Osuszanie budynków Zawiercie

Potrzebujesz szybkiego i skutecznego osuszania budynków? Zadzwoń:
514 583 200 - Zadzwoń teraz!

Osuszanie budynków Zawiercie

Jeżeli problem zalania lub wilgoci masz – zadzwoń po Nas! Dezynfeusz firma, która specjalizuje się w skutecznym likwidowaniu problemu i ich następstw.

Dotrzemy do każdego zakątka w Zawierciu – nie masz więcej czasu? Nie zwlekaj, zadzwoń!

Zapoznajmy się z problemem wilgoci i zalania!
Otóż, aby doszło do powstania sytuacji wystarczy kilka wręcz banalnych awaria lub złych warunków atmosferycznych, które wytwarzają zalanie i wilgoć niemalże w ekspresowym tempie. Zaliczamy do nich:

  • złą pogodę – ulewne deszcze, powódź;
  • awarie rur, zaworów, kaloryferów etc.;
  • złą izolację cieplna lub jej brak, która powoduje wytworzenie się mostków termicznych;

Kiedy staniemy się już ofiarą zalania lub wilgoci, nie możemy się poddawać, wręcz przeciwnie należy szybko reagować. Gdyż zaniedbanie lub złe usunięcie naszych problemów prowadzi do wytworzenia się przykrych oraz kosztownych konsekwencji. Mianowicie:

  • osłabienie konstrukcji technicznej budynku;
  • opóźnienie prac budowlanych i związane z nimi koszta;
  • wytworzenie się grzyba i pleśni, które prowadzą do chorób;
  • spadek Twojej odporności, podupadasz na zdrowiu fizycznym oraz psychicznym;

Dlatego postaw na profesjonalizm, bezpieczeństwo, a przede wszystkim 100% skuteczność. Postaw na Dezynfeusza!

Króciutko na nasz temat, gdyż konkrety są najważniejsze. Pracujemy na terenie Polski kilkanaście dobrych lat. Dzięki swojemu zaangażowaniu i zaufaniu naszych klientów, mogliśmy śmiało powiększać swoje siedziby na kolejne miasta i tak działamy na terenie województwa śląskiego, m.in. w Zawierciu. Oczywiście nie spoczywamy na laurach i w dalszym ciągu podnosimy kwalifikacje swoich fachowców, tak aby nasza praca była jeszcze lepsza i trwała jeszcze krócej. Wszystko dla Ciebie abyś ty mógł cieszyć się suchością pomieszczenia w jak najszybszym czasie. Posiadamy osuszacze najnowszej generacji. Kiedy przyjeżdżamy do klienta przeprowadzamy rozpoznanie sytuacji, dokonujemy pomiarów, dobieramy ilość sprzętu zarówno do powierzchni pomieszczenia jak i wielkości problemu, dokonujemy osuszania.

Współpracujemy z klientem indywidualnym i firmami. Usuwamy wilgoć na dużą skalę. Co to oznacza? Likwidujemy wilgoć i zalanie zarówno z małych pomieszczeń, piwnic, biur jak również z całych budynków, kamienic, które mają swoje lata ale przez szereg komplikacji stały się podmokłe i niezdolne do użytku. My damy im drugie życie!

UWAGA! W czasach pandemii koronawirusa działamy w specjalnych zmniejszonych do dwóch osób grupach, które pracują w specjalistycznych strojach, przestrzegając wszelkich zasad bezpieczeństwa. Kiedy ekipa zakończy pracę dokonuje dodatkowo ozonowania czyli likwidacji wirusów i bakterii z Twojego otoczenia!

Opinie klientów

Facebook

opinia-facebook

Google

opinia-google-2

Oferteo

opinia-facebook

Google

opinia-google

Co Nas wyróżnia?

Dyskrecja

Skuteczność 

Bezpieczeństwo

Szybkość

 

Oszczędność

Kultura

 

Dane kontaktowe

514 583 200 - Zadzwoń teraz!

E-mail: kontakt@dezynfeusz.pl
NIP: 9542778479

Nasze oddziały

Kraków, Gdańsk, Poznań, Wrocław, Łódź, Katowice, Szczecin

Call Now ButtonZadzwoń 514 583 200