Osuszanie budynków Głuchołazy

Potrzebujesz szybkiego i skutecznego osuszania budynków? Zadzwoń:
732 081 245 - Zadzwoń teraz!

Osuszanie budynków Głuchołazy

Kiedy dopadnie Cię problem zalania, wilgoci. Kiedy potrzebujesz przyśpieszyć prace budowlane i osuszyć tynki, wylewki. Kiedy chcesz doprowadzić do stanu używalności starą kamienicę, która kilka lat stoi podmokła i zalana.

Zadzwoń do Dezynfeusza! Firmy, która zna się na sprawie i rzeczy; firmie, która profesjonalnie podchodzi do sprawy; firmy, która posiada nie tylko najnowocześniejszym sprzęt, ale także najlepszą kadrę.

Czym jest problem wilgoci i zalania? Otóż wszelkie awarie mechaniczne rur, rurociągów, zaworów wody; ulewne deszcze bądź powódź; brak elewacji budynku prowadzą do wytworzenia zalania lub wilgoci. Usunięcie ich na własną rękę jest czasochłonne, kosztowne, a do tego problem wraca. 

Konsekwencje jakie idą za źle usuniętym zalaniem lub wilgocią są dużo droższe w likwidacji oraz bardziej czasochłonne. Zalicza się do nich:

  • Osłabienie konstrukcji technicznej budynku,
  • Wytworzenie oraz rozprzestrzenianie się grzyba i pleśni,
  • Osłabienie Twojej odporności i spadek zdrowia, 
  • Kary umowne i opóźnienia w pracach budowlanych,

Nie czekaj długo z podjęciem decyzji. Usuń problem niż przerodzi się w następny!

Jak już wspominaliśmy nazywamy się Dezynfeusz!
Działamy na terenie Polski wiele lat, dzięki zdobytej wiedzy oraz umiejętności naszych pracowników poszerzyliśmy ofertę o kolejne województwa  i miasta m.in. o województwo opolskie i miasto Głuchołazy. Bez obaw trafimy do Twojego domu/mieszkania/biura/miejsca budowy. Na miejscu dokonamy oględzin i dobierzemy odpowiednią ilość sprzętu do zaistniałej sytuacji. Współpracujemy z klientem indywidualnym oraz firmami na szeroką skalę, gdyż dla naszych fachowców nie ma rzeczy niemożliwych!

Zdecydowany? Super – umów się na wizytę, a na pewno nie pożałujesz!

Ważny komunikat! W obecnych czasach pandemii koronawirusa pracujemy w najostrzejszych zasadach bezpieczeństwa. Pracujemy w specjalistycznych ubraniach, a po zakończeniu prac dokonujemy ozonowania, które likwidują wirusy i bakterie z otoczenia. Do dokładniejszej ochrony zmniejszyliśmy zespoły do dwóch osób, jednak nasza skuteczność z tego powodu nie ucierpiała!

Postaw na Dezynfeusza dołącz do zadowolonych klientów naszej firmy i ciesz się suchością w swoich czterech ścianach!

Opinie klientów

Facebook

opinia-facebook

Google

opinia-google-2

Oferteo

opinia-facebook

Google

opinia-google

Co Nas wyróżnia?

Dyskrecja

Skuteczność 

Bezpieczeństwo

Szybkość

 

Oszczędność

Kultura

 

Dane kontaktowe

732 081 245 - Zadzwoń teraz!

E-mail: kontakt@dezynfeusz.pl
NIP: 9542778479

Nasze oddziały

Opole, Kraków, Poznań, Wrocław, Katowice