Osuszanie budynków Czechowice-Dziedzice

Potrzebujesz szybkiego i skutecznego osuszania budynków? Zadzwoń:
732 081 245 - Zadzwoń teraz!

Osuszanie budynków Czechowice-Dziedzice

Jesteś mieszkańcem Czechowic-Dziedzic? Szukasz profesjonalnej firmy zajmującej się osuszaniem budynków? Dobrze się składa kierujemy dziś swoją ofertę właśnie do wszystkich mieszkańców Czechowic-Dziedzic! Koniecznie zostań z nami i zapoznaj się z naszą firmą, na pewno nie będziesz żałować! 

Zajmujemy się likwidacją szkód wyrządzonych przez żywioł jakim jest woda! Osuszymy i doprowadzimy każdy budynek do suchego stanu. Dla nas nie straszna podmokła kamienica, czy zalany dom jednorodzinny. Lubimy wyzwania!

Przejdźmy do konkretów. Na początek kilka słów na temat naszej firmy!

Nasza firma nazywa się Dezynfeusz. Jesteśmy firmą z wieloletnim stażem w tematyce osuszania. Działamy na terenie całej Polski, także w województwie śląskim, a konkretnie w Czechowicach-Dziedzicach. W swoich szeregach posiadamy najlepiej wyszkoloną kadrę w kraju, na wyposażeniu posiadamy najlepszy oraz najnowocześniejszy sprzęt, który upora się z każdym nawet najtrudniejszym i najobszerniejszym zalaniem. Dzięki sporej kadrze współpracujemy z klientem indywidualnym oraz firmami. Każdy problem likwidujemy niemalże w błyskawicznym tempie. Kiedy dojeżdżamy na miejsce, zawsze przeprowadzamy rozpoznanie i dobieramy ilość sprzętu do powierzchni budynku oraz zaistniałej sytuacji. Działamy szybko i 100% skutecznie, przestrzegając przy tym wszelkich zasad bezpieczeństwa i higieny pracy.

Zalanie i wilgoć!

Króciutko o problemie zalania i wilgoci. Każdy doskonale wie, że aby doszło do zaistniałej sytuacji wystarczy zła pogoda; mianowicie żmudne,ulewne deszcze prowadzące do powodzi; awarie mechaniczne rur, zaworów itp., czy też mostki termiczne. Sytuacje te to tylko przyczyny powstania naszych problemów, a także dalszych konsekwencji, które są następstwem źle osuszonych budynków. Niestety zalanie i wilgoć – zwłaszcza ta lekceważona powodują, że Twoje problemy mnożą się, rosną i prowadzą do opóźnienia prac, kar, kolejnych wydatków związanych z następnym osuszaniem itp.

PAMIĘTAJ! Źle osuszone budynki i pomieszczenia, długotrwała nie likwidowana wilgoć prowadzą do poważnych konsekwencji zaliczamy do nich:

  • osłabienie konstrukcji technicznej budynku,
  • wytworzenie się, a także rozprzestrzeniania się grzyba i pleśni,
  • osłabienia Twojego stanu zdrowia, spadek Twojej odporności.

UWAŻAJ! Nie lekceważ problemu zalania i wilgoci! Dezynfeusz zawsze likwiduje problem, natomiast Ty zyskujesz suche i zdrowe mieszkanie, dom, biuro itp.

Ważny komunika! W obecnych czasach panującego koronawirusa pracujemy w zaostrzonym rygorze narzuconym przez sanepid. Pracujemy w specjalistycznych strojach oraz ograniczonych zespołach dwuosobowych. Na zakończenie prac dokonujemy ozonowania, które likwiduje wirusy i bakterie z otoczenia! Wszystko 100% bezpiecznie i 100% skutecznie!

Postaw na Dezynfeusza, wybierz profesjonalistów, zyskaj na czasie i pieniądzach!

Opinie klientów

Facebook

opinia-facebook

Google

opinia-google-2

Oferteo

opinia-facebook

Google

opinia-google

Co Nas wyróżnia?

Dyskrecja

Skuteczność 

Bezpieczeństwo

Szybkość

 

Oszczędność

Kultura

 

Dane kontaktowe

732 081 245 - Zadzwoń teraz!

E-mail: kontakt@dezynfeusz.pl
NIP: 9542778479

Nasze oddziały

Opole, Kraków, Poznań, Wrocław, Katowice