Osuszanie budynków Prudnik

Potrzebujesz szybkiego i skutecznego osuszania budynków? Zadzwoń:
732 081 245 - Zadzwoń teraz!

Osuszanie budynków Prudnik

Mieszkańcu miasta Prudnik firma Dezynfeusz kieruje dziś swoją ofertę osuszania budynków w Twoim mieście! Dlatego jeżeli walczysz z wilgocią lub zalaniem bądź chcesz zlikwidować wilgoć z podmokłego budynku koniecznie się z nami skontaktuj! Na pewno nie będziesz żałować, możesz tylko zyskać!

Kilka słów o samym problemie wilgoci i zalań, gdyż z ich powodów tutaj trafiłeś! Jak większość z nas wie zarówno wilgoć i zalanie wiąże się z nadmiarem wody w otoczeniu/pomieszczeniu. Może się ona gromadzić w ścianach, podłodze, a gdy nadmiar wody jest już zbyt duży Tworzy się zalanie. Przekroczenie norm wilgoci, nadmierne opady deszczu powodują, że powstają Twoje problemy. Niestety sama wilgoć nie jest tak dużym kłopotem jak konsekwencje, które towarzyszą nie usuwaniu jej bądź źle usunięcie wilgoci. Takimi konsekwencjami są osłabienie konstrukcji technicznej budynku, pojawienie się oraz rozprzestrzenianie grzyba i pleśni, a co najważniejsze pogarsza się Twój stan zdrowia, nie wspominając o goniących terminach prac budowlanych i zbliżających się do zapłaty kar umownych. Wszystko na Twoją niekorzyść.

Już dziś możesz zadbać o swoją przyszłość, a my zlikwidujemy Twój problem w mgnieniu oka! wystarczy tylko, że zadzwonisz!

Chcesz wiedzieć kim jesteśmy? Odpowiedź brzmi – Dezynfeusz. Firma, która oferuje usługi osuszania budynków na szeroką skalę. Dzięki nabytemu doświadczeniu poszerzyliśmy swoją działalność o miasto Prudnik, a także zdobyliśmy wielu zadowolonych klientów. Na swoim wyposażeniu posiadamy najlepsze osuszacze, które zlikwidują wilgoć z każdego pomieszczenia, o każdej powierzchni. Współpracujemy z klientem indywidualnym oraz z firmami, likwidujemy wilgoć nie tylko z małych pomieszczeń lub lokali. Na życzenie klienta firmowego; usuwamy wilgoć z całych podmokłych budynków, kamienic, którym dano możliwość drugiego życia. Przestrzegamy wszelkich zasad bezpieczeństwa. Kiedy przyjeżdżamy do klienta robimy rozpoznanie i dobieramy ilość sprzętu do sytuacji. Wszystko tak aby nasza praca była 100% skuteczna i trwała jak najkrócej. Wiemy, że zależy Ci na czasie oraz szybkich efektach!

Ważny komunikat! W dobie pandemii koronawirusa pracujemy w ograniczonych zespołach dwuosobowych. Zachowujemy wszystkie standardy bezpieczeństwa narzucone przez sanepid, pracujemy w specjalistycznych strojach. Kiedy zakończymy pracę przeprowadzamy ozonowanie, które likwiduje wirusy oraz bakterie z Twojego otoczenia. Wszystko 100% bezpiecznie, a do tego 100% skutecznie!

Zadzwoń i zamów wizytę! Jesteśmy do Twojej dyspozycji i dojedziemy do każdego zakątka w mieście Prudnik! Chcesz poznać opinie naszych dotychczasowych klientów? Zapraszamy do lektury naszej strony – nie mamy nic do ukrycia!

Opinie klientów

Facebook

opinia-facebook

Google

opinia-google-2

Oferteo

opinia-facebook

Google

opinia-google

Co Nas wyróżnia?

Dyskrecja

Skuteczność 

Bezpieczeństwo

Szybkość

 

Oszczędność

Kultura

 

Dane kontaktowe

732 081 245 - Zadzwoń teraz!

E-mail: kontakt@dezynfeusz.pl
NIP: 9542778479

Nasze oddziały

Opole, Kraków, Poznań, Wrocław, Katowice