Osuszanie budynków Krapkowice

Potrzebujesz szybkiego i skutecznego osuszania budynków? Zadzwoń:
732 081 245 - Zadzwoń teraz!

Osuszanie budynków Krapkowice

Kiedy za oknem deszcz i plucha, straszna zawierucha, a Twoje kochane mieszkanie jest zalane lub wilgoć wychodzi na ścianie. Szukaj pomocy u fachowców, gdyż na własną rękę problem wróci!

Dokładnie wszystko się zgadza jesteśmy profesjonalistami w dziedzinie usuwania i likwidacji szkód jakie powstały przez zalanie oraz wilgoć nazywamy się Dezynfeusz!

Działamy na terenie Polski wiele lat, dzięki zdobytej wiedzy oraz umiejętności naszych pracowników poszerzyliśmy ofertę o kolejne województwa i miasta m.in. Krapkowicach. Bez obaw trafimy do Twojego domu/mieszkania/biura/miejsca budowy. Na miejscu dokonamy oględzin i dobierzemy odpowiednią ilość sprzętu do zaistniałej sytuacji. Współpracujemy z klientem indywidualnym oraz firmami na szeroką skalę, gdyż dla naszych fachowców nie ma rzeczy niemożliwych!

Warto wiedzieć, że problem zalania i wilgoci, który powstaje czasami w ekstremalnym tempie, a czasami jest to proces żmudnej pracy kropli wody, która powoli kapie np. pod kafelkami tworząc z biegiem czasu wychodząc wilgoć. Jest ogólnie rzecz biorąc dużym powodem do zmartwień. Konsekwencje jakie powstają przez źle usunięte zalanie bądź wilgoć prowadzą do wytworzenia kolejnych problemów jakimi są: osłabienie konstrukcji technicznej budynku, wytworzenie oraz rozprzestrzeniania się grzyba i pleśni, kary umowne i opóźnienia w pracach budowlanych oraz pogarsza się Twój stan zdrowia!

Dbaj o swoje zdrowie i przybytek, wybieraj mądrze!

Ważny komunikat! W czasach pandemii koronawirusa działamy w ograniczonych zespołach dwuosobowych w specjalnych strojach oraz warunkach narzuconych przez sanepid. Kiedy zakończymy działania przeprowadzamy ozonowanie czyli usuwamy wirusy i baterie z Twojego otoczenia!

Dezynfeuszowi możesz zaufać!

Zlikwidujemy wilgoć i zalanie nawet ze starych podmokłych kamienic lub budynków! Sprawimy, że Twoje prace budowlane ruszą z miejsca, a Ty zyskasz czas i pieniądze!Sprawimy, że Twoje mieszkanie bądź dom odzyskają dawny blask, a przede wszystkim suchość!

Dezynfeusz 100% skuteczności, 100% bezpieczeństwa ze 100% zaufaniem!

Opinie klientów

Facebook

opinia-facebook

Google

opinia-google-2

Oferteo

opinia-facebook

Google

opinia-google

Co Nas wyróżnia?

Dyskrecja

Skuteczność 

Bezpieczeństwo

Szybkość

 

Oszczędność

Kultura

 

Dane kontaktowe

732 081 245 - Zadzwoń teraz!

E-mail: kontakt@dezynfeusz.pl
NIP: 9542778479

Nasze oddziały

Opole, Kraków, Poznań, Wrocław, Katowice