Osuszanie budynków Skawina

Potrzebujesz szybkiego i skutecznego osuszania budynków? Zadzwoń:
732 081 245 - Zadzwoń teraz!

Osuszanie budynków Skawina

Mieszkańcu Skawiny! Dezynfeusz firma, której możesz zaufać! Potrzebujesz specjalistów od osuszania? Jesteśmy aby Ci pomóc! Zlikwidujemy każdy problem wilgoci i zalania! Usuwamy wilgoć z podmokłych oraz zgrzybiałych starych budynków, kamienic! Likwidujemy problem z pomieszczeń małych, dużych; nowych i starych!

Kilka słów o tym kim jesteśmy! Gdyż warto nas poznać zanim nam zaufasz!
Otóż Dezynfeusz! W tematyce osuszania pracujemy już kilkanaście lat. W tym czasie udało nam się skutecznie zlikwidować wszelką wilgoć i zalanie z milionów budynków oraz lokali. Nasza kadra zna się na rzeczy, w mgnieniu oka usuwa każdy problem, nawet ten najcięższy i trudny, który dla innych wydaje się nie do usunięcia. Dobieramy ilość sprzętu do zaistniałej sytuacji. Dzięki swoim fachowcom poszerzyliśmy działalność o województwo małopolskie, a konkretnie o miasto Skawina!

Na czym polega nasza praca? Czyli jak pracujemy?
Otóż jak już wspominaliśmy osuszamy wszelkiego rodzaju budynki i lokale. Wszystkie bez wyjątku, bez względu czy jest to stara kamienica, mieszkanie w kilkunastoletnim budynku poradzimy sobie z tym. Dzięki profesjonalnemu sprzętowi potrafimy zlikwidować wszelki problem. Nigdy nie lekceważymy żadnego klienta, współpracujemy z dużymi firmami oraz z prywatnymi klientami. Przeprowadzamy oględziny i ustalamy wielkość problemu.

Dlaczego warto nas wybrać?

Dzięki profesjonalnym osuszaczom doprowadzimy budynek, lokal, mieszkanie do suchego stanu. Usuniemy nie tylko wilgoć czy zalanie ale również dzięki nam nie będziesz miał kolejnych problemów związanych z źle wykonaną pracą. Dzięki temu unikniesz konsekwencji jakimi są pleśń, grzyb oraz pogorszenie stanu technicznego budynku. Najważniejszy jednak jest fakt, że uchronisz swoją odporność!

Jak widać mamy same plusy. Teraz zależy tylko od Ciebie czy zdecydujesz się nam zaufać! Dezynfeusz równa się 100% skuteczności przy 100% bezpieczeństwie.

Dołącz do zadowolonych klientów naszej firmy dołącz do Dezynfeusza!

Ważny komunikat! W czasach obecnej pandemii wykonujemy dodatkowo ozonowanie, które likwiduje wirusy i bakterie z otoczenia. Nasze zespoły są zmniejszone do grup dwuosobowych, w specjalistycznych ochronnych ubraniach. Wszystko tak, aby było 100% bezpiecznie.

Zdecyduj się na współpracę z Nami! Zadzwoń!

Potrzebujesz dodatkowych informacji? Chcesz poznać opinię naszych klientów ? Możesz się z nimi zapoznać na naszej stronie! Dezynfeusz nie ma żadnych tajemnic wszystko otwarcie stawiamy!

Opinie klientów

Facebook

opinia-facebook

Google

opinia-google-2

Oferteo

opinia-facebook

Google

opinia-google

Co Nas wyróżnia?

Dyskrecja

Skuteczność 

Bezpieczeństwo

Szybkość

 

Oszczędność

Kultura

 

Dane kontaktowe

732 081 245 - Zadzwoń teraz!

E-mail: kontakt@dezynfeusz.pl
NIP: 9542778479

Nasze oddziały

Opole, Kraków, Poznań, Wrocław, Katowice