Osuszanie budynków Świętochłowice

Potrzebujesz szybkiego i skutecznego osuszania budynków? Zadzwoń:
732 081 245 - Zadzwoń teraz!

Osuszanie budynków Świętochłowice

Mieszkańcu Śląska, a dokładnie mieszkańcu miasta Świętochłowice posiadasz problem z wilgocią i zalaniem? Koniecznie skontaktuj się z nami! Jesteśmy tutaj, aby Ci pomóc!

  1. Na początek kilka słów na temat naszej firmy!

Dezynfeusz firma, która zawsze profesjonalnie podchodzi do sprawy usunięcia i likwidacji wilgoci oraz zalania. Działamy na terenie Polski kilkanaście lat. W tym czasie podnosiliśmy kwalifikacje swoich pracowników, jednocześnie rozszerzając swoje usługi na kolejne miasta Polski. Tak też jesteśmy również w Świętochłowicach! Posiadamy najnowsze osuszacze, które w mgnieniu oka usuną wilgoć i zalanie. Kiedy pracujemy przestrzegamy zasad bezpieczeństwa, zawsze dobieramy ilość sprzętu do zaistniałej sytuacji, pozwala to na jeszcze dokładniejszą oraz skuteczniejszą likwidacje problemu. Dzięki szerokiej kadrze jesteśmy gotowi do współpracy z każdym klientem? Współpracujemy zarówno z klientem indywidualnym oraz firmami.

Dezynfeusz zlikwiduje każdy problem mały i duży. Usuwamy wilgoć i zalanie z małych pomieszczeń, domów, biur, a także z całych budynków, podmokłych kamienic, nowo powstających budynków! Nasi pracownicy poradzą sobie z każdym wyzwaniem, nawet tym największym.

2. Czas na wilgoć i zalanie? 

Problem, który tworzy się błyskawicznie i równie szybko powoduje, że możemy stać się ich ofiarą. Złe warunki atmosferyczne, długie deszcze, powódź; usterki mechaniczne takiej jak awarie rur, zaworów, kaloryferów; powstanie mostków termicznych, brak izolacji termicznej budynku. Każda z tych powyższych sytuacji prowadzi do wytworzenia wilgoci i zalania. Niestety to tylko część ogólnych problemów. Konsekwencje jakie niosą są dużo gorsze, cięższe, a przede wszystkim kosztowniejsze niż samo zalanie i wilgoć. Prowadzą one do osłabienia konstrukcji technicznej budynku, powstanie i rozprzestrzenianie się grzyba i pleśni, spadek Twojej odporności, wydłużenie terminów prac.

Czas aby podjąć słuszną decyzję! Wybierz Dezynfeusza – profesjonalistów na każdym kroku!

Ważny komunikat! W dobie obecnego panującego koronawirusa ograniczyliśmy zespoły pracowników do dwóch osób. Pracują oni w specjalistycznych strojach, przestrzegając zasad sanepidu. Kiedy skończymy pracę wykonujemy ozonowanie, które likwiduje wirusy i bakterie z otoczenia! Bezpieczeństwo dla wszystkich!

Chcesz poznać opinię naszych klientów? Zapraszamy do lektury na naszej stronie! Nie mamy nic do ukrycia!

Zadzwoń – umów swoją wizytę!

Opinie klientów

Facebook

opinia-facebook

Google

opinia-google-2

Oferteo

opinia-facebook

Google

opinia-google

Co Nas wyróżnia?

Dyskrecja

Skuteczność 

Bezpieczeństwo

Szybkość

 

Oszczędność

Kultura

 

Dane kontaktowe

732 081 245 - Zadzwoń teraz!

E-mail: kontakt@dezynfeusz.pl
NIP: 9542778479

Nasze oddziały

Opole, Kraków, Poznań, Wrocław, Katowice