Osuszanie budynków Niepołomice

Potrzebujesz szybkiego i skutecznego osuszania budynków? Zadzwoń:
514 583 200 - Zadzwoń teraz!

Osuszanie budynków Niepołomice

Pogoda nie sprzyja i masz problem z zalanym mieszkaniem? Może to nie zalanie ale wilgoć wychodzi na ścianach? Goni Cię termin robót budowlanych i potrzebujesz osuszyć stropy, tynki, aby wyrobić się na czas? Nic prostszego! 

Zadzwoń do Dezynfeusza! Firmy, która zna się na rzeczy; firmy, która profesjonalnie podchodzi do sprawy; firmy, która posiada nie tylko najnowocześniejszym sprzęt, ale także najlepszą, odpowiednio wykwalifikowaną kadrę.

Obecną ofertę kierujemy do mieszkańców województwa małopolskiego, a dokładnie do mieszkańców Niepołomic!

Kilka konkretów na temat zalania i wilgoci. 

Zalanie i wilgoć to problem powszechnie znany. Wystarczy awaria, ulewne deszcze i problem tworzy się sam. Źle wykonana izolacja cieplna budynku prowadzi do powstania mostków termicznych. Te wszystkie sytuacje to przyczyny zalań i wilgoci, które czasami nas dopadają, a czasami omijają szerokim łukiem. Jednak kiedy już staniemy się ich ofiara należy szybko reagować i je usuwać. Źle usunięta wilgoć bądź zalanie prowadzą do poważniejszych konsekwencji jakimi są osłabienie konstrukcji technicznej budynku, wytworzenie się pleśni i grzyba, wydłużają się terminy prac, a co najgorsze osłabia się Twoja odporność, a Ty zaczynasz chorować. 

Dlatego? Nie czekaj długo z podjęciem decyzji. Usuń problem niż przerodzi się w następny!

Kim jesteśmy, kilka słów o nas, gdyż warto wiedzieć z kim masz współpracować.

Firma Dezynfeusz działa na terenie Polski dobrych kilka lat, w tym czasie ciężko pracowaliśmy i dzięki temu wyszkoliliśmy i podnieśliśmy kwalifikacje swoich pracowników. Wszystko tak, aby móc poszerzyć swoją działalność na kolejne miasta Polski. Od dziś działamy również w Niepołomicach, dlatego nie czekaj – zadzwoń! Na prawdę posiadamy najnowszy sprzęt, przestrzegamy wszelkich zasad bezpieczeństwa. Działamy według określonych zasad: przyjeżdżamy na miejsce, dokonujemy oględzin pomieszczenia, dobieramy ilość sprzętu do sytuacji i wielkości problemu. Dzięki szerokiej kadrze i odpowiedniej ilości sprzętu współpracujemy z klientem indywidualnym oraz z firmami.

Wystarczająco Cię przekonaliśmy? Dobrze – zadzwoń! Nasi pracownicy czekają na Twój telefon!

Ważny komunikat! W obecnych czasach pandemii koronawirusa pracujemy w najostrzejszych zasadach bezpieczeństwa. Pracujemy w specjalistycznych ubraniach, a po zakończeniu prac dokonujemy ozonowania, które likwidują wirusy i bakterie z otoczenia. Dodatkowo ograniczyliśmy swoje zespoły do grup dwuosobowych. W dzisiejszych czasach bezpieczeństwo nade wszystko!

Śmiało postaw na Dezynfeusza i dołącz do zadowolonych klientów naszej firmy! Ty też możesz cieszyć się suchością w swoich czterech ścianach!

Opinie klientów

Facebook

opinia-facebook

Google

opinia-google-2

Oferteo

opinia-facebook

Google

opinia-google

Co Nas wyróżnia?

Dyskrecja

Skuteczność 

Bezpieczeństwo

Szybkość

 

Oszczędność

Kultura

 

Dane kontaktowe

514 583 200 - Zadzwoń teraz!

E-mail: kontakt@dezynfeusz.pl
NIP: 9542778479

Nasze oddziały

Kraków, Gdańsk, Poznań, Wrocław, Łódź, Katowice, Szczecin