Osuszanie budynków Tarnowskie Góry

Potrzebujesz szybkiego i skutecznego osuszania budynków? Zadzwoń:
514 583 200 - Zadzwoń teraz!

Osuszanie budynków Tarnowskie Góry

Ofertę kierujemy do mieszkańców Tarnowskich Gór! Zalało Ci mieszkanie, biuro, dom? Masz problem z wilgocią, która bezlitośnie wychodzi na ścianach, ciągle od nowa? Może gonią Cię terminy prac budowlanych, a Ty szukasz sensownego rozwiązania osuszenia tynków, stropów, wylewek?

Nie marnuj więcej swojego czasu – zapoznaj się z naszą ofertą! Dezynfeusz zna odpowiedź na Twoje zmartwienie!

Zacznijmy od początku!

Wilgoć i zalanie oraz konsekwencje źle usuniętych skutków obu przypadków. Wiadomo wilgoć w pomieszczeniach powinna być kontrolowana, ponieważ zbyt duża prowadzi do następujących problemów jakimi są: osłabienie konstrukcji technicznej budynku, na ścianach wychodzi grzyb i pleśń, która bezlitośnie rozprzestrzenia się na kolejnych powierzchniach. Natomiast to wszystko prowadzi do pogorszenia się Twojego stanu zdrowia, podupada Twoja kondycja psychiczna, nie wspominając o tym, że wydajesz kolejne pieniądze na walkę z narastającym problemem. Podczas prac budowlanych walczysz z terminami, które się piętrzą, a źle wysuszone tynki lub stropy przynoszą kolejne konsekwencje oraz umowy karne.

Pamiętaj! Kontroluj swoje pomieszczenia, dbaj o właściwą wilgoć w nich i nie pozwól aby została ona przekroczona. Zadbaj o swoją przyszłość i zdrowie, zadbaj o swój dobytek! Kontrolując unikasz konsekwencji i problemów z nimi związanych!

Dezynfeusz dla nas nie ma rzeczy nie możliwych!

Kilka słów o naszej firmie! Jesteśmy firmą z wieloletnim stażem pracy w dziedzinie osuszania i likwidacji zalań lub wilgoci. Wychodząc na przeciw oczekiwaniom swoich klientów ciągle podnosimy swoje kwalifikacje. Nasze działania pozwoliły na poszerzenie siedzib na nowe miasta naszego kraju, tak też dziś kierujemy swoją ofertę do mieszkańców aglomeracji Gliwic. Pracujemy na najnowszym sprzęcie, a jego ilość dobieramy do wielkości problemu oraz zaistniałej sytuacji. Dzięki temu możemy skrócić czas pracy, a jednocześnie jeszcze dokładniej przeprowadzać osuszanie. Przeprowadzamy osuszanie i likwidujemy problem nawet w dobę od powstania problemu. Usuwamy problem ze starych opuszczonych budynków, kamienic, które na przestrzeni lat były zalane lub podmokłe, dziś jednak musza na nowo służyć mieszkańcom. Dla naszej kadry nie ma rzeczy niemożliwych. Przestrzegamy wszelkich zasad bezpieczeństwa. Współpracujemy z każdym klientem biznesowym oraz prywatnym!

UWAGA! W czasach pandemii koronawirusa wychodzimy na przeciw naszym klientom i dodatkowo usuwamy problem wirusów i bakterii z otoczenia czyli przeprowadzamy ozonowanie. Nasze zespoły ograniczone są do grup dwuosobowych, które pracują w najwyższym rygorze narzuconym przez sanepid, stosujemy również specjalistyczne ubraniach. Wszystko dla Twojego oraz naszego bezpieczeństwa!

Jak widać Dezynfeusz stoi otworem do każdego klienta w potrzebie! Dlatego nie zwlekaj – zadzwoń! Jesteśmy do Twojej dyspozycji!

 

Opinie klientów

Facebook

opinia-facebook

Google

opinia-google-2

Oferteo

opinia-facebook

Google

opinia-google

Co Nas wyróżnia?

Dyskrecja

Skuteczność 

Bezpieczeństwo

Szybkość

 

Oszczędność

Kultura

 

Dane kontaktowe

514 583 200 - Zadzwoń teraz!

E-mail: kontakt@dezynfeusz.pl
NIP: 9542778479

Nasze oddziały

Kraków, Gdańsk, Poznań, Wrocław, Łódź, Katowice, Szczecin