Osuszanie budynków Libiąż

Potrzebujesz szybkiego i skutecznego osuszania budynków? Zadzwoń:
732 081 245 - Zadzwoń teraz!

Osuszanie budynków Libiąż

Mieszkasz w Libiążu? Jesteś właścicielem firmy budowlanej i potrzebujesz kogoś kto fachowo osuszy stary budynek lub nowo wylane stropy? Dezynfeusz – jesteśmy tutaj aby Ci pomóc! Firma numer 1 w dziedzinie osuszania oraz likwidacji wilgoci z podmokłych i zwilgotniałych budynków!

Nie zwlekaj – zapoznaj się z naszą ofertą!

Zacznijmy od początku! Wilgoć i zalanie, złe usunięcie wilgoci prowadzą do powstania przykrych oraz kosztownych konsekwencji. Jak wiadomo wilgoć w pomieszczeniach powinna być kontrolowana, gdyż zbyt duża prowadzi do następujących problemów jakimi są: osłabienie konstrukcji technicznej budynku, na ścianach wychodzi grzyb i pleśń, która bezlitośnie rozprzestrzenia się na kolejnych powierzchniach. W ostateczności pogarsza się Twój stan zdrowia, podupada Twoja kondycja psychiczna, a dodatkowo wydajesz kolejne pieniądze na walkę z narastającym problemem.

Dlatego tak ważne jest, aby pamiętać o kontroli pomieszczeń; zwłaszcza tych, w których przebywamy codziennie kilka godzin oraz w miarę szybkiej reakcji w sytuacjach kiedy dochodzi do zalania lub wilgoci w takim pomieszczeniu, do przekroczenia norm wilgoci, aby nie doprowadzić do poważnych problemów finansowych.

Dezynfeusz dla nas nie ma rzeczy nie możliwych!

Kilka słów o nas samych! Warto poznać nas bliżej! Jesteśmy firmą z wieloletnim stażem pracy w tematyce osuszania i likwidacji zalań lub wilgoci. Wychodząc na przeciw oczekiwaniom swoich klientów ciągle podnosimy swoje kwalifikacje. Dzięki czemu jesteśmy w stanie ciągle poszerzać swoje siedziby na kolejne miasta Polski. Dzisiaj swoją ofertę kierujemy do mieszkańców Libiąża i pomożemy każdemu kto znajdzie się w potrzebie. Pracujemy na najnowszym sprzęcie, a jego ilość dobieramy do wielkości problemu oraz zaistniałej sytuacji. Przeprowadzamy osuszanie i likwidujemy problem nawet w dobę od powstania problemu. Usuwamy problem ze starych opuszczonych budynków, kamienic, które na przestrzeni lat były zalane lub podmokłe, a dziś trzeba je doprowadzić do stanu użyteczności. Dla naszej kadry nie ma rzeczy niemożliwych. Przestrzegamy wszelkich zasad BHP. Współpracujemy z klientem biznesowym oraz prywatnym!

Dezynfeusz jesteśmy do Twojej dyspozycji! Wystarczy tylko, że zadzwonisz i zarezerwujesz swój termin!

Ważny komunikat! W czasach pandemii koronawirusa wychodzimy na przeciw naszym klientom i dodatkowo usuwamy problem wirusów i bakterii z otoczenia czyli przeprowadzamy ozonowanie. Nasze zespoły ograniczone są do grup dwuosobowych, które pracują w najwyższym rygorze sanepidarnym i specjalistycznych ubraniach. Wszystko dla Twojego oraz naszego bezpieczeństwa!

 

Opinie klientów

Facebook

opinia-facebook

Google

opinia-google-2

Oferteo

opinia-facebook

Google

opinia-google

Co Nas wyróżnia?

Dyskrecja

Skuteczność 

Bezpieczeństwo

Szybkość

 

Oszczędność

Kultura

 

Dane kontaktowe

732 081 245 - Zadzwoń teraz!

E-mail: kontakt@dezynfeusz.pl
NIP: 9542778479

Nasze oddziały

Opole, Kraków, Poznań, Wrocław, Katowice