Osuszanie budynków Radlin

Potrzebujesz szybkiego i skutecznego osuszania budynków? Zadzwoń:
732 081 245 - Zadzwoń teraz!

Osuszanie budynków Radlin

Kiedy staniesz się ofiarą zalania i wilgoci. Kiedy terminy Cię gonią, a Ty potrzebujesz przyśpieszyć prace budowlane. Kiedy chcesz doprowadzić do stanu używalności starą kamienicę, która kilka lat stoi podmokła i zalana, a Ty jesteś jej nowym właścicielem i chcesz, aby ponownie błyszczała blaskiem… 

… Zadzwoń do Dezynfeusza! Jesteśmy firmą, która zna się na sprawie i temacie, nasza firma to zespół profesjonalistów, którzy zawsze skurpulatnie i rzeczowo podchodzą do sprawy!

Aktualna oferta skierowana do województwa śląskiego, konkretnie do mieszkańców Radlina! Koniecznie zostań z Nami!

Kilka słów na temat samego problemu wilgoci i zalania. Każdy z Nas słyszał o nim, a pewnie wielu z Nas miało już z nim kiedyś do czynienia. Dlatego każdy wie, aby doszło do powyższych problemów wystarczy niewielka awaria rury, zaworu; ulewy oraz wylane rzeki, a także często brakująca izolacja cieplna. Zalania i wilgoć potrafią błyskawicznie zmienić nasze życie w jeden duży, a wręcz koszmarny problem. Jakby tego było mało konsekwencje jakie za sobą niosą są często gorsze niż same zalanie czy wilgoć. Zaliczamy do nich osłabienie konstrukcji technicznej budynku, opóźnienie prac budowlanych, rozprzestrzenianie się grzyba i pleśni, a wraz z tym pogarsza się Twój stan zdrowia, a Twoja odporność jest w strzępach. Możesz tego uniknąć wystarczy, że zamiast walczyć z problemem sam – zaufasz Dezynfeuszowi!

Likwiduj problem w zarodku, pamiętaj czas gra na Twoją niekorzyść! My możemy skutecznie zlikwidować Twój problem!

Kim jest Dezynfeusz? Czyli kilka słów o nas samych. Nasza firma działa na terenie Polski już prawie kilkanaście lat, w tym samym czasie wyszkoliliśmy i podnosiliśmy kwalifikacje swoich pracowników, aby móc rozszerzyć swoją działalność na kolejne miasta Polski. Od dziś działamy w województwie śląskim, a konkretnie w mieście Radlin. Dlatego jeżeli masz problem nie zwlekaj – zadzwoń! Posiadamy najnowszy sprzęt i przestrzegamy wszelkich zasad BHP. Działamy według konkretnego schematu. Przyjeżdżamy na miejsce, dokonujemy oględzin, dobieramy ilość sprzętu do sytuacji i wielkości problemu. Dzięki dużej kadrze oraz odpowiedniej ilości osuszaczy możemy pozwolić sobie na współpracę zarówno z klientem indywidualnym oraz z firmami.

Zdecydowany? Koniecznie się z nami skontaktuj! Jesteśmy tutaj, aby Ci pomóc!

PILNE! W obecnych czasach pandemii koronawirusa pracujemy w najostrzejszych zasadach bezpieczeństwa oraz według zasad narzuconych przez sanepid. Pracujemy w specjalistycznych ubraniach, a po zakończeniu prac dokonujemy ozonowania, które likwidują wirusy i bakterie z otoczenia. Bezpieczeństwo i wasze zdrowie jest obecną dewizą naszej firmy!

Nie jesteś ofiara zalania i wilgoci, ale masz wśród swoich znajomych ofiary żywiołu wody? – Przekaż im informacje o naszej firmie, na pewno będą Ci wdzięczni!

Pamiętaj! Likwidujemy wilgoć i zalanie z różnych pomieszczeń oraz całych budynków!

Opinie klientów

Facebook

opinia-facebook

Google

opinia-google-2

Oferteo

opinia-facebook

Google

opinia-google

Co Nas wyróżnia?

Dyskrecja

Skuteczność 

Bezpieczeństwo

Szybkość

 

Oszczędność

Kultura

 

Dane kontaktowe

732 081 245 - Zadzwoń teraz!

E-mail: kontakt@dezynfeusz.pl
NIP: 9542778479

Nasze oddziały

Opole, Kraków, Poznań, Wrocław, Katowice