Osuszanie budynków Brzeszcze

Potrzebujesz szybkiego i skutecznego osuszania budynków? Zadzwoń:
732 081 245 - Zadzwoń teraz!

Osuszanie budynków Brzeszcze

Walczysz z wilgocią lub zalaniem? Budujesz dom i chcesz przyśpieszyć suszenie tynków, wylewek? Prowadzisz firmę budowlaną i chcesz doprowadzić do użytku starą kamienice, która obecnie jest podmokła i zalana? Jesteśmy odpowiedzią na Twoje zmartwienia! Znamy się na osuszaniu jak nikt inny! Dezynfeusz!

Kilka słów o tym kim jesteśmy!
Warto wiedzieć komu powierzasz swój dobytek. W tematyce osuszania pracujemy już dobrych kilkanaście lat. W tym czasie udało nam się skutecznie usunąć wszelką wilgoć i zalanie z milionów budynków i lokali naszego kraju. Nasza kadra zna się na rzeczy i w mig usuwa każdy problem, nawet ten najcięższy i trudny. Od dziś jesteśmy dostępni dla wszystkich potrzebujących mieszkańców Brzeszcz. Szkolimy się i podnosimy kwalifikacje swoich pracowników, tak aby nasze działania były jeszcze lepsze i dawały jeszcze szybsze rezultaty. Dla nas liczy się zadowolony klient!

Na czym polega nasza praca? 
Otóż jak już wspominaliśmy osuszamy wszelkiego rodzaju budynki i lokale. Wszystkie bez wyjątku, bez względu czy jest to stara kamienica, mieszkanie w kilkunastoletnim budynku poradzimy sobie z tym. Dzięki profesjonalnemu sprzętowi potrafimy zlikwidować wszelki problem. Zawsze dobieramy ilość sprzętu do zastanej na miejscu sytuacji. Dzięki naszym osuszaczom doprowadzimy budynek, lokal, mieszkanie do suchego stanu. Usuniemy nie tylko wilgoć czy zalanie ale również dzięki nam nie będziesz miał kolejnych problemów związanych z źle wykonaną pracą. Dzięki temu unikniesz konsekwencji jakimi są pleśń, grzyby oraz pogorszenie stanu technicznego budynku. Najważniejszy jednak jest fakt, że uchronisz swoją odporność!

Wybierając Dezynfeusza wybierasz pewność i skuteczność. Z nami zyskujesz suche, czyste i przede wszystkim bezpieczne mieszkanie, dom, budynek.

Dołącz do zadowolonych klientów naszej firmy dołącz do Dezynfeusza!

Uwaga! W czasach obecnej pandemii wykonujemy dodatkowo ozonowanie, które likwiduje wirusy i bakterie z otoczenia. Nasze zespoły są zmniejszone do grup dwuosobowych, w specjalistycznych ochronnych ubraniach. Wszystko tak, aby było 100% bezpiecznie, wszystko dla zadowolenia naszych klientów!

Zdecyduj się na współpracę z Nami! Zadzwoń!

Opinie klientów

Facebook

opinia-facebook

Google

opinia-google-2

Oferteo

opinia-facebook

Google

opinia-google

Co Nas wyróżnia?

Dyskrecja

Skuteczność 

Bezpieczeństwo

Szybkość

 

Oszczędność

Kultura

 

Dane kontaktowe

732 081 245 - Zadzwoń teraz!

E-mail: kontakt@dezynfeusz.pl
NIP: 9542778479

Nasze oddziały

Opole, Kraków, Poznań, Wrocław, Katowice