Osuszanie budynków Wodzisław Śląski

Potrzebujesz szybkiego i skutecznego osuszania budynków? Zadzwoń:
732 081 245 - Zadzwoń teraz!

Osuszanie budynków Wodzisław Śląski

Jesteś mieszkańcem Wodzisławia Śląskiego? Szukasz firmy, która pomoże Ci skutecznie usunąć problem wilgoci i zalania budynku, pomieszczenia lub domu? Nie chcesz, aby kolejne terminy Cię goniły i nie chcesz tracić z tego tytułu zarobionych pieniędzy? Może po prostu chcesz odzyskać suche i czyste mieszkanie?

Jeżeli odpowiedziałeś choć na jedno pytanie TAK – znaczy, że koniecznie musisz się z Nami skontaktować!

Dezynfeusz! Zgadza się! Nasza firma nosi nazwę Dezynfeusz, od lat działa w tematyce osuszania budynków i lokali użytkowych na terenie naszego kraju. Dzięki zaufaniu klientów, a także chęci pomocy każdemu rodakowi, który jest w potrzebie systematycznie podnosimy kwalifikacje swoich fachowców. Tak aby być jeszcze lepszym i skuteczniejszym. Pracujemy na najnowszym sprzęcie o najlepszej jakości, jego ilość dobieramy do wielkości pomieszczeń oraz problemu z jakim się spotykamy. Wielkość naszej kadry jak ich ogólna wiedza pozwalają na współprace zarówno firmami jak i klientem indywidualnym. Pracując przestrzegamy zasad bezpieczeństwa, a nasze zlecenia wykonujemy tak, aby klient był zadowolony.

Kiedy poznałeś pokrótce naszą firmę przejdźmy do szczegółów!

Wilgoć i zalanie są przyczyną wielu skutków, a także wielu niemiłych konsekwencji. Do skutków powstania zalania lub wilgoci zalicza się  ulewne deszcze, powódź, awarie zaworów, kaloryferów i rur, mostki termiczne. Wszystkie wymienione wyżej przyczyny powodują, że nasz problem powstaje w mgnieniu oka. Jednak My jako firma jesteśmy w stanie skutecznie ten problem zlikwidować!

Zapamietaj! Źle osuszone pomieszczenie, źle zlikwidowana wilgoć prowadzą do kolejnych następstw i problemów. Tymi konsekwencjami są: osłabienie konstrukcji technicznej budynku, pojawienie się grzyba i pleśni, osłabienie Twojego stanu zdrowia, opóźnienie prac.

Nie zwlekaj! Wybierz mądrze, zdecyduj się na współpracę z Dezynfeuszem!

UWAGA! W dobie pandemii koronawirusa wychodzimy na przeciw swoim klientom. Przestrzegamy zasad sanepidu, pracujemy w specjalnych strojach, w ograniczonych zespołach dwuosobowych. Kiedy skończymy pracę wykonujemy ozonowanie, które likwiduje wirusy i bakterie.

Dezynfeusz likwiduje nie maskuje! Przekonaj się sam na własne oczy!

Działamy w całym Wodzisławiu Śląskim! Zadzwoń!

Opinie klientów

Facebook

opinia-facebook

Google

opinia-google-2

Oferteo

opinia-facebook

Google

opinia-google

Co Nas wyróżnia?

Dyskrecja

Skuteczność 

Bezpieczeństwo

Szybkość

 

Oszczędność

Kultura

 

Dane kontaktowe

732 081 245 - Zadzwoń teraz!

E-mail: kontakt@dezynfeusz.pl
NIP: 9542778479

Nasze oddziały

Opole, Kraków, Poznań, Wrocław, Katowice