Osuszanie budynków Pszczyna

Potrzebujesz szybkiego i skutecznego osuszania budynków? Zadzwoń:
732 081 245 - Zadzwoń teraz!

Osuszanie budynków Pszczyna

Mieszkasz w Pszczynie? Dobrze się składa dziś do Ciebie kierujemy ofertę osuszania budynków oraz wszelkich powierzchni mieszkalnych bądź użytkowych! Zostań z nami i już dziś poznaj naszą ofertą! Na pewno nie będziesz żałować!

Zaczynamy?!

Dezynfeusz firma, która likwiduje wilgoć z wszelkich pomieszczeń. Zarówno tych małych i dużych, starych i nowych, istniejących i nowo powstających czyli krótko mówiąc z każdej powierzchni, która ma problem z wilgocią bądź zalaniem. Potrzebujesz naszej pomocy? Nic prostszego – Zadzwoń!

Krótko o naszej firmie? Gdyż dobrze wiedzieć kogo się wybiera do likwidacji tak poważnego problemu jakim jest zalanie lub wilgoć! Dezynfeusz firma z wieloletnim stażem w temacie osuszania. Działamy na terenie całej Polski, jak również w województwie śląskim. Od dziś jesteśmy dostępni również w Pszczynie. Posiadamy w swoich szeregach najlepiej wyszkoloną kadrę w kraju, pracujemy na najlepszym sprzęcie, przestrzegając przy tym wszelkich zasad bezpieczeństwa. Dzięki sporej kadrze współpracujemy z klientem indywidualnym oraz biznesowym. Bez względu jaki jest problem i kto go posiada działamy błyskawicznie. Postępujemy zawsze według kilku kroków. Dojeżdżamy na miejsce, przeprowadzamy rekonesans i dobieramy ilość sprzętu do powierzchni oraz wielkości problemu. Działamy szybko i skutecznie usuwając zalanie lub wilgoć. Potrzebujesz dodatkowych opinii? Zapoznaj się z nimi na naszej stronie. Nic przed Tobą nie ukrywamy!

Krótko o problemie zalania i wilgoci. To z ich powodu tutaj jesteśmy! Jak wiadomo jest to problem powszechnie znany i choć nie zawsze nas dotyka, to możemy się stać ofiarą zalania bądź wilgoci w każdym momencie naszego życia i to w błyskawicznym tempie. Wystarczy zła pogoda; powódź, ulewne deszcze; awarie mechaniczne rur, zaworów itp. lub mostki termiczne. Każda z powyższych sytuacji to w rzeczywistości tylko początek Twoich problemów i dalszych konsekwencji z nimi związanych. Zalanie i wilgoć – głównie ta lekceważona powodują, że Twoje problemy mnożą się i piętrzą. Źle osuszone budynki i pomieszczenia, długotrwała wilgoć prowadzą do poważnych konsekwencji jakimi są:

  • osłabiona konstrukcja techniczna budynku,
  • wytworzenie się, a także rozprzestrzeniania się grzyba i pleśni,
  • osłabienia Twojego stanu zdrowia.

PAMIĘTAJ! Nie bagatelizuj problemu zalania i wilgoci! Pozwól nam skutecznie go usunąć. 

Ważne! W obecnych czasach panującego koronawirusa pracujemy w zaostrzonym rygorze przestrzegając wszelkich zasad narzuconych przez sanepid. Pracujemy w specjalistycznych strojach oraz ograniczonych zespołach dwuosobowych. Na zakończenie prac dokonujemy ozonowania, które likwiduje wirusy i bakterie z otoczenia! Wszystko 100% bezpiecznie i 100% skutecznie!

Wybierz Dezynfeusza! Jesteśmy dostępni do Twojej dyspozycji w każdej chwili! Zadzwonisz i zarezerwujesz swój indywidualny termin naszej wizyty, a my przyjdziemy i zlikwidujemy problem zalania i wilgoci!

Dezynfeusz likwiduje, a nie maskuje! 

Opinie klientów

Facebook

opinia-facebook

Google

opinia-google-2

Oferteo

opinia-facebook

Google

opinia-google

Co Nas wyróżnia?

Dyskrecja

Skuteczność 

Bezpieczeństwo

Szybkość

 

Oszczędność

Kultura

 

Dane kontaktowe

732 081 245 - Zadzwoń teraz!

E-mail: kontakt@dezynfeusz.pl
NIP: 9542778479

Nasze oddziały

Opole, Kraków, Poznań, Wrocław, Katowice