Osuszanie budynków Żory

Potrzebujesz szybkiego i skutecznego osuszania budynków? Zadzwoń:
514 583 200 - Zadzwoń teraz!

Osuszanie budynków Żory

Walczysz z wilgocią lub zalaniem? Budujesz dom i chcesz przyśpieszyć suszenie tynków, wylewek, stropów? Może prowadzisz firmę budowlaną i chcesz doprowadzić do wtórnego użytku starą kamienice, która obecnie jest podmokła i zalana? Jesteśmy odpowiedzią na każde Twoje zmartwienia! Znamy się na osuszaniu jak nikt inny – Dezynfeusz! 

Kilka słów o tym kim jesteśmy!
Warto wiedzieć komu powierzasz swój dobytek. W specjalizacji osuszania pracujemy już dobrych kilkanaście lat. W między czasie udało nam się skutecznie usunąć wszelką wilgoć i zalanie z milionów budynków i lokali naszego kraju. Dzięki Waszemu zaufaniu mogliśmy stopniowo poszerzać zakres swojej działalności, tak też dziś jesteśmy w województwie śląskim. Nasza kadra zna się na rzeczy i w mgnieniu oka usuwa każdy problem, nawet ten najcięższy. Od dziś jesteśmy dostępni dla wszystkich potrzebujących mieszkańców Żor. Ciągle szkolimy się i podnosimy kwalifikacje swoich pracowników, aby nasze działania były jeszcze lepsze i dawały jeszcze szybsze rezultaty. Dla nas liczy się zadowolony klient oraz rezultaty w pracy!

Na czym polega nasza praca? 
Jak już wspominaliśmy osuszamy wszelkiego rodzaju budynki i lokale. Wszystkie jakie zostaną nam zlecone, bez względu czy jest to stara kamienica, mieszkanie w kilkunastoletnim budynku, piwnica w bloku czy biuro w ekskluzywnym biurowcu poradzimy sobie z tym. Dzięki profesjonalnemu sprzętowi potrafimy zlikwidować każdą wilgoć i zalanie. Zawsze dobieramy ilość sprzętu do zastanej na miejscu sytuacji. Dzięki naszym osuszaczom doprowadzimy budynek, lokal, mieszkanie do suchego stanu i to nawet w dobę od momentu powstania całej sytuacji. Dzięki nam nie będziesz miał kolejnych problemów związanych z źle wykonaną pracą. Pozwoli to na uniknięcie konsekwencji jakimi są pleśń, grzyby oraz pogorszenie stanu technicznego budynku. Najważniejszy jednak jest wiadomość, że uchronisz swoją odporność i zachowasz swoje dotychczasowe zdrowie!

Pamiętaj! Wybierając Dezynfeusza wybierasz pewność i skuteczność. Z nami zyskujesz suche, czyste i przede wszystkim bezpieczne mieszkanie, dom, budynek.

Uwaga! W czasach obecnej pandemii wykonujemy dodatkowo ozonowanie, które likwiduje wirusy i bakterie z otoczenia. Nasze zespoły są zmniejszone do grup dwuosobowych, w specjalistycznych ochronnych ubraniach. Wszystko tak, aby było 100% bezpiecznie, wszystko dla zadowolenia naszych klientów!

Zdecyduj się na współpracę z Nami! Zadzwoń! Dołącz do grona zadowolonych klientów naszej firmy! Dołącz do Dezynfeusza!

Opinie klientów

Facebook

opinia-facebook

Google

opinia-google-2

Oferteo

opinia-facebook

Google

opinia-google

Co Nas wyróżnia?

Dyskrecja

Skuteczność 

Bezpieczeństwo

Szybkość

 

Oszczędność

Kultura

 

Dane kontaktowe

514 583 200 - Zadzwoń teraz!

E-mail: kontakt@dezynfeusz.pl
NIP: 9542778479

Nasze oddziały

Kraków, Gdańsk, Poznań, Wrocław, Łódź, Katowice, Szczecin