Osuszanie budynków Żywiec

Potrzebujesz szybkiego i skutecznego osuszania budynków? Zadzwoń:
514 583 200 - Zadzwoń teraz!

Osuszanie budynków Żywiec

Mieszkańcu Żywca dzisiaj swoją ofertę profesjonalnego osuszania budynków oraz wszelkich pomieszczeń kierujemy właśnie do Ciebie! Koniecznie zostań z nami i poznaj szczegóły naszej oferty!

Usuwamy wilgoć z wszelkich pomieszczeń małych i dużych, starych i nowych, istniejących i nowo powstających czyli z każdej powierzchni, która ma problem z wilgocią i zalaniem. Dajemy takim pomieszczeniom/budynkom drugie życie! Warto na nas postawić!

Kim jesteśmy, krótko na temat naszej firmy? Dezynfeusz firma z wieloletnim stażem w dziedzinie osuszania. Pracujemy i pomagamy swoim rodakom na terenie całej Polski. Od dziś działamy również w województwie śląskim, a konkretnie w Żywcu! W swoich szeregach posiadamy najlepiej wyszkoloną kadrę w kraju, która ciągle się szkoli i udoskonala, tak aby zadowolić Państwa na 110%. Na wyposażeniu posiadamy najlepszy sprzęt, który zlikwiduje każdy problem z jakim się zetknie. Dzięki obszernej kadrze współpracujemy z klientem indywidualnym oraz biznesowym. Bez względu jaki jest problem i kto go posiada działamy niemalże błyskawicznie. Dojeżdżamy na miejsce, przeprowadzamy rekonesans i dobieramy ilość sprzętu do powierzchni oraz wielkości problemu. 100% skuteczności w jak najkrótszym czasie!

Zalanie i wilgoć to problem z pozoru wszystkim dobrze znany. Do najpospolitszych przyczyn można zaliczyć złą pogodę, ulewne deszcze, awarie mechaniczne rur, zaworów itp, mostki termiczne. Wszystkie te opisane sytuacje powodują , że Twoje problemy prowadzą do kolejnych konsekwencji. W przypadku prac budowlanych najgorszym następstwem są kary umowne i spore opóźnienia. Źle osuszone budynki i pomieszczenia, długotrwała wilgoć prowadzą do osłabienia konstrukcji technicznej budynku, wytworzenia się oraz rozprzestrzenianie grzyba i pleśni, które prowadzą do osłabienia Twojego stanu zdrowia.

PAMIĘTAJ! Nigdy nie bagatelizuj problemu, z którym się borykasz! Już dziś powiedz wilgoci i zalaniu dość! Zadzwoń po Dezynfeusza – My zlikwidujemy Twój problem! Ty zyskasz suche i przede wszystkim zdrowie mieszkanie, dom, biuro itp.

Ważne! W obecnych czasach panującego koronawirusa pracujemy w zaostrzonym rygorze sanepidarnym. Pracujemy w specjalistycznych strojach oraz ograniczonych zespołach dwuosobowych. Na zakończenie prac dokonujemy ozonowania, które likwiduje wirusy i bakterie z otoczenia!

Jak widzisz wszystko 100% bezpiecznie oraz 100% skutecznie!

Opinie klientów

Facebook

opinia-facebook

Google

opinia-google-2

Oferteo

opinia-facebook

Google

opinia-google

Co Nas wyróżnia?

Dyskrecja

Skuteczność 

Bezpieczeństwo

Szybkość

 

Oszczędność

Kultura

 

Dane kontaktowe

514 583 200 - Zadzwoń teraz!

E-mail: kontakt@dezynfeusz.pl
NIP: 9542778479

Nasze oddziały

Kraków, Gdańsk, Poznań, Wrocław, Łódź, Katowice, Szczecin