Osuszanie budynków Myślenice

Potrzebujesz szybkiego i skutecznego osuszania budynków? Zadzwoń:
732 081 245 - Zadzwoń teraz!

Osuszanie budynków Myślenice

Gdy staniesz się ofiara zalania i wilgoci. Kiedy terminy Cię gonią, a Ty potrzebujesz przyśpieszyć prace budowlane i osuszyć tynki, wylewki, stropy. Kiedy chcesz doprowadzić do stanu używalności starą kamienicę, która kilka lat stoi podmokła i zalana, a Ty jesteś jej nowym właścicielem i chcesz, aby ponownie błyszczała blaskiem?

Jeżeli chociaż jedno z tych stwierdzeń dotyczy Ciebie koniecznie zostań z nami i …

… Zadzwoń do Dezynfeusza! Jesteśmy firmą, która zna się na sprawie i temacie; firmą, która profesjonalnie podchodzi do sprawy; firmą, która posiada nie tylko najnowocześniejszym sprzęt, ale także najlepszą kadrę w tym kraju.

Aktualna oferta skierowana do województwa małopolskiego, konkretnie do mieszkańców Myślenic! Zostań z Nami!

Zalanie i wilgoć to problem powszechnie znany chyba każdemu z Nas; i choć nie dotyczył nas kiedyś bezpośrednio to w każdej chwili możemy się z nią zetknąć. Wystarczy awaria, ulewne deszcze i problem tworzy się często sam. Źle wykonana izolacja cieplna budynku prowadzi do powstania mostków termicznych. Każda z powyższych sytuacji powoduje, że problem tworzy się wręcz błyskawicznie. Niestety zalanie i wilgoć prowadzą do poważniejszych i dużo droższych w usunięciu konsekwencji. Zaliczyć do nich możemy najważniejsze konsekwencje jakimi są: osłabienie konstrukcji technicznej budynku, rozprzestrzenianie się grzyba i pleśni, pogarsza się stopniowo Twój stan zdrowia.

Chcesz uniknąć kolejnych problemów? Zdecyduj się na współpracę z nami!

Kim jesteśmy? Czyli kilka słów o nas samych. Firma Dezynfeusz działa na terenie Polski kilka dobrych lat, w tym czasie wyszkoliliśmy i podnosiliśmy kwalifikacje swoich pracowników, aby móc poszerzyć swoją działalność na kolejne miasta Polski. Od dziś działamy w województwie małopolskim, a przede wszystkim w mieście Myślenice. Dlatego nie zwlekaj zadzwoń! Posiadamy najnowszy sprzęt i przestrzegamy wszelkich zasad BHP. Przyjeżdżamy na miejsce, dokonujemy oględzin, dobieramy ilość sprzętu do sytuacji i wielkości problemu. Pracujemy na szeroką skale i współpracujemy z klientem indywidualnym oraz z firmami. Wszystko na korzyść klienta!

Zdecydowany, aby na nas postawić? Super – umów się na wizytę, na pewno nie będziesz żałować!

Ważny komunikat! W obecnych czasach pandemii koronawirusa pracujemy w najostrzejszych zasadach bezpieczeństwa. Pracujemy w specjalistycznych ubraniach, a po zakończeniu prac dokonujemy ozonowania, które likwidują wirusy i bakterie z otoczenia. Bezpieczeństwo i wasze zdrowie jest obecną dewizą naszej firmy!

 

Opinie klientów

Facebook

opinia-facebook

Google

opinia-google-2

Oferteo

opinia-facebook

Google

opinia-google

Co Nas wyróżnia?

Dyskrecja

Skuteczność 

Bezpieczeństwo

Szybkość

 

Oszczędność

Kultura

 

Dane kontaktowe

732 081 245 - Zadzwoń teraz!

E-mail: kontakt@dezynfeusz.pl
NIP: 9542778479

Nasze oddziały

Opole, Kraków, Poznań, Wrocław, Katowice