Osuszanie budynków Jaworzno

Potrzebujesz szybkiego i skutecznego osuszania budynków? Zadzwoń:
732 081 245 - Zadzwoń teraz!

Osuszanie budynków Jaworzno

Jesteś mieszkańcem województwa śląskiego, a dokładniej mieszkańcem miasta Jaworzna? Masz problem z zalanym pomieszczeniem, domem, biurem? Prowadzisz firmę i chcesz doprowadzić do użytku starą podmokłą kamienicę? Nie chcesz, aby znów przez wilgoć wyszedł na ścianach grzyb i pleśń?

Jeżeli odpowiedź choć na jedno powyższe pytanie brzmi TAK – dobrze trafiłeś!

Koniecznie Nas poznaj!

Nazywamy się Dezynfeusz i likwidujemy każdy problem zalania lub wilgoci. Nasza firma działa na terenie Polski już prawie kilkanaście lat. W tym czasie rozwijaliśmy się i podnosiliśmy kwalifikacje naszych pracowników. Pracujemy tylko na najnowszych osuszaczach i przestrzegamy zasad bezpieczeństwa. Jesteśmy otwarci na współpracę z osobą prywatną oraz z firmami. Dzięki możliwościom mogliśmy rozszerzyć swoją działalność o kolejne województwa, tak też od dzisiaj działamy w województwie śląskim, a konkretnie w Jaworznie! 

Nie zwlekaj – zadzwoń! Postaw na profesjonalizm i skuteczność!

Pamiętaj! Źle usunięta wilgoć oraz zalanie prowadzą do następnych kosztownych konsekwencji. Osłabia się konstrukcja techniczna budynku, opóźniają się terminy prac budowlanych, spada Twoja odporność, a na ścianach pojawia się grzyb i pleśń. Warto oddać zalane pomieszczenie w ręce fachowców! My likwidujemy nie maskujemy!

Aby doprowadzić do powyższych konsekwencji wystarczą takie przyczyny zalań i wilgoci jak: ulewne deszcze, powódź, wylana rzeka; awarie rur, kaloryferów, zaworów; brak izolacji cieplnej budynku i idące za nią mostki termiczne; niedokończone prace budowlane i pozostawienie budynku w stanie surowym otwartym wystawionym na czynniki oraz warunku atmosferyczne.

UWAGA! W obecnych czasach pandemii koronawirusa działamy w ograniczonych zespołach dwuosobowych, w specjalnych ubraniach oraz przestrzegając zasad bezpieczeństwa. Kiedy zakończymy działania przeprowadzamy ozonowanie czyli usuwamy wirusy i baterie z Twojego otoczenia. 

Widzisz warto na nas postawić! Jesteśmy do dyspozycji każdego klienta! Możemy pomóc Ci szybko uporać się z problemem! Tylko od Ciebie zależy czy zdecydujesz się na współpracę z Nami!

Opinie klientów

Facebook

opinia-facebook

Google

opinia-google-2

Oferteo

opinia-facebook

Google

opinia-google

Co Nas wyróżnia?

Dyskrecja

Skuteczność 

Bezpieczeństwo

Szybkość

 

Oszczędność

Kultura

 

Dane kontaktowe

732 081 245 - Zadzwoń teraz!

E-mail: kontakt@dezynfeusz.pl
NIP: 9542778479

Nasze oddziały

Opole, Kraków, Poznań, Wrocław, Katowice