Osuszanie budynków Gorlice

Potrzebujesz szybkiego i skutecznego osuszania budynków? Zadzwoń:
732 081 245 - Zadzwoń teraz!

Osuszanie budynków Gorlice

Mieszkańcu Gorlic to do dziś do Ciebie kierujemy ofertę osuszania budynków! Zostań z nami i zapoznaj się z naszą ofertą!

Tak zgadza się! Usuwamy wilgoć z wszelkich pomieszczeń małych i dużych, starych i nowych, istniejących i nowo powstających czyli z każdej powierzchni, która ma problem z wilgocią i zalaniem.

Kim jesteśmy? Dezynfeusz firma z wieloletnim stażem w dziedzinie osuszania. Działamy na terenie całej Polski, od dziś działamy także w województwie małopolskim, a konkretnie w Gorlicach. W swoich szeregach posiadamy najlepiej wyszkoloną kadrę w kraju, na wyposażeniu posiadamy najlepszy sprzęt. Dzięki dużej kadrze współpracujemy z klientem indywidualnym oraz biznesowym. Dlatego bez względu jaki jest problem i kto go posiada działamy w mgnieniu oka. Dojeżdżamy na miejsce, przeprowadzamy rekonesans i dobieramy ilość sprzętu do powierzchni oraz wielkości problemu.

Zalanie i wilgoć problem z pozoru wszystkim dobrze znany. Wystarczy zła pogoda, ulewne deszcze, awarie mechaniczne rur, zaworów itp, mostki termiczne; to w rzeczywistości namiastka. Powodują Twoje problemy, sprawiają, że prace budowlane się opóźniają, a przez to piętrzą się kolejne problemy i konsekwencje. Źle osuszone budynki i pomieszczenia, długotrwała wilgoć prowadzą do osłabienia konstrukcji technicznej budynku, wytworzenia się oraz rozprzestrzeniania się grzyba i pleśni, osłabienia Twojego stanu zdrowia.

Nie bagatelizuj problemu! Powiedz wilgoci i zalaniu dość! My zlikwidujemy Twój problem, a Ty zyskasz suche i przede wszystkim zdrowie mieszkanie, dom, biuro itp.

Ważne! W obecnych czasach panującego koronawirusa pracujemy w zaostrzonym rygorze sanepidarnym. Pracujemy w specjalistycznych strojach oraz ograniczonych zespołach dwuosobowych. Na zakończenie prac dokonujemy ozonowania, które likwiduje wirusy i bakterie z otoczenia!

Jak widzisz wszystko 100% bezpiecznie oraz 100% skutecznie!

Wybierz Dezynfeusza, nie będziesz żałował! Jesteśmy dostępni do Twojej dyspozycji, wystarczy tylko, że zadzwonisz!

Opinie klientów

Facebook

opinia-facebook

Google

opinia-google-2

Oferteo

opinia-facebook

Google

opinia-google

Co Nas wyróżnia?

Dyskrecja

Skuteczność 

Bezpieczeństwo

Szybkość

 

Oszczędność

Kultura

 

Dane kontaktowe

732 081 245 - Zadzwoń teraz!

E-mail: kontakt@dezynfeusz.pl
NIP: 9542778479

Nasze oddziały

Opole, Kraków, Poznań, Wrocław, Katowice