Osuszanie budynków Dąbrowa Tarnowska

Potrzebujesz szybkiego i skutecznego osuszania budynków? Zadzwoń:
514 583 200 - Zadzwoń teraz!

Osuszanie budynków Dąbrowa Tarnowska

Mieszkasz w Dąbrowie Tarnowskiej? Szukasz firmy, która pomoże Ci usunąć problem wilgoci i zalania budynku, pomieszczenia, domu? Nie chcesz, aby kolejne terminy Cię goniły? Chcesz odzyskać suche i czyste mieszkanie?

Jeżeli choć jedno z tych pytań dotyczy Ciebie – koniecznie skontaktuj się z Nami – Dezynfeusz!

Zgadza się! Firma Dezynfeusz od lat działa w tematyce osuszania budynków i lokali użytkowych na terenie naszego kraju. Dzięki zaufaniu klientów oraz chęci pomocy każdemu rodakowi w potrzebie podnosimy kwalifikacje swoich fachowców. Tak aby być jeszcze lepszym i skuteczniejszym. Pracujemy na najnowszym sprzęcie, jego ilość dobieramy do wielkości pomieszczeń i problemu z jakim się spotykamy. Mamy sporą kadrę dlatego współpracujemy z klientem indywidualnym oraz z firmami. Podczas pracy przestrzegamy zasad bezpieczeństwa i higieny.

Kiedy już wiesz komu masz powierzyć dobytek poznaj swój problem!

Wilgoć i zalanie to przyczyna wielu skutków. Zalicza się do nich ulewne deszcze, powódź, awarie zaworów, kaloryferów i rur, mostki termiczne. Te wszystkie przyczyny powodują, że nasz problem powstaje w mgnieniu oka. My jako firma jesteśmy w stanie skutecznie ten problem zlikwidować, a nie tylko maskować!

Warto pamiętać, że źle osuszone pomieszczenie, źle zlikwidowana wilgoć prowadzą do kolejnych następstw i problemów. Tymi konsekwencjami są: osłabienie konstrukcji technicznej budynku, pojawienie się grzyba i pleśni, osłabienie Twojego stanu zdrowia, opóźnienie prac.

Nie zwlekaj! Wybierz mądrze, zdecyduj się na współpracę z Dezynfeuszem!

UWAGA! W dobie pandemii koronawirusa wychodzimy na przeciw swoim klientom. Przestrzegamy zasad sanepidu, pracujemy w specjalnych strojach, w ograniczonych zespołach dwuosobowych. Kiedy skończymy pracę wykonujemy ozonowanie, które likwiduje wirusy i bakterie.

Jak widzisz Dezynfeusz działa na korzyść klienta. Pomagając Tobie, zyskujemy klienta, oraz kolejny suchy, czysty, bezpieczny budynek!

Jesteśmy w Dąbrowie Tarnowskiej! Zadzwoń!

Opinie klientów

Facebook

opinia-facebook

Google

opinia-google-2

Oferteo

opinia-facebook

Google

opinia-google

Co Nas wyróżnia?

Dyskrecja

Skuteczność 

Bezpieczeństwo

Szybkość

 

Oszczędność

Kultura

 

Dane kontaktowe

514 583 200 - Zadzwoń teraz!

E-mail: kontakt@dezynfeusz.pl
NIP: 9542778479

Nasze oddziały

Kraków, Gdańsk, Poznań, Wrocław, Łódź, Katowice, Szczecin