Osuszanie budynków Cieszyn

Potrzebujesz szybkiego i skutecznego osuszania budynków? Zadzwoń:
514 583 200 - Zadzwoń teraz!

Osuszanie budynków Cieszyn

Kiedy dopadnie Cię problem zalania, wilgoci. Kiedy potrzebujesz przyśpieszyć prace budowlane i osuszyć tynki, wylewki, stropy. Kiedy chcesz doprowadzić do wtórnego stanu starą kamienicę, która kilka lat stoi podmokła i zalana.

Koniecznie się z nami skontaktuj! Zadzwoń do Dezynfeusza! Firmy, która zna się na sprawie i rzeczy; firmie, która profesjonalnie podchodzi do sprawy; firmy, która posiada nie tylko najnowocześniejszym sprzęt, ale także najlepszą kadrę.

Ofertę kierujemy do województwa śląskiego, a dokładnie do mieszkańców Cieszyna!

Zalanie i wilgoć to problem powszechnie znany każdemu z Was. Wystarczy awaria, ulewne deszcze i problem tworzy się w rzeczywistości sam. Źle wykonana izolacja cieplna budynku bądź jej całkowity brak prowadzą do powstania mostków termicznych. Każda z wymienionych powyższych sytuacji powoduje, że problem tworzy się błyskawicznie. Niestety zalanie i wilgoć prowadza do dużo poważniejszych oraz sporo droższych w usunięciu konsekwencji. Zaliczamy do nich osłabienie konstrukcji technicznej budynku, rozprzestrzenianie się grzyba i pleśni, pogarsza się stopniowo Twój stan zdrowia, opóźnienie prac budowlanych.

Nie czekaj długo z podjęciem odpowiedniej decyzji. Usuń problem niż przerodzi się w następny, a Ty stracisz zdrowie i nerwy!

Kim jesteśmy? Czyli kilka słów o nas samych. Firma Dezynfeusz działa na terenie Polski wiele lat, w tym czasie wyszkoliliśmy i podnosiliśmy kwalifikacje swoich pracowników, aby móc poszerzyć swoją działalność na kolejne miasta naszego kraju. Od dziś działamy w Cieszynie, dlatego nie zwlekaj, po prostu zadzwoń i zarezerwuj swój własny indywidualny termin! Posiadamy najnowszy sprzęt i przestrzegamy wszelkich zasad bezpieczeństwa. Przyjeżdżamy na miejsce, dokonujemy oględzin, dobieramy ilość sprzętu do sytuacji i wielkości problemu, wykonujemy osuszanie. Pracujemy na szeroką skale, dlatego nasza współpraca odbywa się zarówno na szczeblu klienta indywidualnego oraz klienta firmowego.

Zdecydowany, przekonaliśmy Cię? Super – umów się na wizytę, a na pewno nie będziesz żałować!

Ważny komunikat! W obecnych czasach pandemii koronawirusa pracujemy w najostrzejszych zasadach bezpieczeństwa. Pracujemy w specjalistycznych ubraniach, w zmniejszonych zespołach dwuosobowych, a po zakończeniu prac dokonujemy ozonowania, które likwidują wirusy i bakterie z otoczenia.

Postaw na Dezynfeusza dołącz do zadowolonych klientów naszej firmy i ciesz się suchością w swoich czterech ścianach!

Opinie klientów

Facebook

opinia-facebook

Google

opinia-google-2

Oferteo

opinia-facebook

Google

opinia-google

Co Nas wyróżnia?

Dyskrecja

Skuteczność 

Bezpieczeństwo

Szybkość

 

Oszczędność

Kultura

 

Dane kontaktowe

514 583 200 - Zadzwoń teraz!

E-mail: kontakt@dezynfeusz.pl
NIP: 9542778479

Nasze oddziały

Kraków, Gdańsk, Poznań, Wrocław, Łódź, Katowice, Szczecin