Osuszanie budynków Nowy Targ

Potrzebujesz szybkiego i skutecznego osuszania budynków? Zadzwoń:
514 583 200 - Zadzwoń teraz!

Osuszanie budynków Nowy Targ

Oferta skierowana do wszystkich mieszkańców Nowego Targu. Działamy na terenie całego miasta i pomożemy każdemu kto znajdzie się lub znajduje się w potrzebie.

Do kogo skierowana jest oferta?

Do każdego, kto znalazł się w sytuacji zalania lub zawilgocenia pomieszczenia, budynku, domu, a nawet lokalu użytkowego!

Jak pomożemy?
Przede wszystkim skutecznie! Usuwamy wilgoć i zalanie dzięki specjalistycznym urządzeniom. Kiedy przyjedziemy na miejsce, dokonujemy oględzin, szacujemy wielkość problemu i dobieramy ilość urządzeń do zaistniałej sytuacji.

Kim jesteśmy?
Dezynfeusz firma zajmująca się osuszaniem budynków oraz likwidacją skutków zalań i wilgoci. Działamy na różnych budynkach zarówno tych małych jak i tych dużych. Dla Naszych fachowców nie ma rzeczy niemożliwych. Likwidujemy problem nawet z podmokłych i starych budynków, kamienic. Działamy na terenie Polski wiele lat, szkolimy i posiadamy najlepszych fachowców w swojej dziedzinie. Nasz sprzęt to tylko najnowsze osuszacze. Pracujemy w najwyższych standardach BHP. Najważniejsze! Działamy na terenie Nowego Targu!

Czym jest zalanie i wilgoć?
Jak wiadomo problem ten dotyczy różnych powierzchni i typów budynku. Nie zależnie od wieku budownictwa bądź etapu na jakim jest aktualnie budowa problem wilgoci i zalania może nas dopaść. Nadmierna ilość opadów deszczu, powódź, awarie mechaniczne rur, rurociągów. To tylko nie liczne powody powstania Waszego problemu. Niestety to tylko namiastka. Konsekwencje jakie niosą wilgoć i zalanie, a także źle usunięcie tych problemów prowadzą do osłabienia konstrukcji technicznej budynku, wytworzenia się oraz rozprzestrzenienia grzyba i pleśni, osłabienie Twojego zdrowia.

Nie czekaj, aż problem przerośnie Twoje możliwości nie tylko finansowe ale i objętościowe.

Zadzwoń i skorzystaj z naszych usług na pewno nie pożałujesz!

Ważny komunikat! W czasach pandemii koronawirusa pracujemy w reżimie sanepidarnym, wykonujemy zlecenie w ubraniach specjalistycznych, zachowując wszelkie standardy bezpieczeństwa. Na zakończenie prac wykonujemy ozonowanie, które dodatkowo likwidują wirusy i bakterie z otoczenia. Jak widzisz 100% bezpieczeństwa zarówno dla Ciebie jak i dla Nas!

Opinie klientów

Facebook

opinia-facebook

Google

opinia-google-2

Oferteo

opinia-facebook

Google

opinia-google

Co Nas wyróżnia?

Dyskrecja

Skuteczność 

Bezpieczeństwo

Szybkość

 

Oszczędność

Kultura

 

Dane kontaktowe

514 583 200 - Zadzwoń teraz!

E-mail: kontakt@dezynfeusz.pl
NIP: 9542778479

Nasze oddziały

Kraków, Gdańsk, Poznań, Wrocław, Łódź, Katowice, Szczecin