Osuszanie budynków Pszczyna

Potrzebujesz szybkiego i skutecznego osuszania budynków? Zadzwoń:
732 081 245 - Zadzwoń teraz!

Osuszanie budynków Pszczyna

Mieszkasz w Pszczynie? Dobrze się składa dziś do Ciebie kierujemy ofertę osuszania budynków oraz wszelkich powierzchni mieszkalnych bądź użytkowych! Zostań z nami i już dziś poznaj naszą ofertą! Na pewno nie będziesz żałować!

Zaczynamy?!

Dezynfeusz firma, która likwiduje wilgoć z wszelkich pomieszczeń. Zarówno tych małych i dużych, starych i nowych, istniejących i nowo powstających czyli krótko mówiąc z każdej powierzchni, która ma problem z wilgocią bądź zalaniem. Potrzebujesz naszej pomocy? Nic prostszego – Zadzwoń!

Krótko o naszej firmie? Gdyż dobrze wiedzieć kogo się wybiera do likwidacji tak poważnego problemu jakim jest zalanie lub wilgoć! Dezynfeusz firma z wieloletnim stażem w temacie osuszania. Działamy na terenie całej Polski, jak również w województwie śląskim. Od dziś jesteśmy dostępni również w Pszczynie. Posiadamy w swoich szeregach najlepiej wyszkoloną kadrę w kraju, pracujemy na najlepszym sprzęcie, przestrzegając przy tym wszelkich zasad bezpieczeństwa. Dzięki sporej kadrze współpracujemy z klientem indywidualnym oraz biznesowym. Bez względu jaki jest problem i kto go posiada działamy błyskawicznie. Postępujemy zawsze według kilku kroków. Dojeżdżamy na miejsce, przeprowadzamy rekonesans i dobieramy ilość sprzętu do powierzchni oraz wielkości problemu. Działamy szybko i skutecznie usuwając zalanie lub wilgoć. Potrzebujesz dodatkowych opinii? Zapoznaj się z nimi na naszej stronie. Nic przed Tobą nie ukrywamy!

Krótko o problemie zalania i wilgoci. To z ich powodu tutaj jesteśmy! Jak wiadomo jest to problem powszechnie znany i choć nie zawsze nas dotyka, to możemy się stać ofiarą zalania bądź wilgoci w każdym momencie naszego życia i to w błyskawicznym tempie. Wystarczy zła pogoda; powódź, ulewne deszcze; awarie mechaniczne rur, zaworów itp. lub mostki termiczne. Każda z powyższych sytuacji to w rzeczywistości tylko początek Twoich problemów i dalszych konsekwencji z nimi związanych. Zalanie i wilgoć – głównie ta lekceważona powodują, że Twoje problemy mnożą się i piętrzą. Źle osuszone budynki i pomieszczenia, długotrwała wilgoć prowadzą do poważnych konsekwencji jakimi są:

  • osłabiona konstrukcja techniczna budynku,
  • wytworzenie się, a także rozprzestrzeniania się grzyba i pleśni,
  • osłabienia Twojego stanu zdrowia.

PAMIĘTAJ! Nie bagatelizuj problemu zalania i wilgoci! Pozwól nam skutecznie go usunąć. 

Ważne! W obecnych czasach panującego koronawirusa pracujemy w zaostrzonym rygorze przestrzegając wszelkich zasad narzuconych przez sanepid. Pracujemy w specjalistycznych strojach oraz ograniczonych zespołach dwuosobowych. Na zakończenie prac dokonujemy ozonowania, które likwiduje wirusy i bakterie z otoczenia! Wszystko 100% bezpiecznie i 100% skutecznie!

Wybierz Dezynfeusza! Jesteśmy dostępni do Twojej dyspozycji w każdej chwili! Zadzwonisz i zarezerwujesz swój indywidualny termin naszej wizyty, a my przyjdziemy i zlikwidujemy problem zalania i wilgoci!

Dezynfeusz likwiduje, a nie maskuje! 

Szukasz osuszania budynków swoim mieście?

Znajdź go tutaj:

Opinie klientów

Facebook

opinia-facebook

Google

opinia-google-2

Oferteo

opinia-facebook

Google

opinia-google

Co Nas wyróżnia?

Dyskrecja

Skuteczność 

Bezpieczeństwo

Szybkość

 

Oszczędność

Kultura

 

Dane kontaktowe

732 081 245 - Zadzwoń teraz!

E-mail: kontakt@dezynfeusz.pl
NIP: 9542778479

Nasze oddziały

Śląsk - Będzin, Bieruń, Blachownia, Bukowno, Bytom, Chełm Śląski, Tarnowskie Góry, Toszek, Tychy, Świętochłowice, Chorzów, Chrzanów, Cieszyn, Dąbrowa Górnicza, Gliwice, Imielin,, Piekary Śląskie, Jastrzębie-Zdrój, Jaworzno, Kalety, Katowice, Kłobuck, Knurów, Koniecpol, Koziegłowy, Krzanowice, Krzepice, Kuźnia Raciborska, Lędziny, Libiąż, Lubliniec, Łaziska Górne, Łazy, Miasteczko Śląskie, Mikołów, Myszków, Mysłowice, Ogrodzieniec, Olkusz, Orzesze, Oświęcim, Pilica, Poręba, Pszczyna, Pszów, Radzionków, Czechowice-Dziedzice, Czeladź, Czerwionka-Leszczyny, Częstochowa, Ruda Śląska, Rydułtowy, Siemianowice Śląskie, Siewierz, Skoczów, Sławków, Sosnowiec, Sośnicowice, Pyskowice, Racibórz, Radlin, Strumień, Sławków, Szczekociny, Szczyrk, Ustroń, Wilamowice, Wisła, Wojkowice, Woźniki, Zabrze, Zawiercie, Żarki, Żory, Żywiec i okolice.

Małopolska - Kraków, Tarnów, Nowy Sącz, Wieliczka, Olkusz, Andrychów, Skawina, Myślenice, Oświęcim, Chrzanów, Wadowice, Brzesko, Trzebinia, Kęty, Nowy Targ, Krzeszowice, Bochnia, Gorlice, Zakopane, Chełmiec, Tarnów, Wolbrom, Libiąż, Limanowa, Grybów, Zabierzów, Stary Sącz, Niepołomice, Nowy Targ, Brzeszcze, Czarny Dunajec, Miechów, Dąbrowa Tarnowska, Kalwaria Zebrzydowska, Żabno, Bochnia, Tuchów, Oświęcim, Rabka-Zdrój i okolice.

Opolskie - Opole, Kędzierzyn-Koźle, Nysa, Brzeg i okolice.

Dolnośląskie - Wrocław, Wałbrzych, Legnica, Jelenia Góra i okolice.

Wielkopolskie - Poznań, Gniezno, Leszno i okolice.

Kujawsko-Pomorskie - Bydgoszcz, Toruń, Włocławek i okolice.

Pomorskie - Gdańsk, Gdynia, Rumia, Słupsk, Sopot, Elbląg i okolice.