Jak zwalczyć pluskwy?

732 081 245 - Zadzwoń teraz!
Jak zwalczyć pluskwy?
Pluskwa domowa to owad żywiący się krwią zwierząt ciepłokrwistych. Oznacza to, że jej żywicielem jest także człowiek. Jest bardzo malutka – osiąga rozmiary do 6 milimetrów długości i 3 szerokości. Ten pasożyt występuje wśród mebli szczególnie użytkowanych przez człowieka. Można ją znaleźć m.in. w meblach tapicerowanych, ale i pod tapetami i boazerią. Pluskwy są bardzo dobrze przystosowane do życia wśród ludzi, dlatego też szybko potrafią się rozmnażać. Ich aktywność wzmożona jest szczególnie nocą. Wykrycie pluskiew nie jest szczególnie trudne. Ich odchody pozostawiają nieprzyjemny zapach, a dodatkowo można je zaobserwować w postaci czarnych punktów. Pluskwy możemy także zauważyć poprzez obserwację naszego ciała. Ich ugryzienia są bowiem widoczne na skórze osoby pogryzionej i tworzą charakterystyczny wzór. Te pasożyty żyją w skupiskach, więc i pogryzienie na ogół nie jest pojedyncze.
Walka z pluskwami nie jest możliwa bez pomocy specjalistów. Widoczne skupiska tych pasożytów, rzadko odpowiadają ich faktycznemu występowaniu. W domowych warunkach, nie jesteśmy w stanie doszczętnie się ich pozbyć. Firma Dezynfeusz oferuje skuteczne rozprawienie się z pluskwami. Doskonale wiemy jakich produktów i z jaką częstotliwością używać specjalistycznych specyfików, by pluskwy nie tylko zniknęły, ale żeby już nigdy się nie pojawiły! Istotne jest sprawne działanie. Gdy tylko zauważymy, lub nawet podejrzewamy występowanie pluskiew – zapraszamy do kontaktu! Tylko natychmiastowa reakcje pozwoli Państwu ocalić meble.

Opinie klientów

Facebook

opinia-facebook

Google

opinia-google-2

Oferteo

opinia-facebook

Google

opinia-google
Media o nas
tvs
gosc-niedzielny
dziennik-wschodni
Nasi klienci
KIRCHHOFF-Automotive
miasto-katowice
muzeum-gliwice
Dane kontaktowe

732 081 245 - Zadzwoń teraz!

E-mail: kontakt@dezynfeusz.pl
NIP: 9542778479

Nasze oddziały
Jesteśmy ogólnopolską firmą, która ma swoje oddziały w wielu miastach kraju. Dlatego niezależnie od Twojego położenia przyjedziemy, aby Ci pomóc! Sprawdź, gdzie znajduje się najbliższy Ci oddział i zadzwoń!

Dezynfeusz - natychmiastowe działanie i potwierdzona skuteczność!