Osuszanie budynków Lubliniec

Potrzebujesz szybkiego i skutecznego osuszania budynków? Zadzwoń:
732 081 245 - Zadzwoń teraz!

Osuszanie budynków Lubliniec

Oferta skierowana do wszystkich mieszkańców Lublińca. Działamy na terenie całego miasta i pomożemy każdemu kto znajdzie się lub znajduje się w potrzebie!

Do jakich osób konkretnie kierujemy poniższą ofertę? Do każdej osoby, która znalazła się w sytuacji zalania lub zawilgocenia pomieszczenia, budynku, domu, a nawet lokalu użytkowego!

W jaki sposób usuwamy wilgoć i zalanie?
Przede wszystkim skutecznie! Usuwamy wilgoć i zalanie dzięki wykorzystaniu specjalistycznych urządzeń – osuszaczy. Kiedy przyjedziemy na miejsce, przeprowadzamy rekonesans, szacujemy wielkość problemu i wtedy dobieramy ilość urządzeń do zaistniałej sytuacji. Nasze działania są dokładnie doprecyzowane, tak aby czas naszej pracy skrócić do minimum, a poziom Twojej satysfakcji był w stopniu jak najbardziej zadowalającym! Nie robimy fuszer, nie maskujemy problemu – likwidujemy problem od początku do końca!

Kim jesteśmy?
Dezynfeusz firma zajmująca się osuszaniem budynków oraz likwidacją skutków zalań i wilgoci, a także wielu innych problemów związanych z domem/budynkiem. Dziś jednak skupiamy się na samym problemie zalania i wilgoci. Swoje usługi wykonujemy na różnych budynkach zarówno tych małych jak i tych dużych. Dla kadry naszych specjalistów w tej dziedzinie nie ma rzeczy niemożliwych. Likwidujemy problem nawet z podmokłych i starych budynków, kamienic. Działamy na terenie Polski już wiele lat, szkolimy i posiadamy najlepszych fachowców w swojej dziedzinie, a nasz sprzęt to tylko najnowsze osuszacze. Pracujemy przestrzegając najwyższe standardy bezpieczeństwa. Najważniejsze! Działamy na terenie Lublińca!

Czym jest problem zalania i wilgoci?
Jak wiadomo problem ten dotyczy różnych powierzchni i typów budynku bez względu w jakim stanie jest budynek i z jakiego rodzaju materiału wybudowany. Nadmierna ilość opadów deszczu, powódź, awarie mechaniczne rur, rurociągów. To najpopularniejsze powody powstania Waszego problemu. Niestety to tylko namiastka. Konsekwencje jakie niosą wilgoć i zalanie, jak również źle usunięcie tych problemów prowadzą do osłabienia konstrukcji technicznej budynku, wytworzenia się oraz rozprzestrzenienia grzyba i pleśni, osłabienie Twojego zdrowia, opóźnienia w budowie.

Nie czekaj dłużej – powiedz wilgoci i zalaniu STOP!

Zadzwoń już dziś i skorzystaj z naszych usług – na pewno nie pożałujesz!

Ważny komunikat! W czasach pandemii koronawirusa pracujemy w reżimie narzuconym przez sanepid, wykonujemy zlecenie w ubraniach specjalistycznych, zachowując wszelkie standardy bezpieczeństwa. Na zakończenie prac wykonujemy ozonowanie, które dodatkowo likwidują wirusy i bakterie z otoczenia. Jak widzisz 100% bezpieczeństwa zarówno dla Ciebie jak i dla Nas!

Co Nas wyróżnia?

Dyskrecja

Skuteczność 

Bezpieczeństwo

Szybkość

 

Oszczędność

Kultura

 

Dane kontaktowe

732 081 245 - Zadzwoń teraz!

E-mail: kontakt@dezynfeusz.pl
NIP: 9542778479

Nasze oddziały

Opole, Kraków, Poznań, Wrocław, Katowice