Osuszanie budynków Knurów

Potrzebujesz szybkiego i skutecznego osuszania budynków? Zadzwoń:
732 081 245 - Zadzwoń teraz!

Osuszanie budynków Knurów

Mieszkańcu Knurowa firma Dezynfeusz kieruje dziś ofertę osuszania budynków, która stała się dostępna właśnie w Twoim mieście! Dlatego jeżeli walczysz z wilgocią lub zalaniem bądź chcesz zlikwidować wilgoć z podmokłego budynku koniecznie się z nami skontaktuj! Na pewno nie będziesz żałować, możesz tylko zyskać!

Kilka słów o samym problemie wilgoci i zalań! Jak większość z nas wie zarówno wilgoć i zalanie wiąże się z nadmiarem wody w otoczeniu/pomieszczeniu. Przekroczenie norm wilgoci, nadmierne opady deszczu powodują, że powstają Twoje problemy. Niestety sama wilgoć nie jest tak dużym problemem jak konsekwencje, które towarzyszą nie usuwaniu jej bądź źle usunięta. Takimi konsekwencjami są osłabienie konstrukcji technicznej budynku, pojawienie się oraz rozprzestrzenianie grzyba i pleśni, a co najważniejsze pogarsza się Twój stan zdrowia, nie wspominając o goniących terminach prac budowlanych i zbliżających się do zapłaty kar umownych. .

Już dziś zadbaj o swoją przyszłość, a my zlikwidujemy Twój problem w mgnieniu oka!

Chcesz wiedzieć kim jesteśmy? Odpowiedź jest następująca – Dezynfeusz. Firma, która oferuje usługi osuszania budynków na dużą skalę. Dzięki nabytemu doświadczeniu poszerzyliśmy swoją działalność o miasto Knurów. Na swoim wyposażeniu posiadamy najlepsze osuszacze, które zlikwidują wilgoć z każdego pomieszczenia, o każdej powierzchni. Współpracujemy z klientem indywidualnym oraz z firmami, likwidujemy wilgoć nie tylko z małych pomieszczeń lub lokali na życzenie klienta indywidualnego; usuwamy wilgoć z całych starych podmokłych budynków, kamienic, którym dano możliwość na drugie życie. Przestrzegamy wszelkich zasad bezpieczeństwa. Kiedy przyjeżdżamy do klienta robimy rozpoznanie i dobieramy ilość sprzętu do sytuacji. Wszystko tak aby nasza praca była 100% skuteczna i trwała jak najkrócej. 

UWAGA! W dobie pandemii koronawirusa pracujemy w ograniczonych zespołach dwuosobowych. Zachowujemy wszystkie standardy bezpieczeństwa, pracujemy w specjalistycznych strojach. Kiedy skończymy pracę przeprowadzamy ozonowanie, które likwiduje wirusy oraz bakterie z otoczenia.

Zadzwoń i zamów wizytę! Jesteśmy do Twojej dyspozycji i dojedziemy do każdego zakątka Knurowa! Chcesz poznać opinie naszych dotychczasowych klientów? Zapraszamy do lektury naszej strony – nie mamy nic do ukrycia!

Opinie klientów

Facebook

opinia-facebook

Google

opinia-google-2

Oferteo

opinia-facebook

Google

opinia-google

Co Nas wyróżnia?

Dyskrecja

Skuteczność 

Bezpieczeństwo

Szybkość

 

Oszczędność

Kultura

 

Dane kontaktowe

732 081 245 - Zadzwoń teraz!

E-mail: kontakt@dezynfeusz.pl
NIP: 9542778479

Nasze oddziały

Opole, Kraków, Poznań, Wrocław, Katowice