Osuszanie budynków Mysłowice

Potrzebujesz szybkiego i skutecznego osuszania budynków? Zadzwoń:
732 081 245 - Zadzwoń teraz!

Osuszanie budynków Mysłowice

Mieszkańcu Mysłowic poświęć nam chwilkę, gdyż to do Ciebie kierujemy dziś swoją ofertę osuszania budynków! Zostań z nami i zapoznaj się z naszą ofertą!

Dokładnie tak! Usuwamy wilgoć z wszelkich pomieszczeń małych i dużych, starych i nowych, istniejących i nowo powstających czyli z każdej powierzchni, która ma problem z wilgocią i zalaniem. Dodamy, że my likwidujemy, a nie maskujemy problem!

Kim jesteśmy czyli kilka słów o firmie? Dezynfeusz to firma z wieloletnim stażem w tematyce osuszania. Działamy na terenie całej Polski, od dziś działamy również na terenie województwa śląskiego, a konkretnie w Mysłowicach. W swoich szeregach posiadamy najlepiej wyszkoloną kadrę w kraju, na wyposażeniu posiadamy najnowszy sprzęt. Dzięki dużej kadrze współpracujemy z klientem indywidualnym oraz biznesowym. Dlatego bez względu jaki jest problem i kto go posiada działamy niemalże błyskawicznie. Pracujemy według konkretnego schematu: dojeżdżamy na miejsce, przeprowadzamy rekonesans, dobieramy ilość sprzętu do powierzchni oraz wielkości problemu, przeprowadzamy osuszanie.

Kilka słów na temat samej przyczyny zalania i wilgoci!

Zalanie i wilgoć to problem z pozoru wszystkim dobrze znany. Każdy z nas się z nim zetknął bezpośrednio, a inni niestety ale mogą się stać ich ofiarami. Wystarczy zła pogoda, ulewne deszcze, awarie mechaniczne rur, zaworów itp, mostki termiczne. To one powodują Twoje problemy, sprawiają, że prace budowlane się opóźniają, a przez to piętrzą się kolejne problemy i konsekwencje. Źle osuszone budynki i pomieszczenia, długotrwała wilgoć prowadzą do osłabienia konstrukcji technicznej takiego budynku, wytworzenia się oraz rozprzestrzeniania grzyba i pleśni, osłabienia Twojego stanu zdrowia.

Powiedz wilgoci i zalaniu dość! My zlikwidujemy Twój problem, a Ty zyskasz suche i przede wszystkim zdrowe mieszkanie, dom, biuro itp.

WAŻNY KOMUNIKAT! W obecnych czasach panującego koronawirusa pracujemy w zaostrzonym rygorze narzuconym przez sanepid. Pracujemy w specjalistycznych strojach oraz ograniczonych zespołach dwuosobowych. Na zakończenie prac dokonujemy ozonowania, które likwiduje wirusy i bakterie z otoczenia!

Dezynfeusz 100% bezpieczeństwa w 100% skuteczności!

Wybierz Dezynfeusza! Jesteśmy dostępni do Twojej dyspozycji, wystarczy tylko, że zadzwonisz i umówisz swój termin!

Co Nas wyróżnia?

Dyskrecja

Skuteczność 

Bezpieczeństwo

Szybkość

 

Oszczędność

Kultura

 

Dane kontaktowe

732 081 245 - Zadzwoń teraz!

E-mail: kontakt@dezynfeusz.pl
NIP: 9542778479

Nasze oddziały

Opole, Kraków, Poznań, Wrocław, Katowice