Osuszanie budynków Mikołów

Potrzebujesz szybkiego i skutecznego osuszania budynków? Zadzwoń:
732 081 245 - Zadzwoń teraz!

Osuszanie budynków Mikołów

Mieszkasz w Mikołowie? Wertujesz karty Internetu w poszukiwaniu specjalistycznej firmy, która pomoże w likwidacji szkód zalania i wilgoci?

Nie musisz dalej szukać! Dezynfeusz, jesteśmy do Twojej dyspozycji!

Jak i dlaczego?
Zalanie i wilgoć są problemem powszechnie znanym. Przyczyny powstania tych skutków są podobnie jak wilgoć i zalanie dobrze nam znane. Długotrwałe ulewne deszcze, powódź, wszelkie awarie rur, kaloryferów, zaworów oraz brak izolacji cieplnej powodują powstanie Waszego problemu w niemalże w ekspresowym tempie. Warto kontrolować pomieszczenia głównie te, w których nie przebywamy codziennie, a mogły paść ofiarą nadmiernej ilości wody. Dlaczego kontrola oraz szybkie reagowanie jest tak ważne? Otóż nie usunięcie wilgoci i zalania lub ich złe oraz niedokładne osuszenie prowadza do poważnych konsekwencji. Zalicza się do nich osłabienie konstrukcji technicznej budynku, wytworzenie się grzyba i pleśni, spada Twoja odporność, a co gorsza gonią Cię terminy!

Nie zwlekaj = zadzwoń! Nam możesz zaufać!
Dezynfeusz likwiduje nie maskuje!

Otóż tak! Jesteśmy profesjonalistami, którzy zajmują się skutecznym usuwaniem wilgoci i zalań. Działamy i pomagamy ludziom na terenie Polski wiele. W tym samym czasie podnosiliśmy kwalifikacje swoich pracowników, aby byli najlepszą kadrą w naszym kraju. Zlecenia wykonujemy na najnowszym sprzęcie, przestrzegając przy tym wszelkich zasad bezpieczeństwa.

Likwidujemy wszelki problem bez wyjątku czy jest to stara podmokłą kamienica czy nowoczesny biurowiec. Dajemy pomieszczeniom przysłowiowe drugie życie! Ty cieszysz się suchym i czystym pomieszczeniem – my zyskujemy zadowolonego klienta!

UWAGA! W obecnych czasach pandemii koronawirusa pracujemy w zaostrzonych rygorze bezpieczeństwa. Zlecenia wykonujemy w specjalistycznych strojach, w zmniejszonych grupach dwuosobowych. Kiedy skończymy pracę wykonujemy dodatkowo ozonowanie, które likwiduje wszelkie wirusy i bakterie z Twojego otoczenia!

Dotrzemy do każdego zakątka Mikołowa! Wystarczy tylko, że zadzwonisz i umówisz swój własny termin!

Opinie klientów

Facebook

opinia-facebook

Google

opinia-google-2

Oferteo

opinia-facebook

Google

opinia-google

Co Nas wyróżnia?

Dyskrecja

Skuteczność 

Bezpieczeństwo

Szybkość

 

Oszczędność

Kultura

 

Dane kontaktowe

732 081 245 - Zadzwoń teraz!

E-mail: kontakt@dezynfeusz.pl
NIP: 9542778479

Nasze oddziały

Opole, Kraków, Poznań, Wrocław, Katowice