Osuszanie budynków Miechów

Potrzebujesz szybkiego i skutecznego osuszania budynków? Zadzwoń:
514 583 200 - Zadzwoń teraz!

Osuszanie budynków Miechów

Gdy masz problem z podmokłym budynkiem, kiedy Twoje mieszkanie zostało zalane, budujesz dom i walczysz z wilgocią? Mieszkańcu Miechowa nie czekaj, koniecznie się z nami skontaktuj! My likwidujemy problem nie maskujemy go!

Znamy się na osuszaniu, siedzimy w tym dobrych kilka lat!

Oferta skierowana do województwa małopolskiego, a dokładnie do mieszkańców Miechowa!

Skupmy się na konkretach. Zalanie i wilgoć to problem powszechnie znany każdemu z nas. Gorzej jak staniemy się sami ofiarą zalania i wilgoci. Wystarczy awaria, ulewne deszcze i problem tworzy się sam. Źle wykonana izolacja cieplna budynku lub jej brak prowadzi do powstania mostków termicznych. Każda z powyższych sytuacji powoduje, że problem tworzy się w mgnieniu oka. Niestety zalanie i wilgoć prowadzą do poważniejszych i dużo droższych w usunięciu konsekwencji. Zaliczamy do nich osłabienie konstrukcji technicznej budynku, rozprzestrzenianie się grzyba i pleśni, pogarsza się stopniowo Twój stan zdrowia. Prowadzisz firmę budowlaną i do tego przez wilgoć opóźniają się Twoje terminy.

Nie zastanawiaj się, nie zwlekaj z podjęciem słusznej decyzji – dzięki nam możesz tylko zyskać!

Kim jesteśmy? Czyli kilka słów o naszej firmie. Dezynfeusz działa na terenie Polski dobrych kilka lat, w tym czasie wyszkoliliśmy i podnosiliśmy kwalifikacje swoich pracowników, aby móc poszerzyć swoją działalność na kolejne miasta naszego kraju. I tak od dziś działamy w Miechowie, dlatego nie zwlekaj zadzwoń! Posiadamy najnowszy sprzęt i przestrzegamy wszelkich zasad bezpieczeństwa. Zamówisz wizytę, przyjeżdżamy na miejsce, dokonujemy oględzin, dobieramy ilość sprzętu do sytuacji i wielkości problemu. Pracujemy na dużą skale i współpracujemy z klientem indywidualnym oraz z firmami. Likwidujemy wilgoć dosłownie z każdych pomieszczeń, całych budynków!

Zdecydowany? Super – umów się na wizytę, a na pewno nie pożałujesz!

Ważny komunikat! W obecnych czasach pandemii koronawirusa pracujemy w najostrzejszych zasadach bezpieczeństwa. Pracujemy w specjalistycznych ubraniach, a po zakończeniu prac dokonujemy ozonowania, które likwidują wirusy i bakterie z otoczenia. Nasze zespoły ograniczone są do grup dwuosobowych.

Opinie klientów

Facebook

opinia-facebook

Google

opinia-google-2

Oferteo

opinia-facebook

Google

opinia-google

Co Nas wyróżnia?

Dyskrecja

Skuteczność 

Bezpieczeństwo

Szybkość

 

Oszczędność

Kultura

 

Dane kontaktowe

514 583 200 - Zadzwoń teraz!

E-mail: kontakt@dezynfeusz.pl
NIP: 9542778479

Nasze oddziały

Kraków, Gdańsk, Poznań, Wrocław, Łódź, Katowice, Szczecin

Call Now ButtonZadzwoń 514 583 200