Osuszanie budynków Kędzierzyn Koźle

Potrzebujesz szybkiego i skutecznego osuszania budynków? Zadzwoń:
732 081 245 - Zadzwoń teraz!

Osuszanie budynków Kędzierzyn Koźle

Szukasz firmy, która profesjonalnie podejdzie do problemu zalania lub wilgoci? Firmy, która jest wstanie zlikwidować wilgoć z podmokłych kamienic lub budynków? 

Dobrze się składa! Dezynfeusz firma, która pracuje w tematyce zalań już kilkanaście lat i zna się na skutecznej likwidacji problemu nawet w dobę od jego powstania!*

*Wszystko zależy od wielkości oraz stanu zaawansowania problemu!

Jak wiadomo wilgoć i zalanie to problem powszechnie znany, ale także szybko powstający. Wystarczą uciążliwe, a zarazem długotrwałe deszcze, awaria zaworów, rur bądź zwyczajnie wytworzenie się mostków termicznych w domu i problem mamy gotowy. Warto jednak wiedzieć, że samo zalanie bądź wilgoć to namiastka tego co może się stać jeśli zbagatelizujemy owy problem. Otóż konsekwencjami następującymi po źle usuniętej wilgoci lub zalania są opóźnienia w pracach budowlanych, osłabienie konstrukcji technicznej budynku, wytworzenie się grzyba i pleśni, a co najgorsze osłabienie Twojego stanu zdrowia.

Dezynfeusz to firma działająca na terenie Polski już prawie kilkanaście lat. Pracujemy na najnowszym sprzęcie, przestrzegając najwyższych standardów bezpieczeństwa. Ilość sprzętu dobieramy do zaistniałej sytuacji co pozwala na jeszcze szybszą oraz skuteczniejszą pracę. Ciągle podnosimy kwalifikacje swoich pracowników, aby byli jeszcze lepsi w swojej profesji. Jeżeli chodzi o osuszanie równego typu powierzchni to znamy się na tym jak nikt inny!

Uwaga! W czasach pandemii koronawirusa działamy w ograniczonych zespołach dwuosobowych, które wyposażone są w specjalistyczne stroje. Pracujemy według standardów narzuconych przez sanepid. Po zakończeniu osuszania wykonujemy ozonowanie czyli usuwamy wirusy i baterie z Twojego otoczenia!

Jesteśmy dostępni na terenie miasta Kędzierzyn Koźle zadzwoń, a my uwolnimy Cię od problemu!

Bez obaw współpracujemy zarówno z klientem indywidualnym jak i biznesowym! Jesteśmy do Twojej dyspozycji! Jesteśmy tutaj aby Ci pomóc! Dezynfeusz! Zadzwoń!

Swoje usługi świadczymy na terenie miasta Kędzierzyn Koźle oraz województwa opolskiego!

Opinie klientów

Facebook

opinia-facebook

Google

opinia-google-2

Oferteo

opinia-facebook

Google

opinia-google

Co Nas wyróżnia?

Dyskrecja

Skuteczność 

Bezpieczeństwo

Szybkość

 

Oszczędność

Kultura

 

Dane kontaktowe

732 081 245 - Zadzwoń teraz!

E-mail: kontakt@dezynfeusz.pl
NIP: 9542778479

Nasze oddziały

Opole, Kraków, Poznań, Wrocław, Katowice