DEZYNSEKCJA

Proces dezynsekcji przeprowadza się w celu skutecznego i trwałego oczyszczenia obiektu z insektów.
732 081 245 - Zadzwoń teraz!

Dezynsekcja na Śląsku, w Poznaniu, w Łodzi i we Wrocławiu

W budynkach i pomieszczeniach, w których zalęgły się jakiegokolwiek rodzaju insekty, nie ma mowy o tymczasowych rozwiązaniach lub półśrodkach. Obecność owadów nie oznacza jedynie konieczności obserwowania ich w łazience lub kuchni. Insekty w znaczącej liczbie to nie tylko szkodniki ekonomiczne, ale przede wszystkim nosiciele chorób i pasożytów, które stanowią zagrożenie dla zdrowia człowieka.

Dezynsekcja jest krokiem niezbędnym w przypadku obecności insektów w budynku mieszkalnym lub użytkowym. Nasza firma specjalizuje się w usuwaniu owadów w każdym stadium rozwoju, od larw do osobników dorosłych. Podstawowymi metodami wykorzystywanymi w walce z owadami, są:

  • metoda chemiczna, która opiera się o opryskiwanie miejsca wylęgu owadów środkami chemicznymi, które całkowicie eliminują wszystkie osobniki,
  • metoda mechaniczna, obejmująca pułapki feromonowe, wykorzystywana przede wszystkim w późniejszym etapie kontrolowania populacji owadów i upewnienia się, że problem został skutecznie rozwiązany,
  • fumigacja, czyli usuwanie insektów z obiektów za pomocą środków chemicznych rozpylanych w formie gazu, pary lub dymu.

Każda z powyższych metod dobierana jest indywidualnie do sytuacji, którą przedstawia nam Klient. Gwarantujemy, że proces dezynsekcji przebiega w sposób całkowicie bezpieczny dla wszystkich mieszkańców lub użytkowników budynku, a także dla obecnych w nim zwierząt. Wykorzystywane przez nas środki pochodzą tylko i wyłącznie od sprawdzonych dystrybutorów i nie są dostępne dla osób spoza branży DDD.  Fundamentami naszej działalności są profesjonalizm, odpowiedzialność i dyskrecja.

Do skorzystania z naszych usług w zakresie dezynsekcji zachęcamy mieszkańców Śląska, Poznania, Łodzi oraz Wrocławia. Zaufało nam już tysiące Klientów z tych miast, a ich zadowolenie i pozytywne opinie na nasz temat są najlepszym dowodem niepodważalnych kompetencji naszych specjalistów.

Co Nas wyróżnia?

Dyskrecja

Skuteczność 

Bezpieczeństwo

Szybkość

 

Oszczędność

Kultura

 

Opinie klientów

Facebook

opinia-facebook

Google

opinia-google-2

Oferteo

opinia-facebook

Google

opinia-google
Media o nas
tvs
gosc-niedzielny
dziennik-wschodni
Nasi klienci
KIRCHHOFF-Automotive
miasto-katowice
muzeum-gliwice

Dane kontaktowe

732 081 245 - Zadzwoń teraz!

E-mail: kontakt@dezynfeusz.pl
NIP: 9542778479

Nasze oddziały

Opole, Kraków, Poznań, Wrocław, Katowice