Osuszanie budynków Łaziska Górne

Potrzebujesz szybkiego i skutecznego osuszania budynków? Zadzwoń:
732 081 245 - Zadzwoń teraz!

Osuszanie budynków Łaziska Górne

Kiedy za oknem deszcz i plucha, a w Twoim ukochanym domu pojawiła się wilgoć – zadzwoń po Dezynfeusza!

Kiedy niespodziewana awaria doprowadziła do zalania Twojego biura – dzwoń po Dezynfeusza!

Kiedy prace budowlane stanęły w miejscu bo tynki, wylewki nie chcą schnąć – dzwoń po Dezynfeusza!

Dokładnie tak! Mieszkańcu miasta Łaziska Górne Dezynfeusz rozwiąże każdy problem wilgoci i zalania. W tej dziedzinie pracujemy już kilkanaście lat w tym czasie udało nam się podnieść kwalifikacje swoich pracowników, aby zlecone nam prace stały się jeszcze skuteczniejsze oraz dokładniejsze, a czas ich trwania skrócony do minimum. Wiemy, że w takich sytuacjach zależy Wam na czasie. Współpracujemy z klientem indywidualnym i biznesowym, przestrzegając przy tym wszystkich zasad bezpieczeństwa.

Jak wiadomo wilgoć i zalanie to problem powszechnie znany każdemu z nas. Dochodzi do niego zazwyczaj gdy nie jesteśmy na niego przygotowani, a jego skutki najczęściej są duże i niosą za sobą spore koszta. Wystarczy zła pogoda, usterki mechaniczne, brak izolacji cieplnej i problem mamy gotowy. Trzeba pamiętać, aby gdy dojdzie do zalania lub wilgoci odpowiednio szybko reagować, gdyż konsekwencje jakie niosą za sobą są dużo gorsze niż sam problem zalania lub wilgoci. Takimi konsekwencjami są grzyb i pleśń, osłabienie konstrukcji technicznej budynku, spadek Twojej odporności, kary umowne!

PAMIĘTAJ! Reaguj szybko wybieraj mądrze! Czas działa na Twoją niekorzyść!

Firma Dezynfeusz usuwa wilgoć z wszelkich pomieszczeń małych i dużych, starych oraz nowych! 

Uwaga! W czasach pandemii koronawirusa działamy w ograniczonych zespołach dwuosobowych, w specjalnych ubraniach oraz przestrzegając zasad bezpieczeństwa. Ponad to po każdym osuszaniu wykonujemy ozonowanie, które dodatkowo likwidują bakterie i wirusy z otoczenia.

Przywrócimy suchość i damy drugie życie każdemu pomieszczeniu! To od Ciebie zależy czy wybierzesz Dezynfeusza! My dajemy gwarantowaną skuteczność swoich działań – przyjedziemy do każdego zakątka Łazisk Górnych!

Opinie klientów

Facebook

opinia-facebook

Google

opinia-google-2

Oferteo

opinia-facebook

Google

opinia-google

Co Nas wyróżnia?

Dyskrecja

Skuteczność 

Bezpieczeństwo

Szybkość

 

Oszczędność

Kultura

 

Dane kontaktowe

732 081 245 - Zadzwoń teraz!

E-mail: kontakt@dezynfeusz.pl
NIP: 9542778479

Nasze oddziały

Opole, Kraków, Poznań, Wrocław, Katowice