Osuszanie budynków Wieliczka

Potrzebujesz szybkiego i skutecznego osuszania budynków? Zadzwoń:
514 583 200 - Zadzwoń teraz!

Osuszanie budynków Wieliczka

Mieszkasz w Wieliczce? Ostatnio pogoda Nas nie rozpieszcza, a wręcz przynosi straty? Masz zalany dom, mieszkanie? Może Twoim problemem nie jest pogoda, a awaria rur? Poszukujesz firmy, która specjalizuje się w osuszaniu budynków? 

Dobrze trafiłeś!

Zadzwoń do Dezynfeusza! Jesteśmy firmą, której szukasz, dokładnie, szybko i skutecznie usuniemy Twój problem!

Poznajmy kilka szczegółów!

Zalanie i wilgoć to problem powszechnie znany każdemu człowiekowi. Wystarczy awaria, ulewne deszcze i problem tworzy się sam. Innym powodem jest źle wykonana izolacja cieplna budynku, która prowadzi do powstania mostków termicznych. Niestety zalanie i wilgoć to często początek dalszych konsekwencji, które prowadzą do poważniejszych i dużo droższych w usunięciu problemów. Tymi konsekwencjami są:

  • osłabienie konstrukcji technicznej budynku,
  • powstanie oraz rozprzestrzenianie się grzyba i pleśni,
  • pogorszenie Twojego stanu zdrowia.

Nie zwlekaj długo z podjęciem decyzji. Dezynfeusz jesteśmy tutaj, aby Ci pomóc!

Zainteresowany kim jesteśmy? Już odpowiadamy! Firma Dezynfeusz działa na terenie Polski dobrych kilka lat, w tym czasie udało nam się  wyszkolić i podnieść kwalifikacje swoich pracowników, aby móc poszerzyć swoją działalność na kolejne miasta naszego kraju. Tak też od dziś działamy w Wieliczce. Nie musisz dłużej szukać i czekać – zadzwoń! Posiadamy najnowszy sprzęt, a podczas zleceń przestrzegamy wszelkich zasad BHP. Kiedy przyjeżdżamy na miejsce, dokonujemy oględzin, dobieramy ilość sprzętu do sytuacji i wielkości problemu. Wszystko tak, aby nasza praca była jak najbardziej skuteczna i trwała możliwie jak najkrócej. Pracujemy na szeroką skale i współpracujemy z klientem indywidualnym oraz z firmami. Usuwamy wilgoć z małych pomieszczeń, ale również z całych budynków. Dla naszej firmy nie ma zleceń niemożliwych.

Zdecydowany? Super ! Zadzwoń umów się na wizytę, a na pewno nie pożałujesz!

Ważny komunikat w czasach pandemii! Wychodząc na przeciw naszym klientom pracujemy w ograniczonych zespołach dwu osobowych. Zlecenia wykonujemy w rygorze sanepidarnym czyli w specjalnych strojach, zachowując zasady BHP. Po zakończeniu prac wykonujemy ozonowanie, które dodatkowo likwidują wirusy i bakterie.

Postaw na Dezynfeusza! 

Ty także możesz dołączyć do zadowolonych klientów naszej firmy! Możesz cieszyć się ciepłym i suchym pomieszczeniem!

Opinie klientów

Facebook

opinia-facebook

Google

opinia-google-2

Oferteo

opinia-facebook

Google

opinia-google

Co Nas wyróżnia?

Dyskrecja

Skuteczność 

Bezpieczeństwo

Szybkość

 

Oszczędność

Kultura

 

Dane kontaktowe

514 583 200 - Zadzwoń teraz!

E-mail: kontakt@dezynfeusz.pl
NIP: 9542778479

Nasze oddziały

Kraków, Gdańsk, Poznań, Wrocław, Łódź, Katowice, Szczecin