Osuszanie budynków Lędziny

Potrzebujesz szybkiego i skutecznego osuszania budynków? Zadzwoń:
732 081 245 - Zadzwoń teraz!

Osuszanie budynków Lędziny

Problem zalania lub wilgoci masz – zadzwoń po Dezynfeusza! Firmę, która specjalizuje się w skutecznym likwidowaniu problemu i ich skutków w ekspresowym tempie, z każdej powierzchni!

Działamy na terenie Lędzin – nie zwlekaj dłużej podejmij słuszną decyzję już dziś, nie pozwól żeby ten problem Cię przerósł, a koszta wyszły dużo większe niż tego oczekiwałeś!

Zacznijmy jednak od początku czyli w jaki sposób dochodzi do problemu zalania i wilgoci?
Otóż, aby doszło do powyższych sytuacji wystarczy kilka wręcz prostych sytuacji, które powodują w swojej konsekwencji do zalania i wilgoci. Należą do nich:

  • zła pogoda – ulewne deszcze, powódź;
  • awarie rur, zaworów, kaloryferów etc.;
  • zła izolacja cieplna lub jej brak, która powoduje wytworzenie się mostków termicznych;

Kiedy jednak powyższy problem nieszczęśliwie nas dotknie, należny szybko go likwidować, ponieważ konsekwencje jakie za sobą niosą są dużo gorsze, jak i o wiele bardziej kosztowne w usunięciu niż samo zalanie lub wilgoć. Mianowicie:

  • osłabienie konstrukcji technicznej budynku;
  • opóźnienie prac budowlanych i związane z nimi koszta;
  • wytworzenie się grzyba i pleśni, które prowadzą do chorób;
  • spadek Twojej odporności, podupadasz na zdrowiu fizycznym oraz psychicznym;

Dlatego warto szybko reagować i usuwać problem u podstaw, niż wydawać pieniądze podwójnie!

Kim jest firma Dezynfeusz?
Króciutko, gdyż konkrety są najważniejsze. Działamy i pracujemy na terenie Polski kilkanaście lat. Podczas swojej wieloletniej pracy zdobyliśmy zaufanie klientów i dzięki temu dodatkowo mogliśmy śmiało rozszerzyć swoje siedziby na kolejne miasta. Tak działamy na terenie województwa śląskiego, m.in. w Lędzinach. Szanujemy sobie profesjonalizm dlatego ciągle podnosimy kwalifikacje swoich fachowców, tak aby nasza praca była jeszcze lepsza i trwała jeszcze krócej. Wszystko tak aby nasz klient był zadowolony i mógł się cieszyć się suchym pomieszczeniem oraz by nie musiał wydawać pieniędzy na zbędne przeprowadzki. Posiadamy osuszacze najnowszej generacji. Kiedy przyjeżdżamy do klienta przeprowadzamy rozpoznanie problemu, dokonujemy pomiarów, dobieramy ilość sprzętu zarówno do powierzchni pomieszczenia jak i wielkości sytuacji.

Jesteśmy elastyczni dlatego współpracujemy z klientem indywidualnym oraz firmami. Usuwamy wilgoć na szeroką skalę. Zapytasz co to oznacza? Likwidujemy wilgoć i zalanie zarówno z małych pomieszczeń typu piwnica, biuro; jak również z całych budynków, kamienic, które mają swoje lata ale przez szereg komplikacji stały się podmokłe i niezdolne do użytku, a dziś dzięki nam zyskają drugą szansę. 

UWAGA! W czasach pandemii koronawirusa działamy w specjalnych zmniejszonych do dwóch osób grupach, które pracują w specjalistycznych strojach, przestrzegając wszelkich zasad bezpieczeństwa. Kiedy ekipa zakończy pracę dokonuje dodatkowo ozonowania czyli likwidacji wirusów i bakterii z Twojego otoczenia!

Przekonaliśmy Cię? Super – zadzwoń! 

Masz jeszcze wątpliwości? – zadzwoń, a nasi konsultanci rozwieją je w mig!

Od lat pomagamy rodzinom ze Szlachetnej Paczki. Zobacz jaki prezent daliśmy potrzebującej rodzinie.

Nasz artykuł o jednym z najniebezpieczniejszych grzybów na stronie National Geographic Polska: Niebezpieczny grzyb domowy - Serpula lacrymans

Opinie klientów

Facebook

opinia-facebook

Google

opinia-google-2

Oferteo

opinia-facebook

Google

opinia-google

Co Nas wyróżnia?

Dyskrecja

Skuteczność 

Bezpieczeństwo

Szybkość

 

Oszczędność

Kultura

 

Dane kontaktowe

732 081 245 - Zadzwoń teraz!

E-mail: kontakt@dezynfeusz.pl
NIP: 9542778479

Nasze oddziały

Śląsk - Będzin, Bieruń, Blachownia, Bukowno, Bytom, Chełm Śląski, Tarnowskie Góry, Toszek, Tychy, Świętochłowice, Chorzów, Chrzanów, Cieszyn, Dąbrowa Górnicza, Gliwice, Imielin,, Piekary Śląskie, Jastrzębie-Zdrój, Jaworzno, Kalety, Katowice, Kłobuck, Knurów, Koniecpol, Koziegłowy, Krzanowice, Krzepice, Kuźnia Raciborska, Lędziny, Libiąż, Lubliniec, Łaziska Górne, Łazy, Miasteczko Śląskie, Mikołów, Myszków, Mysłowice, Ogrodzieniec, Olkusz, Orzesze, Oświęcim, Pilica, Poręba, Pszczyna, Pszów, Radzionków, Czechowice-Dziedzice, Czeladź, Czerwionka-Leszczyny, Częstochowa, Ruda Śląska, Rydułtowy, Siemianowice Śląskie, Siewierz, Skoczów, Sławków, Sosnowiec, Sośnicowice, Pyskowice, Racibórz, Radlin, Strumień, Sławków, Szczekociny, Szczyrk, Ustroń, Wilamowice, Wisła, Wojkowice, Woźniki, Zabrze, Zawiercie, Żarki, Żory, Żywiec i okolice.

Małopolska - Kraków, Tarnów, Nowy Sącz, Wieliczka, Olkusz, Andrychów, Skawina, Myślenice, Oświęcim, Chrzanów, Wadowice, Brzesko, Trzebinia, Kęty, Nowy Targ, Krzeszowice, Bochnia, Gorlice, Zakopane, Chełmiec, Tarnów, Wolbrom, Libiąż, Limanowa, Grybów, Zabierzów, Stary Sącz, Niepołomice, Nowy Targ, Brzeszcze, Czarny Dunajec, Miechów, Dąbrowa Tarnowska, Kalwaria Zebrzydowska, Żabno, Bochnia, Tuchów, Oświęcim, Rabka-Zdrój i okolice.

Opolskie - Opole, Kędzierzyn-Koźle, Nysa, Brzeg i okolice.

Dolnośląskie - Wrocław, Wałbrzych, Legnica, Jelenia Góra i okolice.

Wielkopolskie - Poznań, Gniezno, Leszno i okolice.

Kujawsko-Pomorskie - Bydgoszcz, Toruń, Włocławek i okolice.

Pomorskie - Gdańsk, Gdynia, Rumia, Słupsk, Sopot, Elbląg i okolice.