SKĄD SIĘ BIORĄ PLUSKWY?

514 583 200 - Zadzwoń teraz!
Skąd się biorą pluskwy?
Ludziom wydaje się, że obecność pluskiew w domu to niezaprzeczalnie skutek brudu i bałaganu. Osoby, które dotknął ten problem czują się zawstydzone, a inni bardzo szybko je osądzają. A tak naprawdę, pluskwy wcale nie zwracają uwagi na to czy dom jest czysty czy panuje tam nieporządek! Specjaliści Dezynfeusza walczą z takimi mitami i podczas usuwania pluskiew starają się poszerzać świadomość Klientów. Bo czy Ty sam wiedziałeś o tym, że w prawie 50% przypadków pluskwy przychodzą od sąsiadów? To tylko wstępne szacunki naszych ekspertów, a wszystko wskazuje na to, że odsetek ten jest jeszcze większy! Na pewno też nie spodziewałeś się, że pluskwy mogą razem z Tobą powrócić z hotelu, w którym spędziłeś wakacje albo zakraść się do Twojej torby podczas podróży autokarem lub pociągiem. Niestety w miejscach, gdzie stale odbywa się duża migracja ludzi, zagrożenie pluskwami jest największe. Wystarczy też, że Twój balkon lub parapet regularnie odwiedzają gołębie.
Jakby tego było mało, gołębie przenoszą także obrzeżki – kolejne insekty, które wywołują jeszcze groźniejsze choroby niż pluskwy! Parazytolog i wykładowca ŚUM prof. K. Solarz  wskazuje, że ich ukąszenia są naprawdę bolesne i mogą wywołać gorączkę Q. Ponadto przez 450dni obrzeżki utrzymują w sobie wirus odkleszczowego zapalenia mózgu! A najniebezpieczniejsze są ukąszenia na twarzy – mogą one wywołać tak silną opuchliznę i paraliż kleszczowy, że oddychanie stanie się niemożliwe… W takich sytuacjach wstyd i stereotypowe myślenie nie mogą nas paraliżować, ponieważ potrzebne jest naprawdę szybkie i skuteczne działanie! Ludzkie życie i zdrowie to wysoka stawka. Dlatego nasi eksperci radzą odsunąć wstyd na bok, wyzwolić się od fałszywych stereotypów i natychmiast wezwać specjalistów!
Opinie klientów

Facebook

opinia-facebook

Oferteo

opinia-oferteo

Google

opinia-google

Google

opinia-google-2
Media o nas
tvs
gosc-niedzielny
dziennik-wschodni
Nasi klienci
KIRCHHOFF-Automotive
miasto-katowice
muzeum-gliwice
Dane kontaktowe

514 583 200 - Zadzwoń teraz!

E-mail: kontakt@dezynfeusz.pl
NIP: 9542778479

Nasze oddziały
Jesteśmy ogólnopolską firmą, która ma swoje oddziały w wielu miastach kraju. Dlatego niezależnie od Twojego położenia przyjedziemy, aby Ci pomóc! Sprawdź, gdzie znajduje się najbliższy Ci oddział i zadzwoń!

Dezynfeusz - natychmiastowe działanie i potwierdzona skuteczność!

Świadczymy usługi w całej Polsce, m.in. w tych miastach i okolicach:

Katowice, Częstochowa, Sosnowiec, Gliwice, Zabrze, Bielsko-Biała, Bytom, Ruda Śląska, Rybnik, Tychy, Dąbrowa Górnicza, Chorzów, Jaworzno, Jastrzębie-Zdrój, Mysłowice, Siemianowice Śląskie, Żory, Tarnowskie Góry, Będzin, Piekary Śląskie, Racibórz, Świętochłowice, Zawiercie, Wodzisław Śląski, Mikołów, Knurów, Cieszyn, Czechowice-Dziedzice, Myszków, Żywiec, Czerwionka-Leszczyny, Pszczyna, Lubliniec, Łaziska Górne, Rydułtowy, Kłobuck, Czeladź, Skoczów, Orzesze, Bieruń, Pyskowice, Radlin, Radzionków, Lędziny, Ustroń, Pszów, Wisła, Blachownia, Wojkowice, Poręba, Imielin, Kalety, Sławków, Łazy, Koniecpol, Siewierz, Szczekociny, Koziegłowy, Kraków, Tarnów, Nowy Sącz, Oświęcim, Chrzanów, Olkusz, Nowy Targ, Bochnia, Gorlice, Zakopane, Skawina, Wieliczka, Andrychów, Trzebinia, Wadowice, Kęty, Myślenice, Libiąż, Brzesko, Limanowa, Rabka-Zdrój, Miechów, Brzeszcze, Wolbrom, Krzepice, Opole, Kędzierzyn-Koźle, Nysa, Brzeg, Kluczbork, Prudnik, Strzelce Opolskie, Krapkowice, Namysłów, Głuchołazy, Głubczyce, Zdzieszowice, Olesno, Ozimek, Grodków, Wrocław, Oława, Poznań, Łódź.