Osuszanie budynków Andrychów

Potrzebujesz szybkiego i skutecznego osuszania budynków? Zadzwoń:
732 081 245 - Zadzwoń teraz!

Osuszanie budynków Andrychów

Mieszkańcu miasta Andrychów dziś do Ciebie kierujemy ofertę osuszania budynków oraz wszelkich pomieszczeń mieszkalnych! Zostań z nami i poznaj naszą ofertą na pewno nie pożałujesz!

Usuwamy wilgoć z wszelkich pomieszczeń małych i dużych, starych i nowych, istniejących i nowo powstających czyli z każdej powierzchni, która ma problem z wilgocią i zalaniem. Potrzebujesz pozbyć się problemu? Jesteśmy tutaj, aby Ci pomóc

Kilka słów o tym kim jesteśmy? Gdyż warto wiedzieć z kim będziesz współpracować! Dezynfeusz firma z wieloletnim stażem w dziedzinie osuszania. Działamy na terenie całej Polski, także w województwie małopolskim, a konkretnie w Andrychowie. Posiadamy najlepiej wyszkoloną kadrę w kraju, na wyposażeniu posiadamy najlepszy sprzęt. Dzięki dużej kadrze współpracujemy z klientem indywidualnym oraz biznesowym. Dlatego bez względu jaki jest problem i kto go posiada działamy w mgnieniu oka. Dojeżdżamy na miejsce, przeprowadzamy rekonesans i dobieramy ilość sprzętu do powierzchni oraz wielkości problemu. Działamy szybko i skutecznie, przestrzegając przy tym wszelkich zasad bezpieczeństwa.

Problem zalania i wilgoci jest znany każdemu z Was. Wystarczy zła pogoda; żmudne,ulewne deszcze; awarie mechaniczne rur, zaworów itp. jak mostki termiczne. W rzeczywistości to tylko namiastka problemów i dalszych konsekwencji. Zalanie i wilgoć – zwłaszcza ta lekceważona powodują Twoje problemy, sprawiają, że prace budowlane się opóźniają, a przez to piętrzą się następne. Źle osuszone budynki i pomieszczenia, długotrwała wilgoć prowadzą do poważnych konsekwencji jakimi są: osłabiona konstrukcja techniczna budynku, wytworzenie się, a także rozprzestrzeniania się grzyba i pleśni, osłabienia Twojego stanu zdrowia.

Nie bagatelizuj więc problemu zalania i wilgoci! My zlikwidujemy Twój problem, a Ty zyskasz suche i przede wszystkim zdrowie mieszkanie, dom, biuro itp. Warto na nas postawić!

Ważne! W obecnych czasach panującego koronawirusa pracujemy w zaostrzonym rygorze sanepidarnym. Pracujemy w specjalistycznych strojach oraz ograniczonych zespołach dwuosobowych. Na zakończenie prac dokonujemy ozonowania, które likwiduje wirusy i bakterie z otoczenia! Wszystko 100% bezpiecznie i 100% skutecznie!

Wybierz Dezynfeusza! Jesteśmy dostępni do Twojej dyspozycji, wystarczy tylko, że zadzwonisz i zarezerwujesz swój indywidualny termin naszej wizyty!

Opinie klientów

Facebook

opinia-facebook

Google

opinia-google-2

Oferteo

opinia-facebook

Google

opinia-google

Co Nas wyróżnia?

Dyskrecja

Skuteczność 

Bezpieczeństwo

Szybkość

 

Oszczędność

Kultura

 

Dane kontaktowe

732 081 245 - Zadzwoń teraz!

E-mail: kontakt@dezynfeusz.pl
NIP: 9542778479

Nasze oddziały

Opole, Kraków, Poznań, Wrocław, Katowice