Osuszanie budynków Rabka Zdrój

Potrzebujesz szybkiego i skutecznego osuszania budynków? Zadzwoń:
732 081 245 - Zadzwoń teraz!

Osuszanie budynków Rabka Zdrój

Jesteś mieszkańce Rabki Zdrój? Może nie mieszkasz w tym mieście, ale prowadzisz tutaj interesy związane z budowaniem nowych obiektów? Chcesz usunąć wilgoć i zalanie z podmokłych starych kamienic? Jesteśmy do Twojej dyspozycji! Dezynfeusz!

Poświęćmy kilka słów o samym problemie wilgoci i zalań! Gdyż o nie właśnie chodzi!

Każdy wie jak tworzy się wilgoć i zalanie, i jak długo trzeba się z nimi uporać. Długie, żmudne ulewy, powódź; awarie rur, zaworów; mostki termiczne; źle wykonane izolacje cieplne wszystkie te przyczyny prowadzą do powstania zlania lub wilgoci. Niestety źle osuszona powierzchnia prowadzi do wytworzenia się grzyba i pleśni, osłabia się konstrukcja techniczna budynku, a w ostateczności pogarsza się twój stan zdrowia. Kiedy prowadzisz firmę, opóźniają się terminy, a budowa się sypie. 

Zadbaj o swoją przyszłość już dziś, a my zlikwidujemy Twój problem w mgnieniu oka! Ty będziesz się cieszyć suchym czystym pomieszczeniem, wyrobisz się z terminami na czas, a my zyskamy zadowolonego klienta!

Zapytasz kim jesteśmy?

Odpowiedź brzmi – Dezynfeusz. Firma, która oferuje usługi osuszania budynków na szeroką skalę. Dzięki nabytemu doświadczeniu poszerzyliśmy swoją działalność o granice miasta Rabki Zdrój. Na swoim wyposażeniu posiadamy najlepsze osuszacze, które zlikwidują wilgoć z każdego pomieszczenia. Współpracujemy z klientem indywidualnym oraz z firmami. Likwidujemy wilgoć nie tylko z małych pomieszczeń lub lokali użytkowych; usuwamy wilgoć na szeroką skalę czyli z całych starych podmokłych budynków bądź kamienic. Przestrzegamy wszelkich zasad bezpieczeństwa. Kiedy przyjeżdżamy do klienta robimy rozpoznanie, dobieramy ilość sprzętu do zastanej sytuacji. Wszystko tak aby nasza praca była 100% skuteczna i trwała jak najkrócej. Dla Nas liczy się Twój czas i satysfakcja!

UWAGA! W dobie pandemii koronawirusa pracujemy w ograniczonych zespołach dwuosobowych. Zachowujemy wszystkie standardy bezpieczeństwa, pracujemy w specjalistycznych strojach. Kiedy skończymy pracę przeprowadzamy ozonowanie, które likwiduje wirusy oraz bakterie z otoczenia.

Rabka Zdrój – dotrzemy do każdego zakątka miasta, wystarczy tylko, że zadzwonisz i umówisz się na wizytę!

Opinie klientów

Facebook

opinia-facebook

Google

opinia-google-2

Oferteo

opinia-facebook

Google

opinia-google

Co Nas wyróżnia?

Dyskrecja

Skuteczność 

Bezpieczeństwo

Szybkość

 

Oszczędność

Kultura

 

Dane kontaktowe

732 081 245 - Zadzwoń teraz!

E-mail: kontakt@dezynfeusz.pl
NIP: 9542778479

Nasze oddziały

Opole, Kraków, Poznań, Wrocław, Katowice