. Warto skontaktować się ze specjalistą, który raz na zawsze pozbędzie się nornic!

Dezynfeusz jest firmą, która dzięki swojemu wieloletniemu doświadczeniu pożegnała się już z wieloma gryzoniami. Warto więc zaprzestać już wymęczających walk na własną rękę, zaoszczędzić pieniądze i powierzyć nam deratyzację tych upartych gryzoni. Gwarantujemy pełny sukces naszych działań!

Dane kontaktowe

514 583 200 - Zadzwoń teraz!

E-mail: kontakt@dezynfeusz.pl
NIP: 9542778479

Nasze oddziały
Jesteśmy ogólnopolską firmą, która ma swoje oddziały w wielu miastach kraju. Dlatego niezależnie od Twojego położenia przyjedziemy, aby Ci pomóc! Sprawdź, gdzie znajduje się najbliższy Ci oddział i zadzwoń!

Dezynfeusz - natychmiastowe działanie i potwierdzona skuteczność!

Call Now ButtonZadzwoń 514 583 200