Osuszanie budynków Krynica Zdrój

Potrzebujesz szybkiego i skutecznego osuszania budynków? Zadzwoń:
514 583 200 - Zadzwoń teraz!

Osuszanie budynków Krynica Zdrój

Mieszkańcu Krynicy Zdrój dziś do Ciebie kierujemy ofertę osuszania budynków oraz wszelkich powierzchni mieszkalnych! Zostań z nami i poznaj naszą ofertą! Na pewno nie będziesz żałować!

Dezynfeusz firma, która usuwa wilgoć z wszelkich pomieszczeń. Zarówno tych małych i dużych, starych i nowych, istniejących i nowo powstających czyli krótko mówiąc z każdej powierzchni, która ma problem z wilgocią bądź zalaniem. Jesteś jedną z tych osób, która potrzebuje pozbyć się problemu? Zadzwoń – jesteśmy do Twojej dyspozycji!

Kilka słów o naszej firmie? Gdyż dobrze wiedzieć kogo się wybiera do likwidacji problemu! Dezynfeusz firma z wieloletnim stażem w temacie osuszania. Działamy na terenie całej Polski, jak również w województwie małopolskim. Od dziś jesteśmy również w Krynicy Zdrój. Posiadamy w swoich szeregach najlepiej wyszkoloną kadrę w kraju, pracujemy na najlepszym sprzęcie, przestrzegając przy tym wszelkich zasad bezpieczeństwa. Dzięki dużej kadrze współpracujemy z klientem indywidualnym oraz biznesowym. Bez względu jaki jest problem i kto go posiada działamy błyskawicznie. Postępujemy zawsze według kilku kroków. Dojeżdżamy na miejsce, przeprowadzamy rekonesans i dobieramy ilość sprzętu do powierzchni oraz wielkości problemu. Działamy szybko i skutecznie usuwając zalanie lub wilgoć.

Kilka słów o problemie zalania i wilgoci. Jak wiadomo jest to problem powszechnie znany i choć nie zawsze nas dotyka, to możemy się stać ofiarą zalania bądź wilgoci w każdym momencie. Wystarczy zła pogoda; powódź, ulewne deszcze; awarie mechaniczne rur, zaworów itp. lub mostki termiczne. Każda z powyższych sytuacji to w rzeczywistości tylko namiastka problemów i dalszych konsekwencji waszego problemu. Zalanie i wilgoć – głównie ta lekceważona powodują, że Twoje problemy mnożą się i piętrzą. Źle osuszone budynki i pomieszczenia, długotrwała wilgoć prowadzą do poważnych konsekwencji jakimi są:

  • osłabiona konstrukcja techniczna budynku,
  • wytworzenie się, a także rozprzestrzeniania się grzyba i pleśni,
  • osłabienia Twojego stanu zdrowia.

Nie bagatelizuj problemu zalania i wilgoci! Pozwól skutecznie go usunąć. Dezynfeusz likwiduje, a nie maskuje!

Ważne! W obecnych czasach panującego koronawirusa pracujemy w zaostrzonym rygorze przestrzegając wszelkich zasad narzuconych przez sanepid. Pracujemy w specjalistycznych strojach oraz ograniczonych zespołach dwuosobowych. Na zakończenie prac dokonujemy ozonowania, które likwiduje wirusy i bakterie z otoczenia! Wszystko 100% bezpiecznie i 100% skutecznie!

Wybierz Dezynfeusza! Jesteśmy dostępni do Twojej dyspozycji! Zadzwonisz i zarezerwujesz swój indywidualny termin naszej wizyty, a my przyjdziemy i zlikwidujemy problem!

Opinie klientów

Facebook

opinia-facebook

Google

opinia-google-2

Oferteo

opinia-facebook

Google

opinia-google

Co Nas wyróżnia?

Dyskrecja

Skuteczność 

Bezpieczeństwo

Szybkość

 

Oszczędność

Kultura

 

Dane kontaktowe

514 583 200 - Zadzwoń teraz!

E-mail: kontakt@dezynfeusz.pl
NIP: 9542778479

Nasze oddziały

Kraków, Gdańsk, Poznań, Wrocław, Łódź, Katowice, Szczecin