Osuszanie budynków Pszów

Potrzebujesz szybkiego i skutecznego osuszania budynków? Zadzwoń:
732 081 245 - Zadzwoń teraz!

Osuszanie budynków Pszów

Chciałbyś wreszcie pozbyć się uciążliwego problemu jakim jest wilgoć lub zalanie? Dzięki dostępowi do szerokiej bazy firm w Internecie masz nadzieję znaleźć tą najbardziej konkurencyjną oraz najbardziej fachową? Nie musisz dłużej czekać!

Dobrze trafiłeś! Dezynfeusz to firma, która już od kilkunastu lat specjalizuje się w tej dziedzinie i wie dokładnie jak skutecznie zlikwidować Twój problem. W naszej pracy liczy się profesjonalizm oraz satysfakcja zadowolonego klienta!

Skupmy się na problemie, który Cię dotyczy, a mianowicie zalanie i wilgoć.
Każdy kto stanie się ofiarą zalania lub wilgoci dobrze wie, że jest to problem, który zazwyczaj kosztuje nas dużego poświęcenia zarówno w postaci czasu jak i kosztów. Usuwanie problemu na własną rękę często kończy się szybkim nawrotem wilgoci, a wraz z nią pojawienie się grzyba i pleśni. Dlatego najlepiej powierzyć swój problem fachowcom. Niż ryzykować ciągłą i zapewne nawracającą wilgoć.

Wilgoć i zalanie tworzą się przez awarie rur, powodzie, ulewne deszcze, braki w izolacji cieplnej.  Czyli sytuacje, które mogą wystąpić w każdej chwili i w każdym momencie!

Złe usunięcie zalania i wilgoci prowadzą do konsekwencji, które dodatkowo narażają nas na kolejne koszta i zszargane nerwy. Zaliczamy do nich wspomnianego już grzyba i pleśń, mostki termiczne, kary umowne wynikające z opóźnień w pracach budowlanych, spadek Twojej odporności i pogorszenie się Twojego stanu zdrowia. To czas, aby podjąć właściwa decyzję!

Teraz kilka zdań na temat naszej firmy! Warto wiedzieć z kim masz współpracować!
Na terenie Polski pracujemy dobrych kilkanaście lat. Dzięki fachowcom oraz odpowiedniej ilości osuszaczy potrafimy usunąć wilgoć z różnych pomieszczeń, także całych budynków np. podmokłych kamienic czy bloków. Dla Naszych pracowników nie ma rzeczy niemożliwych. Jesteśmy elastyczni dlatego współpracujemy z klientem indywidualnym oraz z firmami. Pomagamy w likwidacji każdego problemu związanego z wilgocią i zalaniem. Będąc profesjonalistami ciągle podnosimy swoje kwalifikacje, tak aby jeszcze bardziej zadowolić klienta. Podczas zlecenia zawsze dobieramy ilość osuszaczy do wielkości pomieszczenia oraz problemu.

Ważny komunikat! W czasach pandemii koronawirusa pracujemy przestrzegając zasad narzuconych przez sanepid, w specjalnych strojach. Przestrzegamy wszelkich zasad bezpieczeństwa. Ponad to po zakończeniu prac wykonujemy ozonowanie, które dodatkowo likwiduje wirusy i bakterie z otoczenia.

100% bezpieczeństwa, 100% skuteczności oraz gwarantowana jakość usług tylko z Dezynfeuszem. Dotrzemy do każdego zakątka Pszowa! 

Jeszcze nie jesteś zdecydowany? Zadzwoń, a my na pewno rozwiążemy Twoje wątpliwości!

Opinie klientów

Facebook

opinia-facebook

Google

opinia-google-2

Oferteo

opinia-facebook

Google

opinia-google

Co Nas wyróżnia?

Dyskrecja

Skuteczność 

Bezpieczeństwo

Szybkość

 

Oszczędność

Kultura

 

Dane kontaktowe

732 081 245 - Zadzwoń teraz!

E-mail: kontakt@dezynfeusz.pl
NIP: 9542778479

Nasze oddziały

Opole, Kraków, Poznań, Wrocław, Katowice