SKĄD SIĘ BIORĄ PLUSKWY?

732 081 245 - Zadzwoń teraz!
Skąd się biorą pluskwy?
Ludziom wydaje się, że obecność pluskiew w domu to niezaprzeczalnie skutek brudu i bałaganu. Osoby, które dotknął ten problem czują się zawstydzone, a inni bardzo szybko je osądzają. A tak naprawdę, pluskwy wcale nie zwracają uwagi na to czy dom jest czysty czy panuje tam nieporządek! Specjaliści Dezynfeusza walczą z takimi mitami i podczas usuwania pluskiew starają się poszerzać świadomość Klientów. Bo czy Ty sam wiedziałeś o tym, że w prawie 50% przypadków pluskwy przychodzą od sąsiadów? To tylko wstępne szacunki naszych ekspertów, a wszystko wskazuje na to, że odsetek ten jest jeszcze większy! Na pewno też nie spodziewałeś się, że pluskwy mogą razem z Tobą powrócić z hotelu, w którym spędziłeś wakacje albo zakraść się do Twojej torby podczas podróży autokarem lub pociągiem. Niestety w miejscach, gdzie stale odbywa się duża migracja ludzi, zagrożenie pluskwami jest największe. Wystarczy też, że Twój balkon lub parapet regularnie odwiedzają gołębie.
Jakby tego było mało, gołębie przenoszą także obrzeżki – kolejne insekty, które wywołują jeszcze groźniejsze choroby niż pluskwy! Parazytolog i wykładowca ŚUM prof. K. Solarz  wskazuje, że ich ukąszenia są naprawdę bolesne i mogą wywołać gorączkę Q. Ponadto przez 450dni obrzeżki utrzymują w sobie wirus odkleszczowego zapalenia mózgu! A najniebezpieczniejsze są ukąszenia na twarzy – mogą one wywołać tak silną opuchliznę i paraliż kleszczowy, że oddychanie stanie się niemożliwe… W takich sytuacjach wstyd i stereotypowe myślenie nie mogą nas paraliżować, ponieważ potrzebne jest naprawdę szybkie i skuteczne działanie! Ludzkie życie i zdrowie to wysoka stawka. Dlatego nasi eksperci radzą odsunąć wstyd na bok, wyzwolić się od fałszywych stereotypów i natychmiast wezwać specjalistów!

Od lat pomagamy rodzinom ze Szlachetnej Paczki. Zobacz jaki prezent daliśmy potrzebującej rodzinie.

Nasz artykuł o jednym z najniebezpieczniejszych grzybów na stronie National Geographic Polska: Niebezpieczny grzyb domowy - Serpula lacrymans

Opinie klientów

Facebook

opinia-facebook

Google

opinia-google-2

Oferteo

opinia-facebook

Google

opinia-google
Media o nas
tvs
gosc-niedzielny
dziennik-wschodni
Nasi klienci
KIRCHHOFF-Automotive
miasto-katowice
muzeum-gliwice
Dane kontaktowe

732 081 245 - Zadzwoń teraz!

E-mail: kontakt@dezynfeusz.pl
NIP: 9542778479

Nasze oddziały
Jesteśmy ogólnopolską firmą, która ma swoje oddziały w wielu miastach kraju. Dlatego niezależnie od Twojego położenia przyjedziemy, aby Ci pomóc! Sprawdź, gdzie znajduje się najbliższy Ci oddział i zadzwoń!

Dezynfeusz - natychmiastowe działanie i potwierdzona skuteczność!