DEZYNSEKCJA

Proces dezynsekcji przeprowadza się w celu skutecznego i trwałego oczyszczenia obiektu z insektów.
514 583 200 - Zadzwoń teraz!

Dezynsekcja na Śląsku, w Poznaniu, w Łodzi i we Wrocławiu

W budynkach i pomieszczeniach, w których zalęgły się jakiegokolwiek rodzaju insekty, nie ma mowy o tymczasowych rozwiązaniach lub półśrodkach. Obecność owadów nie oznacza jedynie konieczności obserwowania ich w łazience lub kuchni. Insekty w znaczącej liczbie to nie tylko szkodniki ekonomiczne, ale przede wszystkim nosiciele chorób i pasożytów, które stanowią zagrożenie dla zdrowia człowieka.

Dezynsekcja jest krokiem niezbędnym w przypadku obecności insektów w budynku mieszkalnym lub użytkowym. Nasza firma specjalizuje się w usuwaniu owadów w każdym stadium rozwoju, od larw do osobników dorosłych. Podstawowymi metodami wykorzystywanymi w walce z owadami, są:

  • metoda chemiczna, która opiera się o opryskiwanie miejsca wylęgu owadów środkami chemicznymi, które całkowicie eliminują wszystkie osobniki,
  • metoda mechaniczna, obejmująca pułapki feromonowe, wykorzystywana przede wszystkim w późniejszym etapie kontrolowania populacji owadów i upewnienia się, że problem został skutecznie rozwiązany,
  • fumigacja, czyli usuwanie insektów z obiektów za pomocą środków chemicznych rozpylanych w formie gazu, pary lub dymu.

Każda z powyższych metod dobierana jest indywidualnie do sytuacji, którą przedstawia nam Klient. Gwarantujemy, że proces dezynsekcji przebiega w sposób całkowicie bezpieczny dla wszystkich mieszkańców lub użytkowników budynku, a także dla obecnych w nim zwierząt. Wykorzystywane przez nas środki pochodzą tylko i wyłącznie od sprawdzonych dystrybutorów i nie są dostępne dla osób spoza branży DDD.  Fundamentami naszej działalności są profesjonalizm, odpowiedzialność i dyskrecja.

Do skorzystania z naszych usług w zakresie dezynsekcji zachęcamy mieszkańców Śląska, Poznania, Łodzi oraz Wrocławia. Zaufało nam już tysiące Klientów z tych miast, a ich zadowolenie i pozytywne opinie na nasz temat są najlepszym dowodem niepodważalnych kompetencji naszych specjalistów.

Co klienci najbardziej cenią w naszych usługach?

Dyskrecja

Nie wszyscy muszą wiedzieć, jaki masz problem. Nasz nieoznakowany samochód i zwyczajny strój zagwarantują Ci pełną dyskrecję!

Skuteczność

Najważniejsze to szybko i trwale rozwiązać problem. Dlatego stosujemy tylko nowoczesne i profesjonalne metody!

Bezpieczeństwo

Nasze rozwiązania są w pełni bezpieczne dla ludzi i zwierząt. Nikt, oprócz niechcianych szkodników, na pewno na tym nie ucierpi!

Szybkość

Nigdy nie pozwalamy na siebie długo czekać. To dla nas nie do pomyślenia, aby zwlekać z interwencją w domu, gdzie właśnie pojawiły się szkodniki!

Oszczędność

Możesz kupować w nieskończoność środki owadobójcze. Możesz też od razu wezwać nas i zaoszczędzić dużą sumę pieniędzy! Klienci to potwierdzają!

Kultura

Nasi pracownicy to osoby z imponującym wykształceniem i wysoką kulturą osobistą. Nie oceniają i rozwiązują przykre problemy bez zbędnych komentarzy!

Opinie klientów

Facebook

opinia-facebook

Oferteo

opinia-oferteo

Google

opinia-google

Google

opinia-google-2
Media o nas
tvs
gosc-niedzielny
dziennik-wschodni
Nasi klienci
KIRCHHOFF-Automotive
miasto-katowice
muzeum-gliwice

Dane kontaktowe

514 583 200 - Zadzwoń teraz!

E-mail: kontakt@dezynfeusz.pl
NIP: 9542778479

Nasze oddziały

Jesteśmy ogólnopolską firmą, która ma swoje oddziały w wielu miastach kraju. Dlatego niezależnie od Twojego położenia przyjedziemy, aby Ci pomóc! Sprawdź, gdzie znajduje się najbliższy Ci oddział i zadzwoń!

Dezynfeusz - natychmiastowe działanie i potwierdzona skuteczność!

Świadczymy usługi w całej Polsce, m.in. w tych miastach i okolicach:

Katowice, Częstochowa, Sosnowiec, Gliwice, Zabrze, Bielsko-Biała, Bytom, Ruda Śląska, Rybnik, Tychy, Dąbrowa Górnicza, Chorzów, Jaworzno, Jastrzębie-Zdrój, Mysłowice, Siemianowice Śląskie, Żory, Tarnowskie Góry, Będzin, Piekary Śląskie, Racibórz, Świętochłowice, Zawiercie, Wodzisław Śląski, Mikołów, Knurów, Cieszyn, Czechowice-Dziedzice, Myszków, Żywiec, Czerwionka-Leszczyny, Pszczyna, Lubliniec, Łaziska Górne, Rydułtowy, Kłobuck, Czeladź, Skoczów, Orzesze, Bieruń, Pyskowice, Radlin, Radzionków, Lędziny, Ustroń, Pszów, Wisła, Blachownia, Wojkowice, Poręba, Imielin, Kalety, Sławków, Łazy, Koniecpol, Siewierz, Szczekociny, Koziegłowy, Kraków, Tarnów, Nowy Sącz, Oświęcim, Chrzanów, Olkusz, Nowy Targ, Bochnia, Gorlice, Zakopane, Skawina, Wieliczka, Andrychów, Trzebinia, Wadowice, Kęty, Myślenice, Libiąż, Brzesko, Limanowa, Rabka-Zdrój, Miechów, Brzeszcze, Wolbrom, Krzepice, Opole, Kędzierzyn-Koźle, Nysa, Brzeg, Kluczbork, Prudnik, Strzelce Opolskie, Krapkowice, Namysłów, Głuchołazy, Głubczyce, Zdzieszowice, Olesno, Ozimek, Grodków, Wrocław, Oława, Poznań, Łódź.