Osuszanie budynków Nysa

Potrzebujesz szybkiego i skutecznego osuszania budynków? Zadzwoń:
732 081 245 - Zadzwoń teraz!

Opinie klientów

Polecam usługi tej firmy! Urzekli mnie profesjonalną usługą, konkretnym podejściem do tematu i idealną organizacją działania. Jeśli będę się do kogoś zwracał w przyszłości to na pewno do nich.

Marcin

Kierowca

Po miesiącach walk z prusakami w łazience wreszcie pozbyłem się problemu. Gdybym wiedział, że to takie proste i tanie, to już wcześniej poprosiłbym o pomoc.

Janusz

Firma godna polecenia!! Szybko rozwiązali problem insektów i jeszcze zabezpieczyli cały budynek przed ich powrotem! Inne firmy powinny brać z nich przykład.

Kasia

Nauczycielka

Osuszanie budynków Nysa

Potrzebujesz profesjonalistów, którzy zajmą się fachowym usunięciem wilgoci i zalania w Twoim domu, mieszkaniu, biurze. Przeglądasz strony Internetowe aby wybrać firmę, która potrafi osuszyć stare podmokłe kamienice lub budynki? 

Odpowiedź brzmi – Dezynfeusz!

Dokładnie TAK! Jesteśmy firmą działającą na Polskim rynku już kilkanaście lat. W tym czasie zdobyliśmy zaufanie klientów, a także podnieśliśmy kwalifikacje swojej kadry. Na swoim wyposażeniu posiadamy najnowocześniejszy sprzęt, który jest w stanie usunąć zalanie lub wilgoć z każdej powierzchni bez wyjątku. Nasza kadra jest elastyczna dlatego śmiało współpracujemy z klientem indywidualnym jak i firmami. Od dziś działamy w Nysie oraz innych miastach województwa opolskiego.

Wilgoć i zalanie to problem, który powstaje przez żywioł wody, a jego konsekwencje powodują kosztowne w usunięciu następne problemy. Powody przez które powstaje zalanie i wilgoć to złe warunki atmosferyczne w postaci ulewnych deszczy, awarie mechaniczne wszelkich rur, zaworów, kaloryferów, bądź mostki termiczne i brak izolacji cieplnej.

Konsekwencje źle usuniętej wilgoci i zalania to osłabienie konstrukcji technicznej budynku, kary umowne i opóźnienia w budowie, rozprzestrzenianie się grzyba i pleśni, a co najgorsze osłabienie Twojego stanu zdrowia.

Reaguj szybko, wybieraj mądrze, działaj na swoją korzyść.

Nie pozwól aby wilgoć i zalanie rozprzestrzeniały się i nawracały – powiedz im definitywnie dość!

Uwaga! W czasach pandemii koronawirusa działamy w ograniczonych zespołach dwuosobowych w specjalnych strojach oraz warunkach narzuconych przez sanepid. Kiedy zakończymy działania przeprowadzamy ozonowanie czyli usuwamy wirusy i baterie z Twojego otoczenia. 

100% bezpieczeństwa oraz 100% skuteczności tylko z Dezynfeuszem!
Wybierają Dezynfeusza wybierasz firmę z gwarancją jakości!

Zadzwoń i umów się na wizytę! Potrzebujesz dodatkowych informacji? Zadzwoń nasi pracownicy są do Twojej dyspozycji i udzielą Ci odpowiedzi na każde nurtujące Cię pytanie!

Co Nas wyróżnia?

Dyskrecja

Skuteczność 

Bezpieczeństwo

Szybkość

 

Oszczędność

Kultura

 

Dane kontaktowe

732 081 245 - Zadzwoń teraz!

E-mail: kontakt@dezynfeusz.pl
NIP: 9542778479

Nasze oddziały

Opole, Kraków, Poznań, Wrocław, Katowice