Osuszanie budynków Opole

Potrzebujesz szybkiego i skutecznego osuszania budynków? Zadzwoń:
514 583 200 - Zadzwoń teraz!

Osuszanie budynków Opole

Kiedy pogoda nie sprzyja i za oknem ciągły deszcz i plucha prowadzą do powstania wilgoci lub nawet zalania Twojego ulubionego mieszkania bądź domu. 

Kiedy budujesz dom, ale wilgoć w powietrzu nie pozwala na schnięcie tynków, stopów lub wylewek.

Kiedy prowadzisz firmę i musisz doprowadzić do stanu używalności starą kamienicę lub podmokły blok – ponieważ znów mają służyć mieszkańcom Opola.

Wybierz Dezynfeusza – firmę, która doskonale poradzi sobie z Twoim problemem!

Jesteśmy firmą, które na terenie Polski działa już prawie kilkanaście lat. W tym czasie rozwijaliśmy się i podnosiliśmy kwalifikacje naszych pracowników. Dzięki temu mogliśmy również rozszerzyć swoje siedziby o kolejne miasta i tak jesteśmy dostępni w Opolu, a także innych miastach województwa opolskiego. Pracujemy na najnowszym sprzęcie, a jego ilość dobieramy do wielkość problemu oraz zaistniałej sytuacji. Współpracujemy z klientem indywidualnym, a także z firmami. Lubimy wyzwania!

Jak wiadomo wilgoć i zalanie to problem tworzący się w mgnieniu oka. Jednak jego usunięcie bywa często czasochłonne oraz skomplikowane. Dlatego warto postawić na fachowców. Problem zalania i wilgoć źle zlikwidowane prowadzą do poważnych w skutkach konsekwencji jakimi są pleśń i grzyb, osłabienie konstrukcji technicznej budynku, opóźnienie prac, osłabienie Twojego stanu zdrowia.

Kiedy padniesz ofiarą zalania lub wilgoci pamiętaj o szybkim reagowaniu, gdyż dłuższe zwlekanie prowadzi do powiększenia problemu.

Uwaga! W czasach pandemii koronawirusa działamy w ograniczonych zespołach dwuosobowych, które pracują w specjalistyczny strojach. Dodatkowo przestrzegamy zasad bezpieczeństwa narzuconych przez sanepid. Kiedy zakończymy działania przeprowadzamy ozonowanie czyli usuwamy wirusy i baterie z Twojego otoczenia.

Dezynfeusz firma, której możesz powiedzieć TAK!

Potrzebujesz dodatkowych informacji lub poznać opinię naszych klientów zapraszamy do kontaktu oraz lektury naszej strony Internetowej – Dezynfeusz nie ma nic do ukrycia! Zadzwoń!

Opinie klientów

Facebook

opinia-facebook

Google

opinia-google-2

Oferteo

opinia-facebook

Google

opinia-google

Co Nas wyróżnia?

Dyskrecja

Skuteczność 

Bezpieczeństwo

Szybkość

 

Oszczędność

Kultura

 

Dane kontaktowe

514 583 200 - Zadzwoń teraz!

E-mail: kontakt@dezynfeusz.pl
NIP: 9542778479

Nasze oddziały

Kraków, Gdańsk, Poznań, Wrocław, Łódź, Katowice, Szczecin