Osuszanie budynków Piekary Śląskie

Potrzebujesz szybkiego i skutecznego osuszania budynków? Zadzwoń:
732 081 245 - Zadzwoń teraz!

Osuszanie budynków Piekary Śląskie

Oferta likwidacji zalań i wilgoci skierowana jest do wszystkich mieszkańców Piekar Śląskich! Koniecznie zapoznaj się z nami bliżej!

Dokładnie tak! Usuwamy wilgoć z wszystkich pomieszczeń małych i dużych, starych i nowych, istniejących i nowo powstających czyli z każdej powierzchni, która ma problem z wilgocią i zalaniem. Pomagamy każdemu kto znajdzie się w potrzebie!

Kim jesteśmy, krótko na temat naszej firmy? Dezynfeusz! Firma z długoletnim stażem w temacie osuszania. Działamy i pracujemy na terenie całej Polski, a od dziś działamy także w województwie śląskim. Dzięki Państwa zaufaniu poszerzyliśmy zakres działań na miasto Piekary Śląskie. W swoich szeregach posiadamy najlepiej wyszkoloną kadrę w Polsce. Pracują oni na najlepszy oraz najnowszym sprzęcie. Dzięki tak sporej i wyszkolonej kadrze współpracujemy zarówno z klientem indywidualnym oraz biznesowym. Pracujemy według pewnego schematu dojeżdżamy na miejsce, przeprowadzamy rekonesans, dobieramy ilość sprzętu do powierzchni oraz zaistniałej sytuacji, przeprowadzamy osuszanie.

Zalanie i wilgoć! Większość z nas wie, że aby powstały nie trzeba długo czekać. Wystarczy zła pogoda, ulewne deszcze, awarie mechaniczne rur, zaworów itp, mostki termiczne; i to tak na prawdę tylko namiastka. Zalanie i wilgoć powodują, że Twoje problemy powodują, że prace budowlane się opóźniają, a przez to piętrzą się następne problemy i konsekwencje. Natomiast złego źle osuszone budynki i pomieszczenia, długotrwała wilgoć prowadzą do osłabienia konstrukcji technicznej budynku, wytworzenia się oraz rozprzestrzeniania się grzyba i pleśni, osłabienia Twojego stanu zdrowia, a także spadku Twojej odporności.

Nie marnuj więcej czasu – powiedz wilgoci i zalaniu dość! 

Dezynfeusz likwiduje, a nie maskuje!

Ważne! W obecnych czasach panującego koronawirusa pracujemy w zaostrzonym rygorze sanepidarnym. Pracujemy w specjalistycznych strojach oraz ograniczonych zespołach dwuosobowych. Na zakończenie prac dokonujemy ozonowania, które likwiduje wirusy i bakterie z otoczenia!

Zadzwoń, umów swoją wizytę, a my zjawimy się u Ciebie błyskawicznie!

Opinie klientów

Facebook

opinia-facebook

Google

opinia-google-2

Oferteo

opinia-facebook

Google

opinia-google

Co Nas wyróżnia?

Dyskrecja

Skuteczność 

Bezpieczeństwo

Szybkość

 

Oszczędność

Kultura

 

Dane kontaktowe

732 081 245 - Zadzwoń teraz!

E-mail: kontakt@dezynfeusz.pl
NIP: 9542778479

Nasze oddziały

Opole, Kraków, Poznań, Wrocław, Katowice