Osuszanie budynków Będzin

Potrzebujesz szybkiego i skutecznego osuszania budynków? Zadzwoń:
732 081 245 - Zadzwoń teraz!

Osuszanie budynków Będzin

Mieszkasz w Będzinie? Dobrze się składa kierujemy dziś swoją ofertę osuszania budynków oraz wszelkich pomieszczeń mieszkalnych własnie do Was! Koniecznie zostań z nami i poznaj naszą ofertą, a na pewno nie pożałujesz! 

Likwidujemy wilgoć z pomieszczeń małych i dużych, starych i nowych, istniejących oraz nowo powstających czyli z każdej powierzchni, która ma problem z wilgocią i zalaniem!

Kilka słów na temat naszej firmy!

Poznaj nas, gdyż warto wiedzieć komu powierzasz dobytek? Nasza firma nazywa się Dezynfeusz. Jesteśmy firmą z wieloletnim stażem w dziedzinie osuszania. Działamy na terenie całej Polski, także w województwie śląskim, a konkretnie w Będzinie. Posiadamy w swoich szeregach najlepiej wyszkoloną kadrę w mieście, na wyposażeniu posiadamy najlepszy oraz najnowocześniejszy sprzęt. Dzięki sporej kadrze współpracujemy z klientem indywidualnym oraz firmami. Każdy problem likwidujemy niemalże w błyskawicznym tempie. Kiedy dojeżdżamy na miejsce, przeprowadzamy rozpoznanie i dobieramy ilość sprzętu do powierzchni oraz zaistniałej sytuacji. Działamy szybko i 100% skutecznie, przestrzegając przy tym wszelkich zasad bezpieczeństwa i higieny pracy.

Teraz konkrety czyli zalanie i wilgoć!

Króciutko o problemie zalania i wilgoci. Każdy wie, że by doszło do takowych sytuacji wystarczy zła pogoda; żmudne,ulewne deszcze prowadzące do powodzi; awarie mechaniczne rur, zaworów itp., mostki termiczne. Sytuacje te to w rzeczywistości tylko namiastką problemów, a także dalszych konsekwencji. Niestety zalanie i wilgoć – głównie ta lekceważona powodują, że Twoje problemy głównie te związane z pracami budowlanymi się opóźniają, a przez to piętrzą się terminy oraz kary.

Źle osuszone budynki i pomieszczenia, długotrwała wilgoć prowadzą do poważnych konsekwencji zaliczamy do nich:

  • osłabienie konstrukcji technicznej budynku,
  • wytworzenie się, a także rozprzestrzeniania się grzyba i pleśni,
  • osłabienia Twojego stanu zdrowia, spadek Twojej odporności.

Pamiętaj! Nie lekceważ problemu zalania i wilgoci! Dezynfeusz likwiduje problem, a Ty zyskujesz suche i zdrowe mieszkanie, dom, biuro itp.

Ważny komunika! W obecnych czasach panującego koronawirusa pracujemy w zaostrzonym rygorze sanepidarnym. Pracujemy w specjalistycznych strojach oraz ograniczonych zespołach dwuosobowych. Na zakończenie prac dokonujemy ozonowania, które likwiduje wirusy i bakterie z otoczenia! Wszystko 100% bezpiecznie i 100% skutecznie!

Postaw na Dezynfeusza, wybierz profesjonalistów!

Opinie klientów

Facebook

opinia-facebook

Google

opinia-google-2

Oferteo

opinia-facebook

Google

opinia-google

Co Nas wyróżnia?

Dyskrecja

Skuteczność 

Bezpieczeństwo

Szybkość

 

Oszczędność

Kultura

 

Dane kontaktowe

732 081 245 - Zadzwoń teraz!

E-mail: kontakt@dezynfeusz.pl
NIP: 9542778479

Nasze oddziały

Opole, Kraków, Poznań, Wrocław, Katowice