Osuszanie budynków Jastrzębie Zdrój

Potrzebujesz szybkiego i skutecznego osuszania budynków? Zadzwoń:
732 081 245 - Zadzwoń teraz!

Osuszanie budynków Jastrzębie Zdrój

Kiedy staniesz się ofiarą zalania bądź wilgoci. Kiedy potrzebujesz przyśpieszyć prace budowlane i osuszyć tynki, wylewki. Kiedy chcesz na nowo doprowadzić do stanu używalności starą kamienicę, która kilka lat stoi podmokła i zalana, a Ty chcesz dać jej drugie życie.

Koniecznie zostań z Nami i zapoznaj się z Naszą ofertą!

Dezynfeusz! Jesteśmy firmą, która zna się na sprawie i rzeczy; firmą, która profesjonalnie podchodzi do sprawy; firmą, która posiada nie tylko najnowocześniejszym sprzęt, ale także najlepszą kadrę. Nie zwlekaj – poznaj nasz bliżej!

Oferta skierowana do województwa śląskiego, a dokładnie do mieszkańców Jastrzębia Zdrój!

Kilka słów o problemie zalania i wilgoci oraz ich konsekwencjach!

Zalanie i wilgoć to problem powszechnie znany chyba każdemu człowiekowi na świecie. Wystarczy awaria, ulewne deszcze i problem tworzy się sam. Źle wykonana izolacja cieplna budynku prowadzi do powstania mostków termicznych. Powyższe sytuacje powodują, że problem wilgoci i zalania tworzy się w mgnieniu oka. Niestety są uporczywym tematem, a co gorsza prowadzą do poważniejszych i dużo droższych w usunięciu konsekwencji. Zaliczamy do nich osłabienie konstrukcji technicznej budynku, rozprzestrzenianie się grzyba i pleśni, pogarsza się stopniowo Twój stan zdrowia, wspominane już na początku opóźnienia związane z pracami budowlanymi.

Nie czekaj długo z podjęciem decyzji. Usuń problem niż przerodzi się w następny! My likwidujemy – nie maskujemy!

Kim jesteśmy? Czyli kilka słów o nas samych, warto wiedzieć komu powierza się swój dobytek. Firma Dezynfeusz działa na terenie Polski wiele lat, w tym czasie wyszkoliliśmy i podnosiliśmy kwalifikacje swoich pracowników, aby móc poszerzyć swoją działalność na kolejne miasta naszego kraju. Od dziś działamy w Jastrzębiu Zdrój dlatego nie zwlekaj po prostu zadzwoń! Posiadamy najnowszy sprzęt i przestrzegamy wszelkich zasad BHP. Pracujemy w pewnym schemacie przyjeżdżamy na miejsce, dokonujemy oględzin, dobieramy ilość sprzętu do sytuacji i wielkości problemu. Współpracujemy z klientem indywidualnym oraz z firmami.

Przekonaliśmy Cię? Super – umów się na wizytę, a na pewno nie pożałujesz! Z nami możesz tylko zyskać!

Ważny komunikat! W obecnych czasach pandemii koronawirusa pracujemy w najostrzejszych zasadach bezpieczeństwa. Pracujemy w specjalistycznych ubraniach, a po zakończeniu prac dokonujemy ozonowania, które likwidują wirusy i bakterie z otoczenia.

Ty też możęsz dołączyć do zadowolonych klientów naszej firmy i ciesz się suchością w swoich czterech ścianach!

Opinie klientów

Facebook

opinia-facebook

Google

opinia-google-2

Oferteo

opinia-facebook

Google

opinia-google

Co Nas wyróżnia?

Dyskrecja

Skuteczność 

Bezpieczeństwo

Szybkość

 

Oszczędność

Kultura

 

Dane kontaktowe

732 081 245 - Zadzwoń teraz!

E-mail: kontakt@dezynfeusz.pl
NIP: 9542778479

Nasze oddziały

Opole, Kraków, Poznań, Wrocław, Katowice