JAK ZDEZYNFEKOWAĆ MIESZKANIE PO OSOBIE ZMARŁEJ?

732 081 245 - Zadzwoń teraz!
Jak zdezynfekować mieszkanie po osobie zmarłej?
Czy dezynfekcja mieszkania po zmarłej w nim osobie jest konieczna? Tak! Istotne jest specjalne uprzątnięcie mieszkania i jego dezynfekcja, bowiem tuż po zgonie ciało poddawane jest biologicznym procesom i następuje rozkład, któremu towarzyszy uwolnienie się niebezpiecznych dla zdrowia bakterii. Przy sprzyjających warunkach, np. gdy na zewnątrz jest bardzo ciepło, ciało może zacząć gnić. Dezynfekcja jest niezbędna, gdy nie mamy wystarczającej pewności, kiedy nastąpił zgon. Im dłużej ciało nie zostało przekazane odpowiednim służbom, tym więcej baterii zostaje uwolnionych. Trzeba również pamiętać o bardzo nieprzyjemnym zapachu, który związany jest z biologicznym procesem rozkładu. Jeśli ciało zostało zabrane zaraz po zgonie, trzeba dezynfekować mieszkanie? Trzeba, bowiem już w 2, 3 godziny po śmierci osoby płyny i gazy rozkładającego się ciała narażają nas na ryzyko zatrucia i zachorowania.
W związku z niebezpiecznymi dla zdrowia bakteriami sugerujemy, żeby nie dokonywać dezynfekcji na własną rękę. Nasz wykwalifikowany zespół Dezynfeusz zadba o wszystkie, najdrobniejsze niuanse przywracania porządku. Wiemy, jak przygotować się do dezynfekcji lokalu, by nie narażać własnego zdrowia. Zanieczyszczenia, które pozostały po zgonach są bardzo niebezpieczne dla człowieka. Dezynfekcja jest niezbędna, gdy nie wiemy jak długo ciało zmarłego pozostawało w mieszkaniu. Posiadamy wieloletnie doświadczenie, a zdezynfekowane pomieszczenia pozostawiamy czyste i bezpieczne do życia. Każde nasze zlecenie traktujemy indywidualnie. Chciałbyś zdezynfekować mieszkanie, a nie wiesz do kogo się zgłosić? Skontaktuj się z nami, a odpowiemy na wszystkie Twoje pytania!  

Od lat pomagamy rodzinom ze Szlachetnej Paczki. Zobacz jaki prezent daliśmy potrzebującej rodzinie.

Nasz artykuł o jednym z najniebezpieczniejszych grzybów na stronie National Geographic Polska: Niebezpieczny grzyb domowy - Serpula lacrymans

Opinie klientów

Facebook

opinia-facebook

Google

opinia-google-2

Oferteo

opinia-facebook

Google

opinia-google
Media o nas
tvs
gosc-niedzielny
dziennik-wschodni
Nasi klienci
KIRCHHOFF-Automotive
miasto-katowice
muzeum-gliwice
Dane kontaktowe

732 081 245 - Zadzwoń teraz!

E-mail: kontakt@dezynfeusz.pl
NIP: 9542778479

Nasze oddziały
Jesteśmy ogólnopolską firmą, która ma swoje oddziały w wielu miastach kraju. Dlatego niezależnie od Twojego położenia przyjedziemy, aby Ci pomóc! Sprawdź, gdzie znajduje się najbliższy Ci oddział i zadzwoń!

Dezynfeusz - natychmiastowe działanie i potwierdzona skuteczność!