Osuszanie budynków Siemianowice Śląskie

Potrzebujesz szybkiego i skutecznego osuszania budynków? Zadzwoń:
732 081 245 - Zadzwoń teraz!

Osuszanie budynków Siemianowice Śląskie

Dezynfeusz firma godna Twojej uwagi! Mieszkańcu Siemianowic Śląskich potrzebujesz specjalistów od osuszania i likwidacji zalań oraz wilgoci? Jesteśmy tutaj, aby zaoferować Ci swoją pomocną dłoń! Likwidujemy każdy problem wilgoci i zalania! Usuwamy wilgoć z podmokłych oraz zgrzybiałych starych budynków!

Kilka słów na temat naszej firmy! Gdyż warto wiedzieć komu masz powierzyć swoje dobra materialne!
Jako firma w tematyce osuszania pracujemy już kilkanaście lat w tym czasie udało nam się skutecznie usunąć wszelką wilgoć i zalanie z milionów budynków i lokali. Dzięki temu podnosiliśmy oraz rozszerzaliśmy swoją działalność na kolejne miasta Polski. Nasza kadra zna się na rzeczy i błyskawicznie usuwa każdy problem, nawet ten, który wydaje się Wam nie do zlikwidowania. Od dziś jesteśmy dostępni dla wszystkich potrzebujących mieszkańców miasta Siemianowic Śląskich! Przestrzegamy zasad bezpieczeństwa, posiadamy najnowszy sprzęt – osuszacze.

Warto wiedzieć w jaki sposób działamy!
Otóż jak już wspominaliśmy osuszamy wszelkiego rodzaju budynki i lokale. Wszystkie bez wyjątku, bez względu czy jest to stara kamienica, mieszkanie w kilkunastoletnim budynku poradzimy sobie z tym. Dzięki profesjonalnemu sprzętowi potrafimy zlikwidować każdy problem. Zawsze dobieramy ilość sprzętu do zastanej na miejscu sytuacji. Likwidujemy wilgoć na każdym etapie budowania domu/budynku. Pomagamy w osuszeniu wylewki, tynków, stropów. Zapytasz dlaczego warto nas wybrać? Dzięki naszym osuszaczom doprowadzimy budynek, lokal, mieszkanie do suchego stanu tak byś mógł na nowo w nim zamieszkać bez obaw. Usuniemy nie tylko wilgoć czy zalanie dzięki nam nie będziesz miał kolejnych problemów jakimi jest np. nawrót wilgoci. Nasze działania pozwolą na uniknięcie konsekwencji jakimi są pleśń, grzyb oraz pogorszenie stanu technicznego budynku. Najważniejszy jednak, że uchronisz swoją odporność, zadbasz o swoje zdrowie i zdrowie Twoich najbliższych!

Współpracujemy z klientem indywidualnym i biznesowym! Koniecznie skontaktuj się z nami jeżeli prowadzisz firmę i potrzebujesz osuszyć większe powierzchnie. Na nas możesz liczyć w każdej sytuacji!

Ważny komunikat w czasach koronawirusa! Wykonujemy dodatkowo ozonowanie, które likwiduje wirusy i bakterie z otoczenia. Nasze zespoły są zmniejszone do grup dwuosobowych i pracują w specjalistycznych ochronnych ubraniach. Przestrzegamy zasad BHP i wytycznych sanepidu. Wszystko tak, aby było 100% bezpiecznie.

Zdecyduj się na współpracę z Nami! Zadzwoń! Dołącz do zadowolonych klientów naszej firmy dołącz do Dezynfeusza!

Opinie klientów

Facebook

opinia-facebook

Google

opinia-google-2

Oferteo

opinia-facebook

Google

opinia-google

Co Nas wyróżnia?

Dyskrecja

Skuteczność 

Bezpieczeństwo

Szybkość

 

Oszczędność

Kultura

 

Dane kontaktowe

732 081 245 - Zadzwoń teraz!

E-mail: kontakt@dezynfeusz.pl
NIP: 9542778479

Nasze oddziały

Opole, Kraków, Poznań, Wrocław, Katowice