Osuszanie budynków Wadowice

Potrzebujesz szybkiego i skutecznego osuszania budynków? Zadzwoń:
514 583 200 - Zadzwoń teraz!

Osuszanie budynków Wadowice

Oferta skierowana do mieszkańców Wadowic. Działamy na terenie całego miasta i pomożemy każdemu kto znajdzie się w potrzebie.

Do kogo kierujemy swoją usługę osuszania?

Do każdego, kto znalazł się w sytuacji zalania lub zawilgocenia pomieszczenia, budynku, domu, a nawet lokalu użytkowego! Pomagamy przyśpieszyć wysuszenie tynków i zlikwidować wilgoć ze starych podmokłych terenów! Doprowadzamy do stanu używalności każde pomieszczenie!

W jaki sposób działamy?
Przede wszystkim skutecznie! Usuwamy wilgoć i zalanie dzięki specjalistycznym urządzeniom. Po przyjeździe na miejsce, dokonujemy oględzin, szacujemy wielkość problemu i dobieramy ilość urządzeń do zaistniałej sytuacji. Tak, aby usunąć problem szybko i dokładnie.

Kim jesteśmy?
Jesteśmy firmą zajmująca się osuszaniem budynków oraz likwidacją skutków zalań i wilgoci. Działamy na różnych budynkach zarówno tych małych jak i tych dużych. Dla pracowników naszej firmy nie ma rzeczy niemożliwych. Likwidujemy problem nawet z podmokłych i starych budynków, kamienic. Dzięki skuteczności oraz swoim kwalifikacjom działamy na terenie Polski wiele lat, szkolimy i posiadamy najlepszych fachowców w swojej dziedzinie. Nasz sprzęt to tylko najnowsze osuszacze. Pracujemy w najwyższych standardach BHP. Działamy na terenie Wadowic, jesteśmy dostępni w województwie małopolskim!

Czym jest problem zalania i wilgoci?
Wiadomo problem ten dotyczy różnych powierzchni i typów budynku. Nie zależnie od wieku budownictwa bądź etapu na jakim jest aktualnie budowa. Problem wilgoci i zalania może nas dopaść, każdego bez wyjątku. Nadmierna ilość opadów deszczu, powódź, awarie mechaniczne rur, rurociągów. To wszystko tylko nie liczne powody powstania wilgoci i zalania. Konsekwencje jakie niosą wilgoć i zalanie, jak również źłe usunięcie tych problemów prowadzą do osłabienia konstrukcji technicznej budynku, wytworzenia się oraz rozprzestrzenienia grzyba i pleśni, osłabienie Twojego zdrowia. Wszystkie te konsekwencje wiążą się z dodatkowymi kosztami, dodatkowym czasem. 

Nie czekaj, aż problem urośnie do „rangi państwowej”, nie pozwól aby likwidacja problemów przerosła Twój budżet!

Zadzwoń i skorzystaj z naszych usług na pewno nie pożałujesz! Możesz zyskać suche oraz ciepłe mieszkanie, dom!

Ważny komunikat! W czasach pandemii koronawirusa pracujemy w reżimie sanepidarnym, wykonujemy zlecenie w ubraniach specjalistycznych, zachowując wszelkie standardy bezpieczeństwa. Na zakończenie prac wykonujemy ozonowanie, które dodatkowo likwidują wirusy i bakterie z otoczenia. Widzisz 100% bezpieczeństwa zarówno dla Ciebie jak i dla Nas!

Opinie klientów

Facebook

opinia-facebook

Google

opinia-google-2

Oferteo

opinia-facebook

Google

opinia-google

Co Nas wyróżnia?

Dyskrecja

Skuteczność 

Bezpieczeństwo

Szybkość

 

Oszczędność

Kultura

 

Dane kontaktowe

514 583 200 - Zadzwoń teraz!

E-mail: kontakt@dezynfeusz.pl
NIP: 9542778479

Nasze oddziały

Kraków, Gdańsk, Poznań, Wrocław, Łódź, Katowice, Szczecin