Osuszanie budynków Myślenice

Potrzebujesz szybkiego i skutecznego osuszania budynków? Zadzwoń:
732 081 245 - Zadzwoń teraz!

Osuszanie budynków Myślenice

Gdy staniesz się ofiara zalania i wilgoci. Kiedy terminy Cię gonią, a Ty potrzebujesz przyśpieszyć prace budowlane i osuszyć tynki, wylewki, stropy. Kiedy chcesz doprowadzić do stanu używalności starą kamienicę, która kilka lat stoi podmokła i zalana, a Ty jesteś jej nowym właścicielem i chcesz, aby ponownie błyszczała blaskiem?

Jeżeli chociaż jedno z tych stwierdzeń dotyczy Ciebie koniecznie zostań z nami i …

… Zadzwoń do Dezynfeusza! Jesteśmy firmą, która zna się na sprawie i temacie; firmą, która profesjonalnie podchodzi do sprawy; firmą, która posiada nie tylko najnowocześniejszym sprzęt, ale także najlepszą kadrę w tym kraju.

Aktualna oferta skierowana do województwa małopolskiego, konkretnie do mieszkańców Myślenic! Zostań z Nami!

Zalanie i wilgoć to problem powszechnie znany chyba każdemu z Nas; i choć nie dotyczył nas kiedyś bezpośrednio to w każdej chwili możemy się z nią zetknąć. Wystarczy awaria, ulewne deszcze i problem tworzy się często sam. Źle wykonana izolacja cieplna budynku prowadzi do powstania mostków termicznych. Każda z powyższych sytuacji powoduje, że problem tworzy się wręcz błyskawicznie. Niestety zalanie i wilgoć prowadzą do poważniejszych i dużo droższych w usunięciu konsekwencji. Zaliczyć do nich możemy najważniejsze konsekwencje jakimi są: osłabienie konstrukcji technicznej budynku, rozprzestrzenianie się grzyba i pleśni, pogarsza się stopniowo Twój stan zdrowia.

Chcesz uniknąć kolejnych problemów? Zdecyduj się na współpracę z nami!

Kim jesteśmy? Czyli kilka słów o nas samych. Firma Dezynfeusz działa na terenie Polski kilka dobrych lat, w tym czasie wyszkoliliśmy i podnosiliśmy kwalifikacje swoich pracowników, aby móc poszerzyć swoją działalność na kolejne miasta Polski. Od dziś działamy w województwie małopolskim, a przede wszystkim w mieście Myślenice. Dlatego nie zwlekaj zadzwoń! Posiadamy najnowszy sprzęt i przestrzegamy wszelkich zasad BHP. Przyjeżdżamy na miejsce, dokonujemy oględzin, dobieramy ilość sprzętu do sytuacji i wielkości problemu. Pracujemy na szeroką skale i współpracujemy z klientem indywidualnym oraz z firmami. Wszystko na korzyść klienta!

Zdecydowany, aby na nas postawić? Super – umów się na wizytę, na pewno nie będziesz żałować!

Ważny komunikat! W obecnych czasach pandemii koronawirusa pracujemy w najostrzejszych zasadach bezpieczeństwa. Pracujemy w specjalistycznych ubraniach, a po zakończeniu prac dokonujemy ozonowania, które likwidują wirusy i bakterie z otoczenia. Bezpieczeństwo i wasze zdrowie jest obecną dewizą naszej firmy!

 

Od lat pomagamy rodzinom ze Szlachetnej Paczki. Zobacz jaki prezent daliśmy potrzebującej rodzinie.

Nasz artykuł o jednym z najniebezpieczniejszych grzybów na stronie National Geographic Polska: Niebezpieczny grzyb domowy - Serpula lacrymans

Opinie klientów

Facebook

opinia-facebook

Google

opinia-google-2

Oferteo

opinia-facebook

Google

opinia-google

Co Nas wyróżnia?

Dyskrecja

Skuteczność 

Bezpieczeństwo

Szybkość

 

Oszczędność

Kultura

 

Dane kontaktowe

732 081 245 - Zadzwoń teraz!

E-mail: kontakt@dezynfeusz.pl
NIP: 9542778479

Nasze oddziały

Śląsk - Będzin, Bieruń, Blachownia, Bukowno, Bytom, Chełm Śląski, Tarnowskie Góry, Toszek, Tychy, Świętochłowice, Chorzów, Chrzanów, Cieszyn, Dąbrowa Górnicza, Gliwice, Imielin,, Piekary Śląskie, Jastrzębie-Zdrój, Jaworzno, Kalety, Katowice, Kłobuck, Knurów, Koniecpol, Koziegłowy, Krzanowice, Krzepice, Kuźnia Raciborska, Lędziny, Libiąż, Lubliniec, Łaziska Górne, Łazy, Miasteczko Śląskie, Mikołów, Myszków, Mysłowice, Ogrodzieniec, Olkusz, Orzesze, Oświęcim, Pilica, Poręba, Pszczyna, Pszów, Radzionków, Czechowice-Dziedzice, Czeladź, Czerwionka-Leszczyny, Częstochowa, Ruda Śląska, Rydułtowy, Siemianowice Śląskie, Siewierz, Skoczów, Sławków, Sosnowiec, Sośnicowice, Pyskowice, Racibórz, Radlin, Strumień, Sławków, Szczekociny, Szczyrk, Ustroń, Wilamowice, Wisła, Wojkowice, Woźniki, Zabrze, Zawiercie, Żarki, Żory, Żywiec i okolice.

Małopolska - Kraków, Tarnów, Nowy Sącz, Wieliczka, Olkusz, Andrychów, Skawina, Myślenice, Oświęcim, Chrzanów, Wadowice, Brzesko, Trzebinia, Kęty, Nowy Targ, Krzeszowice, Bochnia, Gorlice, Zakopane, Chełmiec, Tarnów, Wolbrom, Libiąż, Limanowa, Grybów, Zabierzów, Stary Sącz, Niepołomice, Nowy Targ, Brzeszcze, Czarny Dunajec, Miechów, Dąbrowa Tarnowska, Kalwaria Zebrzydowska, Żabno, Bochnia, Tuchów, Oświęcim, Rabka-Zdrój i okolice.

Opolskie - Opole, Kędzierzyn-Koźle, Nysa, Brzeg i okolice.

Dolnośląskie - Wrocław, Wałbrzych, Legnica, Jelenia Góra i okolice.

Wielkopolskie - Poznań, Gniezno, Leszno i okolice.

Kujawsko-Pomorskie - Bydgoszcz, Toruń, Włocławek i okolice.

Pomorskie - Gdańsk, Gdynia, Rumia, Słupsk, Sopot, Elbląg i okolice.