Osuszanie budynków Racibórz

Potrzebujesz szybkiego i skutecznego osuszania budynków? Zadzwoń:
514 583 200 - Zadzwoń teraz!

Osuszanie budynków Racibórz

Mieszkasz w Raciborzu? Padłeś ofiarą zalania lub wilgoci? Prowadzisz firmę budowlaną i chcesz doprowadzić do użytku starą podmokłą kamienice lub budynek? Może Twoje biuro w nowoczesnym biurowcu zostało zalane przez awarię rury?

Koniecznie zapoznaj się z naszą ofertą skutecznej likwidacji zalań i wilgoci!

Zalanie i wilgoć to problem, który dopada nas znienacka. Niestety nie da się na niego przygotować bądź uniknąć. Każdy z nas może stać się ich ofiarą. Sytuacje takie jak ulewne deszcze, powódź, zalanie z przyczyn mechanicznych jak awarie rur, zaworów, brak izolacji termicznej budynku – prowadzą do wytworzenia się wilgoci, a nawet zalania. Niestety, to tylko początek problemów. Nie usuwana wilgoć, bądź źle usunięta wytwarzają następne konsekwencje. Należą do nich: osłabienie konstrukcji technicznej budynku, opóźnienie prac budowlanych, wytworzenie się na ścianie grzyba i pleśni, a co gorsza spada Twoja odporność i pogarsza się Twoje zdrowie.

Nie pozwól, aby to wilgoć i zalanie dyktowały warunki! Postaw na profesjonalistów jakimi są fachowcy z firmy Dezynfeusz!

Poznaj nas bliżej! Nazywamy się Dezynfeusz, w swoich szeregach posiadamy najlepiej wyszkoloną kadrę w tym kraju. Dzięki wieloletniej pracy w dziedzinie osuszania, mogliśmy systematycznie dźwigać kwalifikacje swoich pracowników oraz rozszerzać swoją działalność na kolejne województwa. Od dziś działamy na terenie Raciborza, dlatego zadzwoń i nie zwlekaj dłużej. Nasi pracownicy przestrzegają wszelkich zasad bezpieczeństwa i zawsze dobierają odpowiednią ilość sprzętu do wielkości problemu.

Współpracujemy z klientem indywidualnym oraz z firmami!

UWAGA! W czasach obecnej pandemii koronawirusa pracujemy w zaostrzonym rygorze. Przestrzegamy wszelkich zasad bezpieczeństwa, pracujemy w specjalistycznych strojach oraz ograniczonych zespołach dwuosobowych. Kiedy skończymy zlecenie wykonujemy dodatkowo ozonowanie, które likwiduje wirusy i bakterie z Twojego otoczenia!

Postaw na profesjonalizm – wybierz Dezynfeusza!
Pamiętaj my likwidujemy – nie maskujemy!

Opinie klientów

Facebook

opinia-facebook

Google

opinia-google-2

Oferteo

opinia-facebook

Google

opinia-google

Co Nas wyróżnia?

Dyskrecja

Skuteczność 

Bezpieczeństwo

Szybkość

 

Oszczędność

Kultura

 

Dane kontaktowe

514 583 200 - Zadzwoń teraz!

E-mail: kontakt@dezynfeusz.pl
NIP: 9542778479

Nasze oddziały

Kraków, Gdańsk, Poznań, Wrocław, Łódź, Katowice, Szczecin