Osuszanie budynków Kłobuck

Potrzebujesz szybkiego i skutecznego osuszania budynków? Zadzwoń:
732 081 245 - Zadzwoń teraz!

Osuszanie budynków Kłobuck

Mieszkańcu Kłobucka firma Dezynfeusz kieruje dziś swoją ofertę osuszania budynków i wszelkich powierzchni mieszkalnych właśnie w Twoim mieście! Nie czekaj koniecznie się z nią zapoznaj! Jeżeli jesteś jedną z tych osób, która walczy z wilgocią lub zalaniem bądź chcesz zlikwidować wilgoć z podmokłego budynku koniecznie się z nami skontaktuj! Zlikwidujemy Twój problem w mgnieniu oka!

Kilka słów o samym problemie wilgoci i zalań! Gdyż z ich powodu tutaj jesteśmy my i Ty!

Zalanie i wilgoć są problemem, które nie zawsze nas dotyczą, jednak w każdej chwili możemy stać się ich ofiarom. Żywioł wody jest nieobliczalny i ciężki do okiełznania. Otóż by doszło do zalania, a jeszcze prościej by wytworzyła się wilgoć nie trzeba długo czekać. Wszelkie awarie rur, zaworów; brak izolacji cieplnej, która prowadzi do wytworzenia się mostków termicznych; zła pogoda i związane z nią ulewne deszcze, powódź. Wszystkie te sytuacje prowadzą właśnie do wytworzenia się wilgoć i zalań pomieszczeń. Nie wielu jednak osób wie, że zalanie i wilgoć prowadzą do wytworzenia się kolejnych konsekwencji dużo gorszych oraz kosztowniejszych w skutkach niż samo zalanie i wilgoć. Należą do nich osłabienie konstrukcji technicznej budynku, powstanie grzyba i pleśni, opóźnienia w pracach budowlanych, osłabienie Twojej odporności.

Dlatego zadbaj o swoją przyszłość już dziś, a my zlikwidujemy Twój problem w mgnieniu oka! Na nowo będziesz mógł spać spokojnie!

Zapytasz się kim właściwie jesteśmy?

Odpowiedź jest bardzo prosta i następująca – Dezynfeusz! Firma, która oferuje między innymi usługi osuszania budynków na szeroką skalę. Dzięki nabytemu doświadczeniu poszerzyliśmy swoją działalność o kolejne miasto Kłobuck. Na swoim wyposażeniu posiadamy najlepsze osuszacze, które zlikwidują wilgoć z każdego pomieszczenia, a ich ilość jest na tyle wystarczająca, aby usnąć problem wilgoci i zalania nawet z całych budynków, podmokłych kamienic itp. Jesteśmy elastyczni dlatego współpracujemy z klientem indywidualnym, a także z firmami. Przestrzegamy wszelkich zasad BHP i bezpieczeństwa. Kiedy przyjeżdżamy do klienta robimy rozpoznanie, aby dokładnie poznać problem od tzw. „podszewki”, dzięki czemu możemy dobrać ilość sprzętu do danej sytuacji. Wszystko odbywa się tak aby nasza praca była 100% skuteczna i trwała jak najkrócej. Dla Nas liczy się Twój czas i satysfakcja!

WAŻNY KOMUNIKAT! W dobie pandemii koronawirusa pracujemy w ograniczonych zespołach dwuosobowych. Zachowujemy wszystkie standardy bezpieczeństwa, pracujemy w specjalistycznych strojach. Kiedy skończymy pracę przeprowadzamy ozonowanie, które likwiduje wirusy oraz bakterie z otoczenia. 100% bezpieczeństwa!

Postaw na Dezynfeusza! My nie mamy żadnych tajemnic przed klientem. Jesteśmy do Twojej dyspozycji i dojedziemy do każdego zakątka Kłobucka!

Opinie klientów

Facebook

opinia-facebook

Google

opinia-google-2

Oferteo

opinia-facebook

Google

opinia-google

Co Nas wyróżnia?

Dyskrecja

Skuteczność 

Bezpieczeństwo

Szybkość

 

Oszczędność

Kultura

 

Dane kontaktowe

732 081 245 - Zadzwoń teraz!

E-mail: kontakt@dezynfeusz.pl
NIP: 9542778479

Nasze oddziały

Opole, Kraków, Poznań, Wrocław, Katowice